Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Tessa Barlin sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Tessa Barlin: mitä vuoden vierailut kertovat
Eniten katsottu teos on Tjivita, Trimming the stem: 200 vierailua vuodessa, mikä on 20% kaikesta Tessa Barlin aiheesta luetusta. Sitä seuraavat The Beaded Pouch ja San Woman. Maalari-sivu: 300 vierailua. Teokset: 800. Yhteensä: 1 100. Lukijamäärä hidastuu: 100% vähemmän käyntejä välillä Elo 2026–Syy 2026. Paras kuukausi: Hei 2026, 1 000 vierailua. He valitsevat Pehmeä valoisuus (Valoisuus) enemmän kuin luettelo antaa ymmärtää: 100% vierailuista, 51% kankaista.
TopImpressionists.com-lukijoiden katsomimmat Tessa Barlin -teokset viimeisen kahdenneksän kuukauden ajalta, katselukertojen mukaan järjestettynä (9 kpl).
Milloin lukijat vierailevat Tessa Barlin -sivulla?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Taulukon luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
0
Hei 2026
300
700
Elo 2026
0
100
Syy 2026
0
0
Milloin lukijat avaavat Tessa Barlin -taiteilijan kankaat?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Mitä Tessa Barlin -taiteilijan lukijat valitsevat verrattuna siihen, mitä taiteilija on itse luonut?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Taulukon luvut
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Pohtiva
46,2%
33,3%
Rauhallinen
7,7%
33,3%
Iloinen
15,4%
0,0%
Seesteinen
7,7%
33,3%
Lohduttava ja turvallinen
7,7%
0,0%
Energisoiva
7,7%
0,0%
Salaperäinen
7,7%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
15,6%
0,0%
Pehmeä varjo
22,2%
0,0%
Pehmeä valoisuus
51,1%
100,0%
Kirkas tasapaino
11,1%
0,0%
Valoisa
0,0%
0,0%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
0,0%
0,0%
Hienovaraiset värit
20,0%
10,0%
Tasapainoisen pehmeä
40,0%
40,0%
Selkeä värikylläisyys
40,0%
50,0%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Maanläheinen
53,3%
60,0%
Tumma
37,8%
40,0%
Neutraalit sävyt
8,9%
0,0%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
11,1%
0,0%
Tasapainoinen
48,9%
40,0%
Voimakas
40,0%
60,0%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
4,4%
0,0%
Pehmeä
22,2%
10,0%
Tasapainoinen
11,1%
10,0%
Voimakas
24,4%
40,0%
Lausunto
37,8%
40,0%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
0,0%
0,0%
Pehmeästi sekoitettu paletti
0,0%
0,0%
Tasapainoinen harmonia
4,4%
0,0%
Vahva väriyhtenäisyys
35,6%
60,0%
Yhtenäinen väripaletti
60,0%
40,0%
Mitkä ovat Tessa Barlin suosituimmat kankaat kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Taulukon luvut
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
Hand Beaded Necklace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ready to Heal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pointed Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mastering the Beadwork
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shaping the arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cutting into Half
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Continued Singing
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kxaosha: An Arrow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Beaded Pouch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Foraging nuts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Millä kielillä Tessa Barlin on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Taulukon luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
Chinese
100
100,0%
Kuinka monta käyntiä Tessa Barlin saa päivässä, ja mitä seuraavaksi?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Taulukon luvut
Päivä
Käynnit
ke 23 Syy
0
to 24 Syy
0
pe 25 Syy
0
la 26 Syy
0
su 27 Syy
0
ma 28 Syy
0
ti 29 Syy
0
ke 30 Syy
0
to 1 Lok
0
pe 2 Lok
0
la 3 Lok
0
su 4 Lok
0
ma 5 Lok
0
ti 6 Lok
100
ke 7 Lok
0
to 8 Lok
0
pe 9 Lok
0
la 10 Lok
0
su 11 Lok
0
ma 12 Lok
0
ti 13 Lok
0
ke 14 Lok (ennuste)
0
to 15 Lok (ennuste)
0
pe 16 Lok (ennuste)
0
la 17 Lok (ennuste)
0
su 18 Lok (ennuste)
0
ma 19 Lok (ennuste)
0
ti 20 Lok (ennuste)
0
ke 21 Lok (ennuste)
0
to 22 Lok (ennuste)
0
pe 23 Lok (ennuste)
0
la 24 Lok (ennuste)
0
su 25 Lok (ennuste)
0
ma 26 Lok (ennuste)
0
ti 27 Lok (ennuste)
0
ke 28 Lok (ennuste)
0
to 29 Lok (ennuste)
0
pe 30 Lok (ennuste)
0
la 31 Lok (ennuste)
0
su 1 Mar (ennuste)
0
ma 2 Mar (ennuste)
0
ti 3 Mar (ennuste)
0
Mitä lukijat kysyvät artistista Tessa Barlin
Mitä Tessa Barlin -taiteilijan maalauksia katsotaan eniten?
Tjivita, Trimming the stem ensimmäisenä: 200 käyntikertaa, 20% katseluista. Yläpuolella on 9 teosta.
Kuinka suuri on Tessa Barlin lukijakunta TopImpressionists.com-palvelussa?
1 100 käyntiä kahdennesvuotena: 300 taiteilijan sivulla, 800 teoksissa.
Minkä tyyliset Tessa Barlin -teokset sopivat lukijoiden makuun?
Pehmeä valoisuus (Valoisuus) -tyyliset kankaat saavat 100% käynneistä, vaikka ne muodostavat 51% koko luettelosta.