Atelier — Besplatna dostava širom svijeta — Rok isporuke 2–6 tjedana

      Jila Peacock Popularnost i statistika posjetitelja

      Što je ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Jila Peacock na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

      Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

      Jila Peacock u brojkama

      Bubbles je platno umjetnika Jila Peacock koje čitatelji najčešće otvaraju: 900 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 43% pregleda. A zatim Island i The Rose Chalice. Od ukupno 900 posjeta: 100 na stranici slikara, 800 na platnima. Vrhunac je bio u mjesecu Ruj. 2026: 700 posjeta. Pretpostavka pokazuje: Meka sjena (Luminancija) prikuplja 43% posjeta za 14% kataloga.

      Jila Peacock: 6 najčešće otvaranih platna čitatelja

      Ova lista rangira prema stvarnim posjetima na TopImpressionists.com u razdoblju od dvanaest mjeseci, a ne prema ocjeni kataloga. Prvo mjesto zauzima najposjećenije platno umjetnika Jila Peacock.

      1. Bubbles 1 Bubbles, 2000 900 posjeta · 42,9%
      2. Island 2 Island, 2000 500 posjeta · 23,8%
      3. The Rose Chalice 3 The Rose Chalice, 1996 400 posjeta · 19,0%
      4. Three Spanish Arches 4 Three Spanish Arches, 1992 100 posjeta · 4,8%
      5. Hoop 5 Hoop, 2000 100 posjeta · 4,8%
      6. Eros and the Mountain 6 Eros and the Mountain, 1992 100 posjeta · 4,8%

      Kako se broj čitatelja Jila Peacock mijenja iz mjeseca u mjesec?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

      Prikaži brojke
      MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
      Lis. 202500
      Stu. 202500
      Pro. 202500
      Sij. 202600
      Velj. 202600
      Ožu. 202600
      Tra. 202600
      Svi. 202600
      Lip. 202600
      Srp. 20260200
      Kol. 202600
      Ruj. 2026100600

      Koliko se puta tijekom godine pregledavaju platna umjetnika Jila Peacock?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

      Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

      Kako se najdraženija platna Jila Peacock uspoređuju tijekom godine?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

      Prikaži brojke
      UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
      Bubbles00000000000300
      The Rose Chalice00000000000100
      Hoop000000000000
      Three Spanish Arches000000000000
      Island0000000001000200
      Boat000000000000
      Eros and the Mountain00000000010000

      Kojim jezicima govore čitatelji umjetnika Jila Peacock?

      Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Prikaži brojke
      JezikBroj posjetaPodijeli
      Engleski100100,0%

      Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Jila Peacock i što slijedi?

      Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

      Prikaži brojke
      DanBroj posjeta
      Čet 24 Ruj.0
      Pet 25 Ruj.0
      Sub 26 Ruj.0
      Ned 27 Ruj.0
      Pon 28 Ruj.0
      Uto 29 Ruj.0
      Sri 30 Ruj.0
      Čet 1 Lis.0
      Pet 2 Lis.0
      Sub 3 Lis.0
      Ned 4 Lis.0
      Pon 5 Lis.0
      Uto 6 Lis.0
      Sri 7 Lis.0
      Čet 8 Lis.0
      Pet 9 Lis.0
      Sub 10 Lis.0
      Ned 11 Lis.0
      Pon 12 Lis.0
      Uto 13 Lis.0
      Sri 14 Lis.0
      Čet 15 Lis. (prognoza)0
      Pet 16 Lis. (prognoza)0
      Sub 17 Lis. (prognoza)0
      Ned 18 Lis. (prognoza)0
      Pon 19 Lis. (prognoza)0
      Uto 20 Lis. (prognoza)0
      Sri 21 Lis. (prognoza)0
      Čet 22 Lis. (prognoza)0
      Pet 23 Lis. (prognoza)0
      Sub 24 Lis. (prognoza)0
      Ned 25 Lis. (prognoza)0
      Pon 26 Lis. (prognoza)0
      Uto 27 Lis. (prognoza)0
      Sri 28 Lis. (prognoza)0
      Čet 29 Lis. (prognoza)0
      Pet 30 Lis. (prognoza)0
      Sub 31 Lis. (prognoza)0
      Ned 1 Stu. (prognoza)0
      Pon 2 Stu. (prognoza)0
      Uto 3 Stu. (prognoza)0
      Sri 4 Stu. (prognoza)0

      Jila Peacock: kratki odgovori

      Koje je najgledanije platno umjetnika Jila Peacock?

      Bubbles: 900 posjeta, što je 43% ukupnog broja pregleda za Jila Peacock. Lista se proteže do 6. mjesta.

      Koliko posjeta ostvaruje Jila Peacock?

      900 u posljednjih dvanaest mjeseci (100 na stranici umjetnika, 800 na platnima).

      Preferiraju li čitatelji određeni tip platna od Jila Peacock?

      Da, Meka sjena (Luminancija): 43% posjeta za 14% kataloga.