Tämä sivu näyttää, kuinka monta kertaa Willem Van De Velde The Elder sivuja on vierailtu tällä verkkosivustolla. Yksi vierailu tarkoittaa, että yksi henkilö on avannut sivun. Jokaisella alla olevalla kaaviolla on oma lyhyt selityksensä.
!
Tilastot nollattiin 1. heinäkuuta 2026 — tietoja ei ole saatavilla ennen tätä päivämäärää.
Willem Van De Velde The Elder ja lukijat
Viidenkymmenen kuukauden aikana TopImpressionists.com-palvelussa eniten katsottu Willem Van De Velde The Elder -teos oli Large Ships and Boats in a Calm: 800 katselukertaa, mikä on 6% taiteilijan kaikista katselukerroista. Seuraavina ovat The Gust ja The Burning of the 'Andrew' at the Battle of Scheveningen. Willem Van De Velde The Elder keräsi yhteensä 15 100 käyntiä: 3 000 taiteilijan sivulla ja 12 100 yksittäisillä teoksilla. Kirkkaimman kuukausi oli Hei 2026, jolloin vierailuja oli 12 800. Lukijat selaavat tietokoneet (93%), puhelimet (7%) ja tabletit (1%). Lukijat hakeutuvat Rauhallinen (Tunteen sävy) tyyliin: 35% vierailuista, mikä vastaa 18% osa kaikesta taiteilijan valikoimasta.
Eniten huomiota herättävät 10 Willem Van De Velde The Elder -taiteilijan teosta
Laskettu TopImpressionists.com-palvelussa viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana tapahtuneiden käyntien perusteella: Willem Van De Velde The Elder -taiteilijan 10 kankaista, joita lukijat avaavat useimmin, sijoitusjärjestyksessä ensimmäinen edellä.
Kuinka monta lukijaa vierailee Willem Van De Velde The Elder -sivulla kuukaudessa?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Se näyttää, kuinka monta kertaa tämän taiteilijan sivua on katsottu kyseisen kuukauden aikana viimeisen kahdentoista kuukauden ajalta.
Katso luvut
Kuukausi
Taiteilijan sivu
Teossivut
Lok 2025
0
0
Mar 2025
0
0
Jou 2025
0
0
Tam 2026
0
0
Hel 2026
0
0
Maa 2026
0
0
Huh 2026
0
0
Tou 2026
0
0
Kes 2026
0
100
Hei 2026
2 300
10 500
Elo 2026
500
600
Syy 2026
200
900
Kuinka usein Willem Van De Velde The Elder -taiteilijan kankaat avataan?
Jokainen pylväs edustaa yhtä kuukautta. Kaavio näyttää tämän taiteilijan kaikkien teossivujen yhteisvieraudet kuukausittain yhden vuoden ajalta.
Molemman kaavion kuukausiluvut löytyvät ylempänä olevasta ensimmäisestä taulukosta.
Minkälaisia kangasjäljennöksiä Willem Van De Velde The Elder lukijat valitsevat?
Jokainen tähtikaavio vertaa kahta asiaa. Katkoviivalla merkitty alue edustaa taiteilijan omaa tuotantoa: viisikymmentä satunnaisesti valittua teosta, järjestettynä yhden ominaisuuden mukaan. Yhtenäinen alue puolestaan kuvaa, mihin vierailut todellisuudessa kohdistuivat viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana. Jos yhtenäinen alue ulottuu katkoviivalla merkittyä aluetta pidemmälle, kyseinen teostyyppi kerää enemmän huomiota kuin sen osuus taiteilijan tuotannosta antaisi olettaa.
Tunnelma
Tunteen sävy
Valoisuus
Värikylläisyys
Väripaletti
Värin voimakkuus
Kontrasti
Väriharmonia
Katso luvut
Tunnelma
Tunnelma
Taiteilijan teokset
Käynnit
Dramaattinen
45,5%
46,5%
Levollinen
27,3%
26,8%
Seesteinen
9,1%
14,1%
Klassinen
9,1%
8,5%
Elegantti
0,0%
4,2%
Nostalginen
9,1%
0,0%
Tunteen sävy
Tunteen sävy
Taiteilijan teokset
Käynnit
Rauhallinen
18,2%
35,2%
Dramaattinen
18,2%
16,9%
Melankolinen
0,0%
15,5%
Vaikuttava
18,2%
12,7%
Seesteinen
18,2%
12,7%
Pohtiva
9,1%
5,6%
Melankolinen
9,1%
1,4%
Energisoiva
9,1%
0,0%
Valoisuus
Valoisuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Tumma
16,0%
5,9%
Pehmeä varjo
18,0%
17,0%
Pehmeä valoisuus
30,0%
40,7%
Kirkas tasapaino
30,0%
28,9%
Valoisa
6,0%
7,4%
Värikylläisyys
Värikylläisyys
Taiteilijan teokset
Käynnit
Vaimea
46,0%
50,4%
Hienovaraiset värit
30,0%
27,4%
Tasapainoisen pehmeä
16,0%
15,6%
Selkeä värikylläisyys
8,0%
6,7%
Voimakas väri
0,0%
0,0%
Väripaletti
Väripaletti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Neutraalit sävyt
62,9%
67,5%
Maanläheinen
25,7%
25,4%
Tumma
5,7%
6,1%
Pastellisävyt
5,7%
0,9%
Värin voimakkuus
Värin voimakkuus
Taiteilijan teokset
Käynnit
Monokromaattinen
42,0%
37,8%
Tasapainoinen
46,0%
48,9%
Voimakas
12,0%
13,3%
Kontrasti
Kontrasti
Taiteilijan teokset
Käynnit
Seesteinen
16,0%
8,2%
Pehmeä
32,0%
31,1%
Tasapainoinen
18,0%
21,5%
Voimakas
24,0%
22,2%
Lausunto
10,0%
17,0%
Väriharmonia
Väriharmonia
Taiteilijan teokset
Käynnit
Ristiriitainen väripaletti
4,0%
15,6%
Pehmeästi sekoitettu paletti
2,0%
14,1%
Tasapainoinen harmonia
12,0%
13,3%
Vahva väriyhtenäisyys
38,0%
20,0%
Yhtenäinen väripaletti
44,0%
37,0%
Mitkä Willem Van De Velde The Elder -taiteilijan kankaat keräävät eniten käyntejä kuukausittain?
