Atelier — Besplatna dostava širom svijeta — Rok isporuke 2–6 tjedana

      István Nagy Čitatelji i najgledanija platna

      1873 – 1937

      Što je ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika István Nagy na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

      Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

      István Nagy i čitatelji

      Tijekom dvanaest mjeseci, najgledanije platno umjetnika István Nagy na platformi TopImpressionists.com bilo je Newspaper Reader: 200 posjeta, što iznosi 5% svih pregleda tog slikara. Nakon njih slijede Swiss-capped Self-portrait i Reader. István Nagy je ukupno privukao 4.000 posjeta: 500 na stranici umjetnika i 3.500 na pojedinačnim platnima. Najuspješniji mjesec bio je Srp. 2026 s 3.400 posjeta. Čitatelji pregledavaju na računala (90%) i telefoni (10%). Čitatelji su privlašćeni Izjava (Kontrast): 30% posjeta, za 16% umjetnikovog kataloga.

      10 platna umjetnika István Nagy koja privlače najviše pažnje

      Prema broju posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci na TopImpressionists.com: 10 platnâ István Nagy koja čitatelji najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.

      1. Newspaper Reader 1 Newspaper Reader 200 posjeta · 4,7%
      2. Swiss-capped Self-portrait 2 Swiss-capped Self-portrait 200 posjeta · 4,7%
      3. Reader 3 Reader 200 posjeta · 4,7%
      4. Drinking Girl 4 Drinking Girl 200 posjeta · 4,7%
      5. On A Waterfront 5 On A Waterfront 200 posjeta · 4,7%
      6. Little Girl 6 Little Girl 100 posjeta · 2,3%
      7. Hill Landscape 7 Hill Landscape 100 posjeta · 2,3%
      8. Autumn In Bakony 8 Autumn In Bakony 100 posjeta · 2,3%
      9. Hillside With Bushes And With Tree Trunks 9 Hillside With Bushes And With Tree Trunks 100 posjeta · 2,3%
      10. Cows Between Trees 10 Cows Between Trees 100 posjeta · 2,3%

      Koliko čitatelja mjesečno posjećuje stranicu István Nagy?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

      Pogledajte brojke
      MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
      Stu. 202500
      Pro. 202500
      Sij. 202600
      Velj. 202600
      Ožu. 202600
      Tra. 202600
      Svi. 202600
      Lip. 2026100100
      Srp. 20262003.200
      Kol. 2026100200
      Ruj. 202600
      Lis. 20261000

      Koliko često se otvaraju platna umjetnika István Nagy?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

      Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

      Koja platna István Nagy privlače najviše posjeta, mjesec po mjesec?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

      Pogledajte brojke
      UjeloStu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026Lis. 2026
      Transylvania Landscape -000000000000
      Little Girl000000000000
      Little Boy000000000000
      Old Woman00000000100000
      Self-portrait -000000000000
      Drinking Girl00000000200000
      Self-portrait -000000000000
      Little Girl With A Dolly00000000100000
      Little Girl With Yellow Bab…000000000000
      Meadow In Sunset000000000000

      S kojim uređajima čitatelji prate István Nagy?

      Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

      Pogledajte brojke
      UređajBroj posjetaPodijeli
      računala3.60090,0%
      telefoni40010,0%

      Na kojim jezicima se čita István Nagy?

      Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Pogledajte brojke
      JezikBroj posjetaPodijeli
      Engleski100100,0%

      Koliko posjeta dnevno ostvaruje István Nagy i kakva je prognoza?

      Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

      Pogledajte brojke
      DanBroj posjeta
      Pet 16 Lis.0
      Sub 17 Lis.0
      Ned 18 Lis.0
      Pon 19 Lis.0
      Uto 20 Lis.0
      Sri 21 Lis.0
      Čet 22 Lis.0
      Pet 23 Lis.0
      Sub 24 Lis.0
      Ned 25 Lis.0
      Pon 26 Lis.0
      Uto 27 Lis.0
      Sri 28 Lis.0
      Čet 29 Lis.0
      Pet 30 Lis.0
      Sub 31 Lis.0
      Ned 1 Stu.0
      Pon 2 Stu.0
      Uto 3 Stu.0
      Sri 4 Stu.0
      Čet 5 Stu.0
      Pet 6 Stu. (prognoza)0
      Sub 7 Stu. (prognoza)0
      Ned 8 Stu. (prognoza)0
      Pon 9 Stu. (prognoza)0
      Uto 10 Stu. (prognoza)0
      Sri 11 Stu. (prognoza)0
      Čet 12 Stu. (prognoza)0
      Pet 13 Stu. (prognoza)0
      Sub 14 Stu. (prognoza)0
      Ned 15 Stu. (prognoza)0
      Pon 16 Stu. (prognoza)0
      Uto 17 Stu. (prognoza)0
      Sri 18 Stu. (prognoza)0
      Čet 19 Stu. (prognoza)0
      Pet 20 Stu. (prognoza)0
      Sub 21 Stu. (prognoza)0
      Ned 22 Stu. (prognoza)0
      Pon 23 Stu. (prognoza)0
      Uto 24 Stu. (prognoza)0
      Sri 25 Stu. (prognoza)0
      Čet 26 Stu. (prognoza)0

      Pitanja o István Nagy

      Koji su platna István Nagy najpopularnija?

      Na prvom je mjestu Newspaper Reader s 200 posjeta (5% pregleda umjetnika István Nagy). Gornja lista prikazuje 10 najgledanijih.

      Koliko je ljudi čitalo o István Nagy na TopImpressionists.com?

      4.000 posjeta u dvanaest mjeseci, 500 na stranici umjetnika i 3.500 na pojedinačnim platnima.

      Na kojim uređajima čitatelji prate István Nagy?

      Čitatelji prate István Nagy na računala (90%) i telefoni (10%); računala čine 90% posjeta.

      Kakve platna vole čitatelji u István Nagy?

      Izjava (Kontrast): 30% posjeta, nasuprot 16% kataloga.