Atelier — Besplatna dostava širom svijeta — Rok isporuke 2–6 tjedana

      Mohammad Omran Čitatelji i platna

      1979

      Što je ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Mohammad Omran na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

      Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

      Mohammad Omran: što nam govori godina posjeta

      Najviše otvoren plato je Untitled: 100 posjeta u godini, što iznosi 100% svega što je pročitano o Mohammad Omran. Stranica slikara: 0 posjeta. Platna: 100. Ukupno: 100. Najbolji mjesec: Srp. 2026, 100 posjeta. Biraju Upečatljiv (Kontrast više nego što katalog sugerira: 100% posjeta, 8% platna.)

      1 najgledanijih platnena djela umjetnika Mohammad Omran

      1 platnih slika umjetnika Mohammad Omran koje su čitatelji TopImpressionists.com najčešće otvarali u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano prema broju posjeta.

      1. Untitled 1 Untitled, 2013 100 posjeta · 100,0%

      Kada čitatelji posjećuju stranicu umjetnika Mohammad Omran?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

      Podaci u tablici
      MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
      Stu. 202500
      Pro. 202500
      Sij. 202600
      Velj. 202600
      Ožu. 202600
      Tra. 202600
      Svi. 202600
      Lip. 202600
      Srp. 20260100
      Kol. 202600
      Ruj. 202600
      Lis. 202600

      Kada čitatelji otvaraju platna umjetnika Mohammad Omran?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

      Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

      Koji su omiljeni platna Mohammad Omran, mjesec po mjesec?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

      Podaci u tablici
      UjeloStu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026Lis. 2026
      Entends-tu?000000000000
      Enleve ton droit000000000000
      Untitled 3000000000000
      Untitled 4000000000000
      Untitled 5000000000000
      Untitled 7000000000000
      Untitled 6000000000000
      Un Petit Dictateur000000000000
      Untitled 2000000000000
      Metamorphose000000000000

      Na kojim se jezicima čita Mohammad Omran?

      Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Koliko dnevno posjeta ima Mohammad Omran i što je sljedeće?

      Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

      Podaci u tablici
      DanBroj posjeta
      Ned 11 Lis.0
      Pon 12 Lis.0
      Uto 13 Lis.0
      Sri 14 Lis.0
      Čet 15 Lis.0
      Pet 16 Lis.0
      Sub 17 Lis.0
      Ned 18 Lis.0
      Pon 19 Lis.0
      Uto 20 Lis.0
      Sri 21 Lis.0
      Čet 22 Lis.0
      Pet 23 Lis.0
      Sub 24 Lis.0
      Ned 25 Lis.0
      Pon 26 Lis.0
      Uto 27 Lis.0
      Sri 28 Lis.0
      Čet 29 Lis.0
      Pet 30 Lis.0
      Sub 31 Lis.0
      Ned 1 Stu. (prognoza)0
      Pon 2 Stu. (prognoza)0
      Uto 3 Stu. (prognoza)0
      Sri 4 Stu. (prognoza)0
      Čet 5 Stu. (prognoza)0
      Pet 6 Stu. (prognoza)0
      Sub 7 Stu. (prognoza)0
      Ned 8 Stu. (prognoza)0
      Pon 9 Stu. (prognoza)0
      Uto 10 Stu. (prognoza)0
      Sri 11 Stu. (prognoza)0
      Čet 12 Stu. (prognoza)0
      Pet 13 Stu. (prognoza)0
      Sub 14 Stu. (prognoza)0
      Ned 15 Stu. (prognoza)0
      Pon 16 Stu. (prognoza)0
      Uto 17 Stu. (prognoza)0
      Sri 18 Stu. (prognoza)0
      Čet 19 Stu. (prognoza)0
      Pet 20 Stu. (prognoza)0
      Sub 21 Stu. (prognoza)0

      Što čitatelji pitaju o Mohammad Omran

      Koja su platna Mohammad Omran najčešće otvarana?

      Untitled prvi: 100 posjeta, 100% pregleda. 1 platna je rangirano iznad.

      Kolika je čitalačka publika umjetnika Mohammad Omran na TopImpressionists.com?

      100 posjeta u dvanaest mjeseci: 0 na stranici umjetnika, 100 na platnima.

      Koji platni radovi Mohammad Omran odgovaraju ukusu čitatelja?

      Platna koja se interpretiraju kao Upečatljiv (Kontrast) čine 100% posjeta za 8% kataloga.