Atelier — Besplatna dostava širom svijeta — Rok isporuke 2–6 tjedana

      John Henry Twachtman Popularnost i statistika posjetitelja

      1853 – 1902

      Što je ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika John Henry Twachtman na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

      Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

      John Henry Twachtman u brojkama

      Pokrajina je platno umjetnika John Henry Twachtman koje čitatelji najčešće otvaraju: 900 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 3% pregleda. A zatim Padnica i Tree by a Road. Od ukupno 33.100 posjeta: 1.700 na stranici slikara, 31.400 na platnima. Svijetlo se povećava: 50% više posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026: 28.900 posjeta. Uređaji čitatelja: računala (95%),telefoni (5%) i tableti (0%). Pretpostavka pokazuje: Zemljani tonovi (Paleta boja) prikuplja 19% posjeta za 7% kataloga.

      John Henry Twachtman: 10 najčešće otvaranih platna čitatelja

      Ova lista rangira prema stvarnim posjetima na TopImpressionists.com u razdoblju od dvanaest mjeseci, a ne prema ocjeni kataloga. Prvo mjesto zauzima najposjećenije platno umjetnika John Henry Twachtman.

      1. Pokrajina 1 Pokrajina, 1902 900 posjeta · 2,7%
      2. Padnica 2 Padnica, 1900 600 posjeta · 1,8%
      3. Tree by a Road 3 Tree by a Road, 1889 600 posjeta · 1,8%
      4. Vodopad 4 Vodopad, 1898 500 posjeta · 1,5%
      5. The Waterfall 5 The Waterfall, 1895 500 posjeta · 1,5%
      6. Waterfall, Yellowstone 6 Waterfall, Yellowstone, 1895 500 posjeta · 1,5%
      7. Pogled iz Holley kuće, Kos Cob, Connecticut 7 Pogled iz Holley kuće, Kos Cob, Connecticut, 1901 500 posjeta · 1,5%
      8. Connecticut Landscape 8 Connecticut Landscape, 1891 500 posjeta · 1,5%
      9. Horseneck Falls 9 Horseneck Falls, 1889 500 posjeta · 1,5%
      10. Yellowstone Park 10 Yellowstone Park, 1895 500 posjeta · 1,5%

      Kako se broj čitatelja John Henry Twachtman mijenja iz mjeseca u mjesec?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

      Prikaži brojke
      MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
      Lis. 202500
      Stu. 202500
      Pro. 202500
      Sij. 202600
      Velj. 202600
      Ožu. 202600
      Tra. 202600
      Svi. 202600
      Lip. 202601.200
      Srp. 20261.00027.900
      Kol. 2026400800
      Ruj. 20263001.500

      Koliko se puta tijekom godine pregledavaju platna umjetnika John Henry Twachtman?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

      Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

      Kako se najdraženija platna John Henry Twachtman uspoređuju tijekom godine?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

      Prikaži brojke
      UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
      Pokrajina000000000500200200
      Landscape00000000000100
      The Waterfall00000000050000
      My Summer Studio00000000010000
      Horseneck Falls0000000020030000
      Arques-la-Bataille00000000020000
      The Rapids, Yellowstone00000000030000
      Vodopad00000000050000
      Meadow Flowers (also known…000000001002000100
      Padnica0000000005000100

      Telefoni, tableti ili računala: kako se čita John Henry Twachtman?

      Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

      Prikaži brojke
      UređajBroj posjetaPodijeli
      računala31.30094,6%
      telefoni1.7005,1%
      tableti1000,3%

      Kojim jezicima govore čitatelji umjetnika John Henry Twachtman?

      Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Prikaži brojke
      JezikBroj posjetaPodijeli
      Engleski20066,7%
      Njemački10033,3%

      Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku John Henry Twachtman i što slijedi?

      Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

      Prikaži brojke
      DanBroj posjeta
      Uto 22 Ruj.200
      Sri 23 Ruj.0
      Čet 24 Ruj.0
      Pet 25 Ruj.0
      Sub 26 Ruj.100
      Ned 27 Ruj.0
      Pon 28 Ruj.0
      Uto 29 Ruj.100
      Sri 30 Ruj.100
      Čet 1 Lis.0
      Pet 2 Lis.0
      Sub 3 Lis.0
      Ned 4 Lis.100
      Pon 5 Lis.300
      Uto 6 Lis.0
      Sri 7 Lis.0
      Čet 8 Lis.300
      Pet 9 Lis.0
      Sub 10 Lis.0
      Ned 11 Lis.100
      Pon 12 Lis.200
      Uto 13 Lis. (prognoza)100
      Sri 14 Lis. (prognoza)0
      Čet 15 Lis. (prognoza)100
      Pet 16 Lis. (prognoza)0
      Sub 17 Lis. (prognoza)0
      Ned 18 Lis. (prognoza)100
      Pon 19 Lis. (prognoza)200
      Uto 20 Lis. (prognoza)200
      Sri 21 Lis. (prognoza)100
      Čet 22 Lis. (prognoza)200
      Pet 23 Lis. (prognoza)0
      Sub 24 Lis. (prognoza)100
      Ned 25 Lis. (prognoza)100
      Pon 26 Lis. (prognoza)300
      Uto 27 Lis. (prognoza)200
      Sri 28 Lis. (prognoza)100
      Čet 29 Lis. (prognoza)200
      Pet 30 Lis. (prognoza)0
      Sub 31 Lis. (prognoza)100
      Ned 1 Stu. (prognoza)100
      Pon 2 Stu. (prognoza)300

      John Henry Twachtman: kratki odgovori

      Koje je najgledanije platno umjetnika John Henry Twachtman?

      Pokrajina: 900 posjeta, što je 3% ukupnog broja pregleda za John Henry Twachtman. Lista se proteže do 10. mjesta.

      Koliko posjeta ostvaruje John Henry Twachtman?

      33.100 u posljednjih dvanaest mjeseci (1.700 na stranici umjetnika, 31.400 na platnima).

      Otvaraju li čitatelji John Henry Twachtman na mobitelu ili na računalu?

      Na oba: računala (95%),telefoni (5%) i tableti (0%); računala vodi s 95%.

      Preferiraju li čitatelji određeni tip platna od John Henry Twachtman?

      Da, Zemljani tonovi (Paleta boja): 19% posjeta za 7% kataloga.