Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Nicolas de Staël Suosio ja kävijätilastot

      1914 – 1955

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Nicolas de Staël sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Nicolas de Staël lukuina

      Honfleur on Nicolas de Staël -taiteilijan teos, jota lukijat avaavat eniten: 700 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa, 39% katseluista. Sitten Composition ja Landschaft. Kaikista 2 300 vierailusta: 600 maalarin sivulla, 1 700 teoksissa. Valo himmenee hieman: 67% vähemmän käyntejä Syy 2026 kuin Elo 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026: 1 000 vierailua. Mieltymys osoittaa: Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia) kerää 89% vierailuista, jotka kattavat 50% luettelosta.

      Nicolas de Staël: lukijoiden avaamat 4 suosituinta teosta

      Tämä lista on järjestetty TopImpressionists.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana toteutuneiden todellisten käyntien perusteella, ei luettelopisteiden mukaan. Ensimmäisellä sijalla on Nicolas de Staël -taiteilijan vierailluin kangas.

      1. Honfleur 1 Honfleur 700 käyntiä · 38,9%
      2. Composition 2 Composition 600 käyntiä · 33,3%
      3. Landschaft 3 Landschaft 300 käyntiä · 16,7%
      4. Composition en Bleu 4 Composition en Bleu 200 käyntiä · 11,1%

      Miten Nicolas de Staël -taiteilijan lukijamäärä muuttuu kuukausittain?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Näytä tilastot
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Lok 202500
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 20261000
      Hei 2026400600
      Elo 20260900
      Syy 2026100200

      Kuinka Nicolas de Staël -taiteilijan kankaat ovat olleet suosittuja vuoden aikana?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Miten Nicolas de Staël -taiteilijan suosituimmat kankaat vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Näytä tilastot
      TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
      Landschaft00000000030000
      Composition00000000005000
      Composition en Bleu00000000002000
      Composition000000000000
      Honfleur000000000300200200
      Ballet000000000000

      Mitä kieliä Nicolas de Staël -taiteilijan lukijat käyttävät?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Näytä tilastot
      KieliKäynnitJaa
      ranska10050,0%
      italia10050,0%

      Miltä Nicolas de Staël -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mitä seuraavaksi?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Näytä tilastot
      PäiväKäynnit
      to 24 Syy100
      pe 25 Syy0
      la 26 Syy0
      su 27 Syy0
      ma 28 Syy0
      ti 29 Syy0
      ke 30 Syy0
      to 1 Lok0
      pe 2 Lok100
      la 3 Lok0
      su 4 Lok100
      ma 5 Lok0
      ti 6 Lok0
      ke 7 Lok0
      to 8 Lok100
      pe 9 Lok0
      la 10 Lok0
      su 11 Lok0
      ma 12 Lok0
      ti 13 Lok0
      ke 14 Lok0
      to 15 Lok (ennuste)0
      pe 16 Lok (ennuste)0
      la 17 Lok (ennuste)0
      su 18 Lok (ennuste)0
      ma 19 Lok (ennuste)0
      ti 20 Lok (ennuste)0
      ke 21 Lok (ennuste)0
      to 22 Lok (ennuste)0
      pe 23 Lok (ennuste)0
      la 24 Lok (ennuste)0
      su 25 Lok (ennuste)0
      ma 26 Lok (ennuste)0
      ti 27 Lok (ennuste)0
      ke 28 Lok (ennuste)0
      to 29 Lok (ennuste)0
      pe 30 Lok (ennuste)0
      la 31 Lok (ennuste)0
      su 1 Mar (ennuste)0
      ma 2 Mar (ennuste)0
      ti 3 Mar (ennuste)0
      ke 4 Mar (ennuste)0

      Nicolas de Staël: lyhyet vastaukset

      Mikä on Nicolas de Staëlin katsotuin kangasmaalaus?

      Honfleur: 700 käyntikertaa, mikä on 39% Nicolas de Staël -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 4 asti.

      Kuinka monta käyntiä Nicolas de Staël saa?

      2 300 kahdenneksitoista kuukaudessa (600 maalarin sivulla, 1 700 teoksilla).

      Suosivatko lukijat tietynlaista kangasta, jonka on tehnyt Nicolas de Staël?

      Kyllä, Tasapainoinen harmonia (Väriharmonia): 89% vierailuista vastaa 50% osuutta luettelosta.