Jokainen rivi edustaa yhtä suosittua teosta. Jokainen pylväs näyttää, kuinka monta käyntiä kyseinen teos sai kuukauden aikana. Mitä korkeampi pylväs on, sitä enemmän käyntejä kyseisenä kuukautena on ollut.
Katso luvut
Teos
Lok 2025
Mar 2025
Jou 2025
Tam 2026
Hel 2026
Maa 2026
Huh 2026
Tou 2026
Kes 2026
Hei 2026
Elo 2026
Syy 2026
The Battle of Livorno
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Entrance to a Dutch Port
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
The Gust
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
Large Ships and Boats in a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
0
The Taking of the English F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
The Battle of Livorno (deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Burning of the 'Andrew'…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
0
Ships in a Storm
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Calm French Merchant Ships…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Cannon Shot
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Millä laitteilla lukijat seuraavat Willem Van De Velde The Elder?
Jokainen lohko edustaa tiettyä laitetyyppiä: puhelinta, tablettia tai tietokonetta. Mitä suurempi lohko on, sitä enemmän kyseisestä laitteesta on tullut käyntejä viimeisen kahdennentoista kuukauden aikana.
Katso luvut
Laite
Käynnit
Jaa
tietokoneet
14 000
92,7%
puhelimet
1 000
6,6%
tabletit
100
0,7%
Millä kielillä Willem Van De Velde The Elder on luettu?
Jokainen lohko edustaa yhtä kieltä. Mitä suurempi lohko on, sitä useampi vierailija käytti verkkosivustoa kyseisellä kielellä viimeisen kolmenkymmenen päivän aikana. Näkyvissä ovat vain kymmenen kärkimaininta.
Katso luvut
Kieli
Käynnit
Jaa
ranska
200
25,0%
japani
200
25,0%
saksa
100
12,5%
espanja
100
12,5%
viro
100
12,5%
italia
100
12,5%
Kuinka monta käyntiä Willem Van De Velde The Elder saa päivittäin ja mikä on ennuste?
Jokainen pylväs vastaa yhtä päivää. Ensimmäiset pylväät näyttävät viimeisen kolmen viikon vierailumäärät. Toisella värillä merkityt pylväät ovat ennusteemme seuraavalle kolmelle viikolle.
Katso luvut
Päivä
Käynnit
pe 25 Syy
0
la 26 Syy
100
su 27 Syy
0
ma 28 Syy
100
ti 29 Syy
100
ke 30 Syy
100
to 1 Lok
0
pe 2 Lok
200
la 3 Lok
200
su 4 Lok
200
ma 5 Lok
200
ti 6 Lok
300
ke 7 Lok
0
to 8 Lok
0
pe 9 Lok
100
la 10 Lok
200
su 11 Lok
100
ma 12 Lok
100
ti 13 Lok
0
ke 14 Lok
0
to 15 Lok
100
pe 16 Lok (ennuste)
100
la 17 Lok (ennuste)
200
su 18 Lok (ennuste)
100
ma 19 Lok (ennuste)
100
ti 20 Lok (ennuste)
100
ke 21 Lok (ennuste)
0
to 22 Lok (ennuste)
0
pe 23 Lok (ennuste)
100
la 24 Lok (ennuste)
200
su 25 Lok (ennuste)
100
ma 26 Lok (ennuste)
100
ti 27 Lok (ennuste)
100
ke 28 Lok (ennuste)
0
to 29 Lok (ennuste)
0
pe 30 Lok (ennuste)
100
la 31 Lok (ennuste)
200
su 1 Mar (ennuste)
100
ma 2 Mar (ennuste)
200
ti 3 Mar (ennuste)
200
ke 4 Mar (ennuste)
0
to 5 Mar (ennuste)
0
Kysymyksiä teoksesta Willem Van De Velde The Elder
Mitkä Willem Van De Velde The Elder -taiteilijan kankaat ovat suosituimpia?
Large Ships and Boats in a Calm on kärjessä 800 vierailulla (6% Willem Van De Velde The Elder:n kokonaisnäyttökerratista). Yllä oleva ranking listaa 10 katsotuimman teosta.
Kuinka monta ihmistä luki Willem Van De Velde The Elder aiheesta TopImpressionists.com:ssä?
15 100 käyntiä kahdennesvuodessa, 3 000 taiteilijan sivulla ja 12 100 yksittäisillä teoksilla.
Millä laitteilla lukijat seuraavat Willem Van De Velde The Elder?
Lukijat seuraavat Willem Van De Velde The Elder -taiteilijaa tietokoneet (93%), puhelimet (7%) ja tabletit (1%)-laitteilla; tietokoneet muodostaa 93% käynneistä.
Minkä tyyppisistä maalauksista lukijat pitävät Willem Van De Velde The Elder-sivulla?
Rauhallinen (Tunteen sävy): 35% käynneistä, kun taas 18% luettelosta.