Atelier — Besplatna dostava širom svijeta — Rok isporuke 2–6 tjedana

      Nicolas de Staël Popularnost i statistika posjetitelja

      1914 – 1955

      Što je ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Nicolas de Staël na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

      Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

      Nicolas de Staël u brojkama

      Honfleur je platno umjetnika Nicolas de Staël koje čitatelji najčešće otvaraju: 700 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, što iznosi 39% pregleda. A zatim Composition i Landschaft. Od ukupno 2.300 posjeta: 600 na stranici slikara, 1.700 na platnima. Svjetlo malo blijedi: 67% manje posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Vrhunac je bio u mjesecu Srp. 2026: 1.000 posjeta. Pretpostavka pokazuje: Uravnotežena harmonija (Harmonija boja) prikuplja 89% posjeta za 50% kataloga.

      Nicolas de Staël: 4 najčešće otvaranih platna čitatelja

      Ova lista rangira prema stvarnim posjetima na TopImpressionists.com u razdoblju od dvanaest mjeseci, a ne prema ocjeni kataloga. Prvo mjesto zauzima najposjećenije platno umjetnika Nicolas de Staël.

      1. Honfleur 1 Honfleur 700 posjeta · 38,9%
      2. Composition 2 Composition 600 posjeta · 33,3%
      3. Landschaft 3 Landschaft 300 posjeta · 16,7%
      4. Composition en Bleu 4 Composition en Bleu 200 posjeta · 11,1%

      Kako se broj čitatelja Nicolas de Staël mijenja iz mjeseca u mjesec?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

      Prikaži brojke
      MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
      Lis. 202500
      Stu. 202500
      Pro. 202500
      Sij. 202600
      Velj. 202600
      Ožu. 202600
      Tra. 202600
      Svi. 202600
      Lip. 20261000
      Srp. 2026400600
      Kol. 20260900
      Ruj. 2026100200

      Koliko se puta tijekom godine pregledavaju platna umjetnika Nicolas de Staël?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

      Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

      Kako se najdraženija platna Nicolas de Staël uspoređuju tijekom godine?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

      Prikaži brojke
      UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
      Landschaft00000000030000
      Composition00000000005000
      Composition en Bleu00000000002000
      Composition000000000000
      Honfleur000000000300200200
      Ballet000000000000

      Kojim jezicima govore čitatelji umjetnika Nicolas de Staël?

      Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Prikaži brojke
      JezikBroj posjetaPodijeli
      Francuski10050,0%
      Talijanski10050,0%

      Kakav je dnevni broj posjeta umjetniku Nicolas de Staël i što slijedi?

      Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

      Prikaži brojke
      DanBroj posjeta
      Čet 24 Ruj.100
      Pet 25 Ruj.0
      Sub 26 Ruj.0
      Ned 27 Ruj.0
      Pon 28 Ruj.0
      Uto 29 Ruj.0
      Sri 30 Ruj.0
      Čet 1 Lis.0
      Pet 2 Lis.100
      Sub 3 Lis.0
      Ned 4 Lis.100
      Pon 5 Lis.0
      Uto 6 Lis.0
      Sri 7 Lis.0
      Čet 8 Lis.100
      Pet 9 Lis.0
      Sub 10 Lis.0
      Ned 11 Lis.0
      Pon 12 Lis.0
      Uto 13 Lis.0
      Sri 14 Lis.0
      Čet 15 Lis. (prognoza)0
      Pet 16 Lis. (prognoza)0
      Sub 17 Lis. (prognoza)0
      Ned 18 Lis. (prognoza)0
      Pon 19 Lis. (prognoza)0
      Uto 20 Lis. (prognoza)0
      Sri 21 Lis. (prognoza)0
      Čet 22 Lis. (prognoza)0
      Pet 23 Lis. (prognoza)0
      Sub 24 Lis. (prognoza)0
      Ned 25 Lis. (prognoza)0
      Pon 26 Lis. (prognoza)0
      Uto 27 Lis. (prognoza)0
      Sri 28 Lis. (prognoza)0
      Čet 29 Lis. (prognoza)0
      Pet 30 Lis. (prognoza)0
      Sub 31 Lis. (prognoza)0
      Ned 1 Stu. (prognoza)0
      Pon 2 Stu. (prognoza)0
      Uto 3 Stu. (prognoza)0
      Sri 4 Stu. (prognoza)0

      Nicolas de Staël: kratki odgovori

      Koje je najgledanije platno umjetnika Nicolas de Staël?

      Honfleur: 700 posjeta, što je 39% ukupnog broja pregleda za Nicolas de Staël. Lista se proteže do 4. mjesta.

      Koliko posjeta ostvaruje Nicolas de Staël?

      2.300 u posljednjih dvanaest mjeseci (600 na stranici umjetnika, 1.700 na platnima).

      Preferiraju li čitatelji određeni tip platna od Nicolas de Staël?

      Da, Uravnotežena harmonija (Harmonija boja): 89% posjeta za 50% kataloga.