Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Paul Maze Suosio ja kävijätilastot

      1887 – 1979

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Paul Maze sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Paul Maze lukuina

      Henley Royal Regatta on Paul Maze -taiteilijan teos, jota lukijat avaavat eniten: 300 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa, 33% katseluista. Sitten William Chippindale (b.1801) ja Regatta Scene. Kaikista 700 vierailusta: 300 maalarin sivulla, 400 teoksissa. Huippukuukausi oli Hei 2026: 700 vierailua. Mieltymys osoittaa: Tumma (Valoisuus) kerää 22% vierailuista, jotka kattavat 8% luettelosta.

      Paul Maze: lukijoiden avaamat 5 suosituinta teosta

      Tämä lista on järjestetty TopImpressionists.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana toteutuneiden todellisten käyntien perusteella, ei luettelopisteiden mukaan. Ensimmäisellä sijalla on Paul Maze -taiteilijan vierailluin kangas.

      1. Henley Royal Regatta 1 Henley Royal Regatta 300 käyntiä · 33,3%
      2. William Chippindale (b.1801) 2 William Chippindale (b.1801) 200 käyntiä · 22,2%
      3. Regatta Scene 3 Regatta Scene 200 käyntiä · 22,2%
      4. A Scene in Venice 4 A Scene in Venice 100 käyntiä · 11,1%
      5. The Harbour, Ostende 5 The Harbour, Ostende 100 käyntiä · 11,1%

      Miten Paul Maze -taiteilijan lukijamäärä muuttuu kuukausittain?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Näytä tilastot
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 202600
      Hei 2026300400
      Elo 202600
      Syy 202600
      Lok 202600

      Kuinka Paul Maze -taiteilijan kankaat ovat olleet suosittuja vuoden aikana?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Miten Paul Maze -taiteilijan suosituimmat kankaat vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Näytä tilastot
      TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
      Whitehall in Winter000000000000
      Boulogne000000000000
      Regatta Scene00000000200000
      Villefranche000000000000
      Yachts000000000000
      Regatta at Meulan000000000000
      The Bank Picquet on Its Way…000000000000
      Trooping the Colour000000000000
      Henley Royal Regatta00000000100000
      The Harbour, Ostende000000000000

      Mitä kieliä Paul Maze -taiteilijan lukijat käyttävät?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Miltä Paul Maze -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mitä seuraavaksi?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Näytä tilastot
      PäiväKäynnit
      to 15 Lok100
      pe 16 Lok0
      la 17 Lok0
      su 18 Lok0
      ma 19 Lok0
      ti 20 Lok0
      ke 21 Lok200
      to 22 Lok0
      pe 23 Lok0
      la 24 Lok0
      su 25 Lok0
      ma 26 Lok0
      ti 27 Lok0
      ke 28 Lok0
      to 29 Lok0
      pe 30 Lok0
      la 31 Lok0
      su 1 Mar0
      ma 2 Mar0
      ti 3 Mar0
      ke 4 Mar0
      to 5 Mar (ennuste)0
      pe 6 Mar (ennuste)0
      la 7 Mar (ennuste)0
      su 8 Mar (ennuste)0
      ma 9 Mar (ennuste)0
      ti 10 Mar (ennuste)0
      ke 11 Mar (ennuste)0
      to 12 Mar (ennuste)0
      pe 13 Mar (ennuste)0
      la 14 Mar (ennuste)0
      su 15 Mar (ennuste)0
      ma 16 Mar (ennuste)0
      ti 17 Mar (ennuste)0
      ke 18 Mar (ennuste)0
      to 19 Mar (ennuste)0
      pe 20 Mar (ennuste)0
      la 21 Mar (ennuste)0
      su 22 Mar (ennuste)0
      ma 23 Mar (ennuste)0
      ti 24 Mar (ennuste)0
      ke 25 Mar (ennuste)0

      Paul Maze: lyhyet vastaukset

      Mikä on Paul Mazein katsotuin kangasmaalaus?

      Henley Royal Regatta: 300 käyntikertaa, mikä on 33% Paul Maze -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 5 asti.

      Kuinka monta käyntiä Paul Maze saa?

      700 kahdenneksitoista kuukaudessa (300 maalarin sivulla, 400 teoksilla).

      Suosivatko lukijat tietynlaista kangasta, jonka on tehnyt Paul Maze?

      Kyllä, Tumma (Valoisuus): 22% vierailuista vastaa 8% osuutta luettelosta.