Atelier — Besplatna dostava širom svijeta — Rok isporuke 2–6 tjedana

      Marina Abramović Čitatelji i najgledanija platna

      1946

      Što je ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Marina Abramović na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

      Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

      Marina Abramović i čitatelji

      Tijekom dvanaest mjeseci, najgledanije platno umjetnika Marina Abramović na platformi TopImpressionists.com bilo je The Hero: 200 posjeta, što iznosi 33% svih pregleda tog slikara. Nakon njih slijede The Communicator i Green Dragon Lying. Marina Abramović je ukupno privukao 600 posjeta: 200 na stranici umjetnika i 400 na pojedinačnim platnima. Najuspješniji mjesec bio je Srp. 2026 s 500 posjeta. Čitatelji su privlašćeni Blaga luminancija (Luminancija): 50% posjeta, za 33% umjetnikovog kataloga.

      4 platna umjetnika Marina Abramović koja privlače najviše pažnje

      Prema broju posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci na TopImpressionists.com: 4 platnâ Marina Abramović koja čitatelji najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.

      1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 posjeta · 33,3%
      2. The Communicator 2 The Communicator 200 posjeta · 33,3%
      3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 posjeta · 16,7%
      4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 posjeta · 16,7%

      Koliko čitatelja mjesečno posjećuje stranicu Marina Abramović?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

      Pogledajte brojke
      MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
      Lis. 202500
      Stu. 202500
      Pro. 202500
      Sij. 202600
      Velj. 202600
      Ožu. 202600
      Tra. 202600
      Svi. 202600
      Lip. 202600
      Srp. 2026200300
      Kol. 202600
      Ruj. 20260100

      Koliko često se otvaraju platna umjetnika Marina Abramović?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

      Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

      Koja platna Marina Abramović privlače najviše posjeta, mjesec po mjesec?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

      Pogledajte brojke
      UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
      The Hero00000000000100
      Rhythm 5000000000000
      Green Dragon Lying00000000010000
      The Communicator00000000020000
      Black Dragon000000000000
      Chair for Man and His Spirit000000000000

      Na kojim jezicima se čita Marina Abramović?

      Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Pogledajte brojke
      JezikBroj posjetaPodijeli
      Španjolski100100,0%

      Koliko posjeta dnevno ostvaruje Marina Abramović i kakva je prognoza?

      Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

      Pogledajte brojke
      DanBroj posjeta
      Čet 1 Lis.0
      Pet 2 Lis.0
      Sub 3 Lis.0
      Ned 4 Lis.0
      Pon 5 Lis.0
      Uto 6 Lis.0
      Sri 7 Lis.0
      Čet 8 Lis.0
      Pet 9 Lis.0
      Sub 10 Lis.0
      Ned 11 Lis.0
      Pon 12 Lis.0
      Uto 13 Lis.0
      Sri 14 Lis.0
      Čet 15 Lis.1.500
      Pet 16 Lis.0
      Sub 17 Lis.0
      Ned 18 Lis.0
      Pon 19 Lis.0
      Uto 20 Lis.0
      Sri 21 Lis.0
      Čet 22 Lis. (prognoza)2.100
      Pet 23 Lis. (prognoza)0
      Sub 24 Lis. (prognoza)0
      Ned 25 Lis. (prognoza)0
      Pon 26 Lis. (prognoza)0
      Uto 27 Lis. (prognoza)0
      Sri 28 Lis. (prognoza)0
      Čet 29 Lis. (prognoza)2.700
      Pet 30 Lis. (prognoza)0
      Sub 31 Lis. (prognoza)0
      Ned 1 Stu. (prognoza)0
      Pon 2 Stu. (prognoza)0
      Uto 3 Stu. (prognoza)0
      Sri 4 Stu. (prognoza)0
      Čet 5 Stu. (prognoza)3.100
      Pet 6 Stu. (prognoza)0
      Sub 7 Stu. (prognoza)0
      Ned 8 Stu. (prognoza)0
      Pon 9 Stu. (prognoza)0
      Uto 10 Stu. (prognoza)0
      Sri 11 Stu. (prognoza)0

      Pitanja o Marina Abramović

      Koji su platna Marina Abramović najpopularnija?

      Na prvom je mjestu The Hero s 200 posjeta (33% pregleda umjetnika Marina Abramović). Gornja lista prikazuje 4 najgledanijih.

      Koliko je ljudi čitalo o Marina Abramović na TopImpressionists.com?

      600 posjeta u dvanaest mjeseci, 200 na stranici umjetnika i 400 na pojedinačnim platnima.

      Kakve platna vole čitatelji u Marina Abramović?

      Blaga luminancija (Luminancija): 50% posjeta, nasuprot 33% kataloga.