Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Su Xin Ping Lukijat ja kankaat

      1954

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Su Xin Ping sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Su Xin Ping: mitä vuoden vierailut kertovat

      Eniten katsottu teos on Tosting No.32: 100 vierailua vuodessa, mikä on 17% kaikesta Su Xin Ping aiheesta luetusta. Sitä seuraavat Landscape No.5 ja Tosting No.23. Maalari-sivu: 600 vierailua. Teokset: 300. Yhteensä: 900. Lukijamäärä hidastuu: 100% vähemmän käyntejä välillä Elo 2026–Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026, 800 vierailua. He valitsevat Lausunto (Kontrasti) enemmän kuin luettelo antaa ymmärtää: 83% vierailuista, 53% kankaista.

      Su Xin Ping -taiteilijan 6 katsotuinta kangasmaalausta

      TopImpressionists.com-lukijoiden katsomimmat Su Xin Ping -teokset viimeisen kahdenneksän kuukauden ajalta, katselukertojen mukaan järjestettynä (6 kpl).

      1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 käyntiä · 16,7%
      2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 käyntiä · 16,7%
      3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 käyntiä · 16,7%
      4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 käyntiä · 16,7%
      5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 käyntiä · 16,7%
      6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 käyntiä · 16,7%

      Milloin lukijat vierailevat Su Xin Ping -sivulla?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Taulukon luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Lok 202500
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 202600
      Hei 2026600200
      Elo 20260100
      Syy 202600

      Milloin lukijat avaavat Su Xin Ping -taiteilijan kankaat?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä ovat Su Xin Ping suosituimmat kankaat kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Taulukon luvut
      TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
      Tosting No.25000000000000
      Landscape No.5000000000000
      Tosting No.3200000000010000
      Tosting No.2300000000010000
      Tosting No.27000000000000
      Tosting No.30000000000000
      Tosting No.26000000000000
      Landscape No.11000000000000
      Landscape No.1200000000001000
      Landscape No.9000000000000

      Millä kielillä Su Xin Ping on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Taulukon luvut
      KieliKäynnitJaa
      tanska100100,0%

      Kuinka monta käyntiä Su Xin Ping saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Taulukon luvut
      PäiväKäynnit
      pe 2 Lok0
      la 3 Lok0
      su 4 Lok0
      ma 5 Lok0
      ti 6 Lok0
      ke 7 Lok0
      to 8 Lok0
      pe 9 Lok0
      la 10 Lok100
      su 11 Lok0
      ma 12 Lok0
      ti 13 Lok0
      ke 14 Lok0
      to 15 Lok0
      pe 16 Lok0
      la 17 Lok0
      su 18 Lok0
      ma 19 Lok0
      ti 20 Lok100
      ke 21 Lok0
      to 22 Lok0
      pe 23 Lok (ennuste)0
      la 24 Lok (ennuste)100
      su 25 Lok (ennuste)0
      ma 26 Lok (ennuste)0
      ti 27 Lok (ennuste)100
      ke 28 Lok (ennuste)0
      to 29 Lok (ennuste)0
      pe 30 Lok (ennuste)0
      la 31 Lok (ennuste)100
      su 1 Mar (ennuste)0
      ma 2 Mar (ennuste)0
      ti 3 Mar (ennuste)100
      ke 4 Mar (ennuste)0
      to 5 Mar (ennuste)0
      pe 6 Mar (ennuste)0
      la 7 Mar (ennuste)100
      su 8 Mar (ennuste)0
      ma 9 Mar (ennuste)0
      ti 10 Mar (ennuste)100
      ke 11 Mar (ennuste)0
      to 12 Mar (ennuste)0

      Mitä lukijat kysyvät artistista Su Xin Ping

      Mitä Su Xin Ping -taiteilijan maalauksia katsotaan eniten?

      Tosting No.32 ensimmäisenä: 100 käyntikertaa, 17% katseluista. Yläpuolella on 6 teosta.

      Kuinka suuri on Su Xin Ping lukijakunta TopImpressionists.com-palvelussa?

      900 käyntiä kahdennesvuotena: 600 taiteilijan sivulla, 300 teoksissa.

      Minkä tyyliset Su Xin Ping -teokset sopivat lukijoiden makuun?

      Lausunto (Kontrasti) -tyyliset kankaat saavat 83% käynneistä, vaikka ne muodostavat 53% koko luettelosta.