Atelier — Besplatna dostava širom svijeta — Rok isporuke 2–6 tjedana

      Gretchen Andrew Popularnost i statistika posjetitelja

      1988

      Što je ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Gretchen Andrew na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

      Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

      Gretchen Andrew u brojkama

      Map of the EU je platno umjetnika Gretchen Andrew koje čitatelji najčešće otvaraju: 100 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 33% pregleda. A zatim Cover of Artforum i Mapa EU-a. Od ukupno 400 posjeta: 200 na stranici slikara, 200 na platnima. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026: 400 posjeta. Pretpostavka pokazuje: Sjajan (Luminancija) prikuplja 100% posjeta za 14% kataloga.

      Gretchen Andrew: 3 najčešće otvaranih platna čitatelja

      Ova lista rangira prema stvarnim posjetima na TopImpressionists.com u razdoblju od dvanaest mjeseci, a ne prema ocjeni kataloga. Prvo mjesto zauzima najposjećenije platno umjetnika Gretchen Andrew.

      1. Map of the EU 1 Map of the EU, 2021 100 posjeta · 33,3%
      2. Cover of Artforum 2 Cover of Artforum, 2020 100 posjeta · 33,3%
      3. Mapa EU-a 3 Mapa EU-a, 2021 100 posjeta · 33,3%

      Kako se broj čitatelja Gretchen Andrew mijenja iz mjeseca u mjesec?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

      Prikaži brojke
      MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
      Lis. 202500
      Stu. 202500
      Pro. 202500
      Sij. 202600
      Velj. 202600
      Ožu. 202600
      Tra. 202600
      Svi. 202600
      Lip. 202600
      Srp. 2026200200
      Kol. 202600
      Ruj. 202600

      Koliko se puta tijekom godine pregledavaju platna umjetnika Gretchen Andrew?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

      Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

      Kako se najdraženija platna Gretchen Andrew uspoređuju tijekom godine?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

      Prikaži brojke
      UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
      Mapa EU-a00000000010000
      Map of the EU000000000000
      What is Ubuntu 09000000000000
      What is Ubuntu 11000000000000
      Bow New Hampshire 10000000000000
      What is Ubuntu 12000000000000
      Art Basel NFT000000000000
      What is Ubuntu 04000000000000
      What is Ubuntu 02000000000000
      Perfect Female Body 15000000000000

      Kojim jezicima govore čitatelji umjetnika Gretchen Andrew?

      Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Gretchen Andrew i što slijedi?

      Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

      Prikaži brojke
      DanBroj posjeta
      Sub 3 Lis.0
      Ned 4 Lis.0
      Pon 5 Lis.0
      Uto 6 Lis.0
      Sri 7 Lis.0
      Čet 8 Lis.0
      Pet 9 Lis.0
      Sub 10 Lis.0
      Ned 11 Lis.0
      Pon 12 Lis.0
      Uto 13 Lis.0
      Sri 14 Lis.0
      Čet 15 Lis.0
      Pet 16 Lis.0
      Sub 17 Lis.0
      Ned 18 Lis.0
      Pon 19 Lis.0
      Uto 20 Lis.0
      Sri 21 Lis.0
      Čet 22 Lis.0
      Pet 23 Lis.0
      Sub 24 Lis. (prognoza)0
      Ned 25 Lis. (prognoza)0
      Pon 26 Lis. (prognoza)0
      Uto 27 Lis. (prognoza)0
      Sri 28 Lis. (prognoza)0
      Čet 29 Lis. (prognoza)0
      Pet 30 Lis. (prognoza)0
      Sub 31 Lis. (prognoza)0
      Ned 1 Stu. (prognoza)0
      Pon 2 Stu. (prognoza)0
      Uto 3 Stu. (prognoza)0
      Sri 4 Stu. (prognoza)0
      Čet 5 Stu. (prognoza)0
      Pet 6 Stu. (prognoza)0
      Sub 7 Stu. (prognoza)0
      Ned 8 Stu. (prognoza)0
      Pon 9 Stu. (prognoza)0
      Uto 10 Stu. (prognoza)0
      Sri 11 Stu. (prognoza)0
      Čet 12 Stu. (prognoza)0
      Pet 13 Stu. (prognoza)0

      Gretchen Andrew: kratki odgovori

      Koje je najgledanije platno umjetnika Gretchen Andrew?

      Map of the EU: 100 posjeta, što je 33% ukupnog broja pregleda za Gretchen Andrew. Lista se proteže do 3. mjesta.

      Koliko posjeta ostvaruje Gretchen Andrew?

      400 u posljednjih dvanaest mjeseci (200 na stranici umjetnika, 200 na platnima).

      Preferiraju li čitatelji određeni tip platna od Gretchen Andrew?

      Da, Sjajan (Luminancija): 100% posjeta za 14% kataloga.