Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Peter Phillips na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.
Tijekom dvanaest mjeseci, najgledanije platno umjetnika Peter Phillips na platformi TopImpressionists.com bilo je Spektrokupiranje: 900 posjeta, što iznosi 27% svih pregleda tog slikara. Nakon njih slijede Impeler i Art-O-Matic Cudacutie. Peter Phillips je ukupno privukao 3.100 posjeta: 1.500 na stranici umjetnika i 1.600 na pojedinačnim platnima. Pažnja raste: broj posjeta porastao je za 300% od Ruj. 2026 do Lis. 2026. Najuspješniji mjesec bio je Srp. 2026 s 2.000 posjeta. Čitatelji pregledavaju na računala (74%),telefoni (23%) i tableti (3%). Čitatelji su privlašćeni Tamni tonovi (Paleta boja): 58% posjeta, za 19% umjetnikovog kataloga.
Prema broju posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci na TopImpressionists.com: 10 platnâ Peter Phillips koja čitatelji najčešće otvaraju, počevši od prvog mjesta.
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.
| Mjesec | Stranica umjetnika | Stranice umjetnina |
|---|---|---|
| Stu. 2025 | 0 | 0 |
| Pro. 2025 | 0 | 0 |
| Sij. 2026 | 0 | 0 |
| Velj. 2026 | 0 | 0 |
| Ožu. 2026 | 0 | 0 |
| Tra. 2026 | 0 | 0 |
| Svi. 2026 | 0 | 0 |
| Lip. 2026 | 100 | 0 |
| Srp. 2026 | 700 | 1.300 |
| Kol. 2026 | 400 | 100 |
| Ruj. 2026 | 0 | 100 |
| Lis. 2026 | 300 | 100 |
Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.
Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.
Svaki mrežni grafikon uspoređuje dvije stvari. Isprekidani oblik predstavlja vlastita djela umjetnika: pedeset nasumično odabranih umjetnina razvrstanih prema jednoj značajci. Puna linija prikazuje kamo su posjeti zapravo bili usmjereni tijekom posljednjih dvanaest mjeseci. Tamo gdje se puna linija proteže dalje od isprekidane, taj se tip umjetnine privlači više pažnje nego što bi mu odgovaralo prema udjelu u umjetničkom opusu autora.
| Luminancija | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Tamno | 5,1% | 6,1% |
| Meka sjena | 30,8% | 60,6% |
| Blaga luminancija | 33,3% | 24,2% |
| Svijetla ravnoteža | 23,1% | 9,1% |
| Sjajan | 7,7% | 0,0% |
| Zasićenost boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Prigušeno | 20,5% | 0,0% |
| Suptilne boje | 28,2% | 12,1% |
| Uravnotežena mekoća | 25,6% | 27,3% |
| Jasna prisutnost boja | 25,6% | 60,6% |
| Živopisna boja | 0,0% | 0,0% |
| Paleta boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Zemljani tonovi | 48,6% | 33,3% |
| Tamni tonovi | 18,9% | 57,6% |
| Neutralne boje | 29,7% | 9,1% |
| Zalazak sunca | 2,7% | 0,0% |
| Intenzitet boje | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Monokromatski | 10,3% | 0,0% |
| Uravnoteženo | 61,5% | 48,5% |
| Živopisno | 28,2% | 51,5% |
| Kontrast | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Mirno | 0,0% | 0,0% |
| Nježan | 2,6% | 0,0% |
| Uravnotežen | 7,7% | 0,0% |
| Upečatljiv | 20,5% | 33,3% |
| Izjava | 69,2% | 66,7% |
| Harmonija boja | Djela umjetnika | Broj posjeta |
|---|---|---|
| Disfonetna paleta boja | 56,4% | 51,5% |
| Nježno umiješana paleta | 20,5% | 18,2% |
| Uravnotežena harmonija | 15,4% | 30,3% |
| Snažna jedinstvenost boja | 5,1% | 0,0% |
| Ujednačena paleta boja | 2,6% | 0,0% |
Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.
| Ujelo | Stu. 2025 | Pro. 2025 | Sij. 2026 | Velj. 2026 | Ožu. 2026 | Tra. 2026 | Svi. 2026 | Lip. 2026 | Srp. 2026 | Kol. 2026 | Ruj. 2026 | Lis. 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Impeler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Spektrokupiranje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Prilagođena štampa br. II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MULTImotorPLICATION | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lions versus Eagles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Custom painting number | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Select o mat rear axle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Custom painting no.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| For men only starring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.
| Uređaj | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| računala | 2.300 | 74,2% |
| telefoni | 700 | 22,6% |
| tableti | 100 | 3,2% |
Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.
| Jezik | Broj posjeta | Podijeli |
|---|---|---|
| Danski | 100 | 16,7% |
| Grčki | 100 | 16,7% |
| Engleski | 100 | 16,7% |
| Japanski | 100 | 16,7% |
| Koreanski | 100 | 16,7% |
| Ruski | 100 | 16,7% |
Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.
| Dan | Broj posjeta |
|---|---|
| Uto 13 Lis. | 0 |
| Sri 14 Lis. | 0 |
| Čet 15 Lis. | 200 |
| Pet 16 Lis. | 0 |
| Sub 17 Lis. | 0 |
| Ned 18 Lis. | 0 |
| Pon 19 Lis. | 0 |
| Uto 20 Lis. | 100 |
| Sri 21 Lis. | 0 |
| Čet 22 Lis. | 100 |
| Pet 23 Lis. | 0 |
| Sub 24 Lis. | 0 |
| Ned 25 Lis. | 200 |
| Pon 26 Lis. | 0 |
| Uto 27 Lis. | 100 |
| Sri 28 Lis. | 0 |
| Čet 29 Lis. | 0 |
| Pet 30 Lis. | 100 |
| Sub 31 Lis. | 0 |
| Ned 1 Stu. | 300 |
| Pon 2 Stu. | 200 |
| Uto 3 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sri 4 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 5 Stu. (prognoza) | 200 |
| Pet 6 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 7 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 8 Stu. (prognoza) | 400 |
| Pon 9 Stu. (prognoza) | 100 |
| Uto 10 Stu. (prognoza) | 200 |
| Sri 11 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 12 Stu. (prognoza) | 300 |
| Pet 13 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 14 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 15 Stu. (prognoza) | 400 |
| Pon 16 Stu. (prognoza) | 200 |
| Uto 17 Stu. (prognoza) | 200 |
| Sri 18 Stu. (prognoza) | 0 |
| Čet 19 Stu. (prognoza) | 300 |
| Pet 20 Stu. (prognoza) | 100 |
| Sub 21 Stu. (prognoza) | 0 |
| Ned 22 Stu. (prognoza) | 500 |
| Pon 23 Stu. (prognoza) | 200 |