Atelier — Besplatna dostava širom svijeta — Rok isporuke 2–6 tjedana

      Beatrice Kreloff Čitatelji i najgledanija platna

      Što je ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Beatrice Kreloff na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

      Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

      Beatrice Kreloff i čitatelji

      Tijekom dvanaest mjeseci, najgledanije platno umjetnika Beatrice Kreloff na platformi TopImpressionists.com bilo je Figure 13: 200 posjeta, što iznosi 33% svih pregleda tog slikara. Nakon njih slijede Figure 8 i Figure 17. Beatrice Kreloff je ukupno privukao 1.000 posjeta: 400 na stranici umjetnika i 600 na pojedinačnim platnima. Najuspješniji mjesec bio je Srp. 2026 s 900 posjeta. Čitatelji su privlašćeni Sjajan (Luminancija): 33% posjeta, za 8% umjetnikovog kataloga.

      5 platna umjetnika Beatrice Kreloff koja privlače najviše pažnje

      Prema broju posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci na TopImpressionists.com: 5 platnâ Beatrice Kreloff koja čitatelji najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.

      1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 posjeta · 33,3%
      2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 posjeta · 16,7%
      3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 posjeta · 16,7%
      4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 posjeta · 16,7%
      5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 posjeta · 16,7%

      Koliko čitatelja mjesečno posjećuje stranicu Beatrice Kreloff?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

      Pogledajte brojke
      MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
      Lis. 202500
      Stu. 202500
      Pro. 202500
      Sij. 202600
      Velj. 202600
      Ožu. 202600
      Tra. 202600
      Svi. 202600
      Lip. 20260100
      Srp. 2026400500
      Kol. 202600
      Ruj. 202600

      Koliko često se otvaraju platna umjetnika Beatrice Kreloff?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

      Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

      Koja platna Beatrice Kreloff privlače najviše posjeta, mjesec po mjesec?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

      Pogledajte brojke
      UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
      Figure 9000000000000
      Figure 800000000100000
      Figure 1600000000010000
      Figure 5000000000000
      Figure 4000000000000
      Figure 1700000000010000
      Figure000000000000
      Figure 1300000000020000
      Figure 7000000000000
      Figure 14000000000000

      Na kojim jezicima se čita Beatrice Kreloff?

      Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Koliko posjeta dnevno ostvaruje Beatrice Kreloff i kakva je prognoza?

      Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

      Pogledajte brojke
      DanBroj posjeta
      Čet 24 Ruj.0
      Pet 25 Ruj.0
      Sub 26 Ruj.0
      Ned 27 Ruj.0
      Pon 28 Ruj.0
      Uto 29 Ruj.0
      Sri 30 Ruj.0
      Čet 1 Lis.0
      Pet 2 Lis.0
      Sub 3 Lis.0
      Ned 4 Lis.0
      Pon 5 Lis.0
      Uto 6 Lis.0
      Sri 7 Lis.0
      Čet 8 Lis.0
      Pet 9 Lis.0
      Sub 10 Lis.0
      Ned 11 Lis.0
      Pon 12 Lis.0
      Uto 13 Lis.0
      Sri 14 Lis.0
      Čet 15 Lis. (prognoza)0
      Pet 16 Lis. (prognoza)0
      Sub 17 Lis. (prognoza)0
      Ned 18 Lis. (prognoza)0
      Pon 19 Lis. (prognoza)0
      Uto 20 Lis. (prognoza)0
      Sri 21 Lis. (prognoza)0
      Čet 22 Lis. (prognoza)0
      Pet 23 Lis. (prognoza)0
      Sub 24 Lis. (prognoza)0
      Ned 25 Lis. (prognoza)0
      Pon 26 Lis. (prognoza)0
      Uto 27 Lis. (prognoza)0
      Sri 28 Lis. (prognoza)0
      Čet 29 Lis. (prognoza)0
      Pet 30 Lis. (prognoza)0
      Sub 31 Lis. (prognoza)0
      Ned 1 Stu. (prognoza)0
      Pon 2 Stu. (prognoza)0
      Uto 3 Stu. (prognoza)0
      Sri 4 Stu. (prognoza)0

      Pitanja o Beatrice Kreloff

      Koji su platna Beatrice Kreloff najpopularnija?

      Na prvom je mjestu Figure 13 s 200 posjeta (33% pregleda umjetnika Beatrice Kreloff). Gornja lista prikazuje 5 najgledanijih.

      Koliko je ljudi čitalo o Beatrice Kreloff na TopImpressionists.com?

      1.000 posjeta u dvanaest mjeseci, 400 na stranici umjetnika i 600 na pojedinačnim platnima.

      Kakve platna vole čitatelji u Beatrice Kreloff?

      Sjajan (Luminancija): 33% posjeta, nasuprot 8% kataloga.