Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Samuel Hirszenberg Suosio ja kävijätilastot

      1865 – 1908

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Samuel Hirszenberg sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Samuel Hirszenberg lukuina

      The Black Banner on Samuel Hirszenberg -taiteilijan teos, jota lukijat avaavat eniten: 400 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa, 44% katseluista. Sitten Landscape ja Female Figure Study. Kaikista 1 300 vierailusta: 500 maalarin sivulla, 800 teoksissa. Huippukuukausi oli Hei 2026: 900 vierailua. Mieltymys osoittaa: Vaimea (Värikylläisyys) kerää 44% vierailuista, jotka kattavat 17% luettelosta.

      Samuel Hirszenberg: lukijoiden avaamat 4 suosituinta teosta

      Tämä lista on järjestetty TopImpressionists.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana toteutuneiden todellisten käyntien perusteella, ei luettelopisteiden mukaan. Ensimmäisellä sijalla on Samuel Hirszenberg -taiteilijan vierailluin kangas.

      1. The Black Banner 1 The Black Banner, 1905 400 käyntiä · 44,4%
      2. Landscape 2 Landscape, 1895 200 käyntiä · 22,2%
      3. Female Figure Study 3 Female Figure Study 200 käyntiä · 22,2%
      4. The Sabbath Rest 4 The Sabbath Rest, 1894 100 käyntiä · 11,1%

      Miten Samuel Hirszenberg -taiteilijan lukijamäärä muuttuu kuukausittain?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Näytä tilastot
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Lok 202500
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 202600
      Hei 2026400500
      Elo 202600
      Syy 2026100300

      Kuinka Samuel Hirszenberg -taiteilijan kankaat ovat olleet suosittuja vuoden aikana?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Miten Samuel Hirszenberg -taiteilijan suosituimmat kankaat vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Näytä tilastot
      TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
      The Black Banner0000000001000200
      Bust of Teresa Silberstein000000000000
      The Sabbath Rest00000000010000
      In Brittany000000000000
      Landscape00000000020000
      Female Figure Study0000000001000100

      Mitä kieliä Samuel Hirszenberg -taiteilijan lukijat käyttävät?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Näytä tilastot
      KieliKäynnitJaa
      saksa100100,0%

      Miltä Samuel Hirszenberg -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mitä seuraavaksi?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Näytä tilastot
      PäiväKäynnit
      ma 21 Syy0
      ti 22 Syy0
      ke 23 Syy0
      to 24 Syy0
      pe 25 Syy0
      la 26 Syy0
      su 27 Syy300
      ma 28 Syy0
      ti 29 Syy0
      ke 30 Syy0
      to 1 Lok0
      pe 2 Lok0
      la 3 Lok0
      su 4 Lok0
      ma 5 Lok0
      ti 6 Lok0
      ke 7 Lok0
      to 8 Lok0
      pe 9 Lok0
      la 10 Lok0
      su 11 Lok0
      ma 12 Lok (ennuste)0
      ti 13 Lok (ennuste)0
      ke 14 Lok (ennuste)0
      to 15 Lok (ennuste)0
      pe 16 Lok (ennuste)0
      la 17 Lok (ennuste)0
      su 18 Lok (ennuste)0
      ma 19 Lok (ennuste)0
      ti 20 Lok (ennuste)0
      ke 21 Lok (ennuste)0
      to 22 Lok (ennuste)0
      pe 23 Lok (ennuste)0
      la 24 Lok (ennuste)0
      su 25 Lok (ennuste)0
      ma 26 Lok (ennuste)0
      ti 27 Lok (ennuste)0
      ke 28 Lok (ennuste)0
      to 29 Lok (ennuste)0
      pe 30 Lok (ennuste)0
      la 31 Lok (ennuste)0
      su 1 Mar (ennuste)0

      Samuel Hirszenberg: lyhyet vastaukset

      Mikä on Samuel Hirszenbergin katsotuin kangasmaalaus?

      The Black Banner: 400 käyntikertaa, mikä on 44% Samuel Hirszenberg -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 4 asti.

      Kuinka monta käyntiä Samuel Hirszenberg saa?

      1 300 kahdenneksitoista kuukaudessa (500 maalarin sivulla, 800 teoksilla).

      Suosivatko lukijat tietynlaista kangasta, jonka on tehnyt Samuel Hirszenberg?

      Kyllä, Vaimea (Värikylläisyys): 44% vierailuista vastaa 17% osuutta luettelosta.