Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Simon Bening sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Simon Bening lukuina
The Seven Sorrows of the Virgin on Simon Bening -taiteilijan teos, jota lukijat avaavat eniten: 600 käyntiä kahdenneksitoista kuukaudessa, 46% katseluista. Sitten Scenes from the Creation ja The Temptation of Christ. Kaikista 900 vierailusta: 0 maalarin sivulla, 900 teoksissa. Huippukuukausi oli Hei 2026: 700 vierailua. Mieltymys osoittaa: Tumma (Väripaletti) kerää 75% vierailuista, jotka kattavat 8% luettelosta.
Simon Bening: lukijoiden avaamat 7 suosituinta teosta
Tämä lista on järjestetty TopImpressionists.com-palvelussa kahdennesvuoden aikana toteutuneiden todellisten käyntien perusteella, ei luettelopisteiden mukaan. Ensimmäisellä sijalla on Simon Bening -taiteilijan vierailluin kangas.
Miten Simon Bening -taiteilijan lukijamäärä muuttuu kuukausittain?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Näytä tilastot
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
0
700
Elo 2026
0
0
Syy 2026
0
200
Kuinka Simon Bening -taiteilijan kankaat ovat olleet suosittuja vuoden aikana?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä lukijat valitsevat Simon Bening kankaista?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Näytä tilastot
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
33,3%
77,8%
Levollinen
44,4%
11,1%
Nostalginen
22,2%
11,1%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Pohtiva
33,3%
66,7%
Hengellinen
22,2%
22,2%
Rauhallinen
11,1%
11,1%
Seesteinen
22,2%
0,0%
Nostalginen
11,1%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
9,5%
0,0%
Pehmeä varjo
33,3%
15,4%
Pehmeä valoisuus
52,4%
84,6%
Kirkas tasapaino
4,8%
0,0%
Valoisa
0,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
33,3%
15,4%
Hienovaraiset värit
38,1%
7,7%
Tasapainoisen pehmeä
28,6%
76,9%
Selkeä värikylläisyys
0,0%
0,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
69,2%
12,5%
Tumma
7,7%
75,0%
Neutraalit sävyt
23,1%
12,5%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
33,3%
15,4%
Tasapainoinen
61,9%
76,9%
Voimakas
4,8%
7,7%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
4,8%
0,0%
Pehmeä
33,3%
30,8%
Tasapainoinen
19,1%
7,7%
Voimakas
19,1%
46,2%
Lausunto
23,8%
15,4%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
33,3%
23,1%
Pehmeästi sekoitettu paletti
23,8%
53,8%
Tasapainoinen harmonia
19,1%
7,7%
Vahva väriyhtenäisyys
19,1%
15,4%
Yhtenäinen väripaletti
4,8%
0,0%
Miten Simon Bening -taiteilijan suosituimmat kankaat vertautuvat toisiinsa vuoden aikana?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Näytä tilastot
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Landscape with St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Seven Sorrows of the Vi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Penitent St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jesus Among the Doctors
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Temptation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Book of Hours
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Villagers on Their Way to C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Calendar Miniatures from a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mitä kieliä Simon Bening -taiteilijan lukijat käyttävät?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Näytä tilastot
Kieli
Käynnit
Jaa
hollanti
100
100,0%
Miltä Simon Bening -sivun päivittäiset käynnit näyttävät ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Näytä tilastot
Päivä
Käynnit
ke 23 Syy
100
to 24 Syy
0
pe 25 Syy
0
la 26 Syy
0
su 27 Syy
0
ma 28 Syy
0
ti 29 Syy
0
ke 30 Syy
0
to 1 Lok
0
pe 2 Lok
0
la 3 Lok
0
su 4 Lok
0
ma 5 Lok
0
ti 6 Lok
0
ke 7 Lok
0
to 8 Lok
0
pe 9 Lok
100
la 10 Lok
0
su 11 Lok
0
ma 12 Lok
0
ti 13 Lok
0
ke 14 Lok (ennuste)
0
to 15 Lok (ennuste)
0
pe 16 Lok (ennuste)
0
la 17 Lok (ennuste)
0
su 18 Lok (ennuste)
0
ma 19 Lok (ennuste)
0
ti 20 Lok (ennuste)
0
ke 21 Lok (ennuste)
0
to 22 Lok (ennuste)
0
pe 23 Lok (ennuste)
0
la 24 Lok (ennuste)
0
su 25 Lok (ennuste)
0
ma 26 Lok (ennuste)
0
ti 27 Lok (ennuste)
0
ke 28 Lok (ennuste)
0
to 29 Lok (ennuste)
0
pe 30 Lok (ennuste)
0
la 31 Lok (ennuste)
0
su 1 Mar (ennuste)
0
ma 2 Mar (ennuste)
0
ti 3 Mar (ennuste)
0
Simon Bening: lyhyet vastaukset
Mikä on Simon Beningin katsotuin kangasmaalaus?
The Seven Sorrows of the Virgin: 600 käyntikertaa, mikä on 46% Simon Bening -taiteilijan kokonaisnäyttelykerronnoista. Lista jatkuu sijoille 7 asti.