Atelier — Besplatna dostava širom svijeta — Rok isporuke 2–6 tjedana

      George Wesley Bellows Popularnost i statistika posjetitelja

      1882 – 1925

      Što je ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika George Wesley Bellows na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

      Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

      George Wesley Bellows u brojkama

      The Picnic je platno umjetnika George Wesley Bellows koje čitatelji najčešće otvaraju: 600 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 4% pregleda. A zatim Nude with Hexagonal Quilt i Ox Team, Wharf at Matinicus. Od ukupno 15.000 posjeta: 1.600 na stranici slikara, 13.400 na platnima. Svijetlo se povećava: 14% više posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026: 11.600 posjeta. Uređaji čitatelja: računala (93%),telefoni (5%) i tableti (2%). Pretpostavka pokazuje: Mirnoća (Atmosfera) prikuplja 18% posjeta za 0% kataloga.

      George Wesley Bellows: 10 najčešće otvaranih platna čitatelja

      Ova lista rangira prema stvarnim posjetima na TopImpressionists.com u razdoblju od dvanaest mjeseci, a ne prema ocjeni kataloga. Prvo mjesto zauzima najposjećenije platno umjetnika George Wesley Bellows.

      1. The Picnic 1 The Picnic, 1924 600 posjeta · 4,2%
      2. Nude with Hexagonal Quilt 2 Nude with Hexagonal Quilt, 1924 600 posjeta · 4,2%
      3. Ox Team, Wharf at Matinicus 3 Ox Team, Wharf at Matinicus, 1916 400 posjeta · 2,8%
      4. Winter Afternoon 4 Winter Afternoon, 1909 400 posjeta · 2,8%
      5. Shipyard Society 5 Shipyard Society, 1916 400 posjeta · 2,8%
      6. Agitators 6 Agitators 400 posjeta · 2,8%
      7. Muškarci na Brodovima 7 Muškarci na Brodovima, 1912 300 posjeta · 2,1%
      8. Love of Winter 8 Love of Winter, 1914 300 posjeta · 2,1%
      9. Pennsylvania Station Excavation 9 Pennsylvania Station Excavation, 1909 300 posjeta · 2,1%
      10. Emma and Her Children 10 Emma and Her Children, 1923 300 posjeta · 2,1%

      Kako se broj čitatelja George Wesley Bellows mijenja iz mjeseca u mjesec?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

      Prikaži brojke
      MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
      Lis. 202500
      Stu. 202500
      Pro. 202500
      Sij. 202600
      Velj. 202600
      Ožu. 202600
      Tra. 202600
      Svi. 202600
      Lip. 20260400
      Srp. 20261.10010.500
      Kol. 20261001.300
      Ruj. 20264001.200

      Koliko se puta tijekom godine pregledavaju platna umjetnika George Wesley Bellows?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

      Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

      Kako se najdraženija platna George Wesley Bellows uspoređuju tijekom godine?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

      Prikaži brojke
      UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
      Muškarci na Brodovima00000000020000
      Ringside Seats00000000000100
      Forty-Two Kids000000000000
      Nude with Hexagonal Quilt0000000004000100
      The Germans Arrive000000000000
      The Sea00000000030000
      Pennsylvania Station Excava…0000000002001000
      Little Girl in White (also…000000000000
      Hudson at Saugerties000000000000
      Emma in the Black Print00000000010000

      Telefoni, tableti ili računala: kako se čita George Wesley Bellows?

      Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

      Prikaži brojke
      UređajBroj posjetaPodijeli
      računala14.00093,3%
      telefoni7004,7%
      tableti3002,0%

      Kojim jezicima govore čitatelji umjetnika George Wesley Bellows?

      Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Prikaži brojke
      JezikBroj posjetaPodijeli
      Engleski20033,3%
      Španjolski20033,3%
      Rumunjski10016,7%
      Ukrajinski10016,7%

      Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku George Wesley Bellows i što slijedi?

      Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

      Prikaži brojke
      DanBroj posjeta
      Pon 5 Lis.0
      Uto 6 Lis.0
      Sri 7 Lis.200
      Čet 8 Lis.0
      Pet 9 Lis.100
      Sub 10 Lis.100
      Ned 11 Lis.300
      Pon 12 Lis.300
      Uto 13 Lis.100
      Sri 14 Lis.500
      Čet 15 Lis.0
      Pet 16 Lis.100
      Sub 17 Lis.100
      Ned 18 Lis.200
      Pon 19 Lis.300
      Uto 20 Lis.200
      Sri 21 Lis.500
      Čet 22 Lis.0
      Pet 23 Lis.0
      Sub 24 Lis.100
      Ned 25 Lis.200
      Pon 26 Lis. (prognoza)300
      Uto 27 Lis. (prognoza)100
      Sri 28 Lis. (prognoza)600
      Čet 29 Lis. (prognoza)0
      Pet 30 Lis. (prognoza)100
      Sub 31 Lis. (prognoza)100
      Ned 1 Stu. (prognoza)300
      Pon 2 Stu. (prognoza)300
      Uto 3 Stu. (prognoza)200
      Sri 4 Stu. (prognoza)600
      Čet 5 Stu. (prognoza)0
      Pet 6 Stu. (prognoza)100
      Sub 7 Stu. (prognoza)200
      Ned 8 Stu. (prognoza)400
      Pon 9 Stu. (prognoza)400
      Uto 10 Stu. (prognoza)200
      Sri 11 Stu. (prognoza)700
      Čet 12 Stu. (prognoza)0
      Pet 13 Stu. (prognoza)100
      Sub 14 Stu. (prognoza)200
      Ned 15 Stu. (prognoza)400

      George Wesley Bellows: kratki odgovori

      Koje je najgledanije platno umjetnika George Wesley Bellows?

      The Picnic: 600 posjeta, što je 4% ukupnog broja pregleda za George Wesley Bellows. Lista se proteže do 10. mjesta.

      Koliko posjeta ostvaruje George Wesley Bellows?

      15.000 u posljednjih dvanaest mjeseci (1.600 na stranici umjetnika, 13.400 na platnima).

      Otvaraju li čitatelji George Wesley Bellows na mobitelu ili na računalu?

      Na oba: računala (93%),telefoni (5%) i tableti (2%); računala vodi s 93%.

      Preferiraju li čitatelji određeni tip platna od George Wesley Bellows?

      Da, Mirnoća (Atmosfera): 18% posjeta za 0% kataloga.