Atelier — Besplatna dostava širom svijeta — Rok isporuke 2–6 tjedana

      Gerrit Dou Popularnost i statistika posjetitelja

      1613 – 1675

      Što je ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Gerrit Dou na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

      Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

      Gerrit Dou u brojkama

      A Fisherman's Wife je platno umjetnika Gerrit Dou koje čitatelji najčešće otvaraju: 3.700 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 23% pregleda. A zatim Astronomer i Self-Portrait. Od ukupno 16.800 posjeta: 2.200 na stranici slikara, 14.600 na platnima. Svjetlo malo blijedi: 13% manje posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026: 11.500 posjeta. Uređaji čitatelja: računala (65%),telefoni (31%) i tableti (4%). Pretpostavka pokazuje: Ujednačena paleta boja (Harmonija boja) prikuplja 27% posjeta za 4% kataloga.

      Gerrit Dou: 10 najčešće otvaranih platna čitatelja

      Ova lista rangira prema stvarnim posjetima na TopImpressionists.com u razdoblju od dvanaest mjeseci, a ne prema ocjeni kataloga. Prvo mjesto zauzima najposjećenije platno umjetnika Gerrit Dou.

      1. A Fisherman's Wife 1 A Fisherman's Wife, 1653 3.700 posjeta · 23,1%
      2. Astronomer 2 Astronomer, 1650 600 posjeta · 3,8%
      3. Self-Portrait 3 Self-Portrait, 1665 500 posjeta · 3,1%
      4. English The Moneylender Français Le peseur d'or 4 English The Moneylender Français Le peseur d'or, 1664 500 posjeta · 3,1%
      5. The Night School (detail) 5 The Night School (detail), 1660 500 posjeta · 3,1%
      6. Dentist by Candlelight 6 Dentist by Candlelight, 1660 400 posjeta · 2,5%
      7. Self-Portrait in a Window 7 Self-Portrait in a Window, 1657 400 posjeta · 2,5%
      8. Old Woman Reading a Bible 8 Old Woman Reading a Bible, 1630 400 posjeta · 2,5%
      9. The Dropsical Woman 9 The Dropsical Woman, 1663 400 posjeta · 2,5%
      10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1640 400 posjeta · 2,5%

      Kako se broj čitatelja Gerrit Dou mijenja iz mjeseca u mjesec?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

      Prikaži brojke
      MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
      Lis. 202500
      Stu. 202500
      Pro. 202500
      Sij. 202600
      Velj. 202600
      Ožu. 202600
      Tra. 202600
      Svi. 202600
      Lip. 202601.000
      Srp. 20261.30010.200
      Kol. 20263002.000
      Ruj. 20266001.400

      Koliko se puta tijekom godine pregledavaju platna umjetnika Gerrit Dou?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

      Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

      Kako se najdraženija platna Gerrit Dou uspoređuju tijekom godine?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

      Prikaži brojke
      UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
      Old Woman Reading a Bible0000000030000100
      The Silver Ewer00000000020000
      English The Moneylender Fra…0000000020030000
      A Fisherman's Wife0000000002.2001.200300
      Self-Portrait0000000003000100
      Self-Portrait000000000000
      The Physician00000000020000
      The Night School00000000030000
      Reading the Bible00000000020000
      An Evening School00000000000100

      Telefoni, tableti ili računala: kako se čita Gerrit Dou?

      Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

      Prikaži brojke
      UređajBroj posjetaPodijeli
      računala11.00065,5%
      telefoni5.20031,0%
      tableti6003,6%

      Kojim jezicima govore čitatelji umjetnika Gerrit Dou?

      Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Prikaži brojke
      JezikBroj posjetaPodijeli
      Ruski50045,5%
      Chinese40036,4%
      Češki1009,1%
      Portugalski1009,1%

      Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Gerrit Dou i što slijedi?

      Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

      Prikaži brojke
      DanBroj posjeta
      Pon 21 Ruj.0
      Uto 22 Ruj.300
      Sri 23 Ruj.200
      Čet 24 Ruj.0
      Pet 25 Ruj.200
      Sub 26 Ruj.100
      Ned 27 Ruj.900
      Pon 28 Ruj.200
      Uto 29 Ruj.100
      Sri 30 Ruj.100
      Čet 1 Lis.200
      Pet 2 Lis.100
      Sub 3 Lis.100
      Ned 4 Lis.200
      Pon 5 Lis.300
      Uto 6 Lis.400
      Sri 7 Lis.100
      Čet 8 Lis.200
      Pet 9 Lis.0
      Sub 10 Lis.300
      Ned 11 Lis.200
      Pon 12 Lis. (prognoza)200
      Uto 13 Lis. (prognoza)300
      Sri 14 Lis. (prognoza)100
      Čet 15 Lis. (prognoza)100
      Pet 16 Lis. (prognoza)100
      Sub 17 Lis. (prognoza)200
      Ned 18 Lis. (prognoza)400
      Pon 19 Lis. (prognoza)200
      Uto 20 Lis. (prognoza)300
      Sri 21 Lis. (prognoza)100
      Čet 22 Lis. (prognoza)100
      Pet 23 Lis. (prognoza)100
      Sub 24 Lis. (prognoza)200
      Ned 25 Lis. (prognoza)400
      Pon 26 Lis. (prognoza)200
      Uto 27 Lis. (prognoza)200
      Sri 28 Lis. (prognoza)100
      Čet 29 Lis. (prognoza)100
      Pet 30 Lis. (prognoza)100
      Sub 31 Lis. (prognoza)200
      Ned 1 Stu. (prognoza)400

      Gerrit Dou: kratki odgovori

      Koje je najgledanije platno umjetnika Gerrit Dou?

      A Fisherman's Wife: 3.700 posjeta, što je 23% ukupnog broja pregleda za Gerrit Dou. Lista se proteže do 10. mjesta.

      Koliko posjeta ostvaruje Gerrit Dou?

      16.800 u posljednjih dvanaest mjeseci (2.200 na stranici umjetnika, 14.600 na platnima).

      Otvaraju li čitatelji Gerrit Dou na mobitelu ili na računalu?

      Na oba: računala (65%),telefoni (31%) i tableti (4%); računala vodi s 65%.

      Preferiraju li čitatelji određeni tip platna od Gerrit Dou?

      Da, Ujednačena paleta boja (Harmonija boja): 27% posjeta za 4% kataloga.