Atelier — Ilmainen toimitus ympäri maailman — Toimitusaika 2–6 viikkoa

      Titian Ramsay Peale II Lukijat ja katsotuimmat kankaat

      1799 – 1885

      Mitä tämä sivu sisältää?

      Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Titian Ramsay Peale II sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.

      Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.

      Titian Ramsay Peale II ja lukijat

      Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Titian Ramsay Peale II -teos oli Diana ja Aktaeon: 2 100 katselukertaa, mikä on 4% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat Jacopo Strada - Titian Ramsay Peale II: Kuva Jacopo Stradasta ja Noli me Tangere. Titian Ramsay Peale II keräsi yhteensä 66 100 käyntiä: 23 300 taiteilijan sivulla ja 42 800 yksittäisillä teoksilla. Huomio kasvaa: käynnit nousivat 8% välillä Elo 2026–Syy 2026. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 34 900. Lukijat saapuvat englanti (47%), espanja (11%) ja bulgaria (8%)-kielellä. Lukijat selaavat tietokoneet (73%), puhelimet (23%) ja tabletit (4%). Lukijat hakeutuvat Elegantti (Tunnelma) tyyliin: 47% vierailuista, mikä vastaa 35% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.

      Eniten huomiota herättävät 10 Titian Ramsay Peale II -taiteilijan teosta

      Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Titian Ramsay Peale II -taiteilijan 10 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.

      1. Diana ja Aktaeon 1 Diana ja Aktaeon, 1556 2 100 käyntiä · 4,5%
      2. Jacopo Strada - Titian Ramsay Peale II: Kuva Jacopo Stradasta 2 Jacopo Strada - Titian Ramsay Peale II: Kuva Jacopo Stradasta, 1568 1 800 käyntiä · 3,8%
      3. Noli me Tangere 3 Noli me Tangere, 1514 1 800 käyntiä · 3,8%
      4. Tullimies 4 Tullimies, 1560 1 700 käyntiä · 3,6%
      5. Varjen Prudence (Prudence’s Allegory) 5 Varjen Prudence (Prudence’s Allegory), 1550 1 700 käyntiä · 3,6%
      6. Venuksen Nousu Merestä 6 Venuksen Nousu Merestä, 1520 1 300 käyntiä · 2,8%
      7. Andristien bacchanalia 7 Andristien bacchanalia, 1524 1 200 käyntiä · 2,5%
      8. Titian Ramsay Peale II: Kuolema Aktaeonille 8 Titian Ramsay Peale II: Kuolema Aktaeonille, 1559 1 200 käyntiä · 2,5%
      9. Nainen valkoisessa -muotokuva 9 Nainen valkoisessa -muotokuva, 1561 1 100 käyntiä · 2,3%
      10. Madonna Aldobrandini 10 Madonna Aldobrandini, 1530 1 000 käyntiä · 2,1%

      Kuinka monta lukijaa vierailee Titian Ramsay Peale II -sivulla kuukaudessa?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.

      Katso luvut
      KuukausiTaiteilijan sivuTeossivut
      Lok 202500
      Mar 202500
      Jou 202500
      Tam 202600
      Hel 202600
      Maa 202600
      Huh 202600
      Tou 202600
      Kes 20262001 700
      Hei 20267 60027 300
      Elo 20267 8006 300
      Syy 20267 7007 500

      Kuinka usein Titian Ramsay Peale II -taiteilijan kankaat avataan?

      Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.

      Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.

      Mitkä Titian Ramsay Peale II -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?

      Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.

      Katso luvut
      TeosLok 2025Mar 2025Jou 2025Tam 2026Hel 2026Maa 2026Huh 2026Tou 2026Kes 2026Hei 2026Elo 2026Syy 2026
      Pyhä perhe lampaan kanssa0000000002000400
      Jacopo Strada - Titian Rams…00000000400700500200
      Madonna Aldobrandini000000002006000100
      Mies hanskan kanssa000000000200200100
      Vendraminin suku000000000300100200
      Nympfi ja sheepperi0000000003000100
      Diana ja Aktaeon000000000700400900
      Tullimies000000000600300800
      Venus peilin edessä000000000200400300
      Tyttö turkisviitassa000000000300300100

      Millä laitteilla lukijat seuraavat Titian Ramsay Peale II?

      Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.

      Katso luvut
      LaiteKäynnitJaa
      tietokoneet48 50073,4%
      puhelimet15 20023,0%
      tabletit2 4003,6%

      Millä kielillä Titian Ramsay Peale II on luettu?

      Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.

      Katso luvut
      KieliKäynnitJaa
      englanti3 50046,7%
      espanja80010,7%
      bulgaria6008,0%
      venäjä6008,0%
      puola4005,3%
      korea3004,0%
      arabia1001,3%
      saksa1001,3%
      persia1001,3%
      suomi1001,3%

      Kuinka monta käyntiä Titian Ramsay Peale II saa päivittäin ja mikä on ennuste?

      Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.

      Katso luvut
      PäiväKäynnit
      ma 21 Syy300
      ti 22 Syy600
      ke 23 Syy600
      to 24 Syy400
      pe 25 Syy600
      la 26 Syy200
      su 27 Syy600
      ma 28 Syy700
      ti 29 Syy600
      ke 30 Syy500
      to 1 Lok500
      pe 2 Lok200
      la 3 Lok700
      su 4 Lok300
      ma 5 Lok300
      ti 6 Lok200
      ke 7 Lok800
      to 8 Lok1 100
      pe 9 Lok900
      la 10 Lok700
      su 11 Lok1 200
      ma 12 Lok (ennuste)700
      ti 13 Lok (ennuste)700
      ke 14 Lok (ennuste)1 000
      to 15 Lok (ennuste)1 000
      pe 16 Lok (ennuste)900
      la 17 Lok (ennuste)800
      su 18 Lok (ennuste)1 100
      ma 19 Lok (ennuste)700
      ti 20 Lok (ennuste)800
      ke 21 Lok (ennuste)1 100
      to 22 Lok (ennuste)1 100
      pe 23 Lok (ennuste)900
      la 24 Lok (ennuste)900
      su 25 Lok (ennuste)1 200
      ma 26 Lok (ennuste)800
      ti 27 Lok (ennuste)800
      ke 28 Lok (ennuste)1 200
      to 29 Lok (ennuste)1 200
      pe 30 Lok (ennuste)1 000
      la 31 Lok (ennuste)1 000
      su 1 Mar (ennuste)1 300

      Kysymyksiä teoksesta Titian Ramsay Peale II

      Mitkä Titian Ramsay Peale II -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?

      Diana ja Aktaeon on kärjessä 2 100 vierailulla (4% Titian Ramsay Peale II:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 10 katsotuimman teosta.

      Kuinka monta ihmistä luki Titian Ramsay Peale II aiheesta TopImpressionists.com:ssä?

      66 100 käyntiä kahdennesvuodessa, 23 300 taiteilijan sivulla ja 42 800 yksittäisillä teoksilla.

      Millä laitteilla lukijat seuraavat Titian Ramsay Peale II?

      Lukijat seuraavat Titian Ramsay Peale II -taiteilijaa tietokoneet (73%), puhelimet (23%) ja tabletit (4%)-laitteilla; tietokoneet muodostaa 73% käynneistä.

      Millä kielillä lukijat seuraavat taiteilijaa Titian Ramsay Peale II?

      Kielellä englanti (47%), espanja (11%) ja bulgaria (8%). Suosituin kieli on englanti osuudella 47%.

      Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Titian Ramsay Peale II-sivulla?

      Elegantti (Tunnelma): 47% käynneistä, kun taas 35% luettelosta.