Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Paul Weber Suosio ja kävijätilastot

      1823 – 1916

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Paul Weber sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Paul Weber lukuina

      Extensive Landscape with Valley and Mountains on Paul Weber -taiteilijan teos, jota lukijat avaavat eniten: 500 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa, 28% katseluista. Sitten In the Catskills ja Mountain Pools. Kaikista 2 500 vierailusta: 900 maalarin sivulla, 1 600 teoksissa. Kiinnostus kasvaa: 800% enemmän käyntejä Lok 2026 kuin Syy 2026. Huippukuukausi oli Hei 2026: 1 200 vierailua. Mieltymys osoittaa: Tasapainoinen (Kontrasti) kerää 28% vierailuista, jotka kattavat 9% luettelosta.

      Paul Weber: lukijoiden avaamat 7 suosituinta teosta

      Tämä lista on järjestetty TopImpressionists.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana toteutuneiden todellisten käyntien perusteella, ei luettelopisteiden mukaan. Ensimmäisellä sijalla on Paul Weber -taiteilijan vierailluin kangas.

      1. Extensive Landscape with Valley and Mountains 1 Extensive Landscape with Valley and Mountains, 1858 500 käyntiä · 27,8%
      2. In the Catskills 2 In the Catskills, 1859 300 käyntiä · 16,7%
      3. Mountain Pools 3 Mountain Pools 300 käyntiä · 16,7%
      4. View on the Hudson River Near Fishkill Creek 4 View on the Hudson River Near Fishkill Creek, 1855 300 käyntiä · 16,7%
      5. The Mountain Stream 5 The Mountain Stream, 1850 200 käyntiä · 11,1%
      6. Titti, Lake Como, Italy 6 Titti, Lake Como, Italy 100 käyntiä · 5,6%
      7. Forest Landscape 7 Forest Landscape 100 käyntiä · 5,6%

      Miten Paul Weber -taiteilijan lukijamäärä muuttuu kuukausittain?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Näytä tilastot
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 202600
      Hei 2026400800
      Elo 2026200100
      Syy 20260100
      Lok 2026300600

      Kuinka Paul Weber -taiteilijan kankaat ovat olleet suosittuja vuoden aikana?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Miten Paul Weber -taiteilijan suosituimmat kankaat vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Näytä tilastot
      TeosMar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026Lok 2026
      In the Catskills000000001001001000
      The Mountain Stream0000000010000100
      Scene in the Catskills000000000000
      View on the Hudson River Ne…00000000000200
      Mountain Landscape with Riv…000000000000
      Steep Coast (Mediterranean…000000000000
      Crater Lake in the Scottish…000000000000
      Pennsylvania Landscape000000000000
      Homeward Bound000000000000
      Extensive Landscape with Va…0000000020000300

      Mitä kieliä Paul Weber -taiteilijan lukijat käyttävät?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Näytä tilastot
      KieliKäynnitJaa
      englanti200100,0%

      Miltä Paul Weber -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mitä seuraavaksi?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Näytä tilastot
      PäiväKäynnit
      ke 14 Lok0
      to 15 Lok0
      pe 16 Lok0
      la 17 Lok0
      su 18 Lok0
      ma 19 Lok0
      ti 20 Lok0
      ke 21 Lok0
      to 22 Lok0
      pe 23 Lok100
      la 24 Lok0
      su 25 Lok0
      ma 26 Lok600
      ti 27 Lok100
      ke 28 Lok0
      to 29 Lok0
      pe 30 Lok0
      la 31 Lok0
      su 1 Mar0
      ma 2 Mar0
      ti 3 Mar0
      ke 4 Mar (ennuste)0
      to 5 Mar (ennuste)0
      pe 6 Mar (ennuste)0
      la 7 Mar (ennuste)0
      su 8 Mar (ennuste)0
      ma 9 Mar (ennuste)0
      ti 10 Mar (ennuste)0
      ke 11 Mar (ennuste)0
      to 12 Mar (ennuste)0
      pe 13 Mar (ennuste)0
      la 14 Mar (ennuste)0
      su 15 Mar (ennuste)0
      ma 16 Mar (ennuste)0
      ti 17 Mar (ennuste)0
      ke 18 Mar (ennuste)0
      to 19 Mar (ennuste)0
      pe 20 Mar (ennuste)0
      la 21 Mar (ennuste)0
      su 22 Mar (ennuste)0
      ma 23 Mar (ennuste)0
      ti 24 Mar (ennuste)0

      Paul Weber: lyhyet vastaukset

      Mikä on Paul Weberin katsotuin kangasmaalaus?

      Extensive Landscape with Valley and Mountains: 500 käyntikertaa, mikä on 28% Paul Weber -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 7 asti.

      Kuinka monta käyntiä Paul Weber saa?

      2 500 kahdenneksitoista kuukaudessa (900 maalarin sivulla, 1 600 teoksilla).

      Suosivatko lukijat tietynlaista kangasta, jonka on tehnyt Paul Weber?

      Kyllä, Tasapainoinen (Kontrasti): 28% vierailuista vastaa 9% osuutta luettelosta.