Atelier — Besplatna dostava širom svijeta — Rok isporuke 2–6 tjedana

      Peter Snayers Čitatelji i platna

      1592 – 1667

      Što je ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Peter Snayers na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

      Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

      Peter Snayers: što nam govori godina posjeta

      Najviše otvoren plato je Halt of Horsemen in a Forest: 300 posjeta u godini, što iznosi 23% svega što je pročitano o Peter Snayers. Nakon toga slijedi REPRESENTATION PRESUMEE DE LA BATAILLE DE LA MONTAGNE BLANCHE PRES DE PRAGUE (1620) i A Cavalry Engagement. Stranica slikara: 600 posjeta. Platna: 900. Ukupno: 1.500. Najbolji mjesec: Srp. 2026, 1.200 posjeta. Biraju Mirnoća (Atmosfera više nego što katalog sugerira: 43% posjeta, 12% platna.)

      9 najgledanijih platnena djela umjetnika Peter Snayers

      9 platnih slika umjetnika Peter Snayers koje su čitatelji TopImpressionists.com najčešće otvarali u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano prema broju posjeta.

      1. Halt of Horsemen in a Forest 1 Halt of Horsemen in a Forest, 1657 300 posjeta · 23,1%
      2. REPRESENTATION PRESUMEE DE LA BATAILLE DE LA MONTAGNE BLANCHE PRES DE PRAGUE (1620) 2 REPRESENTATION PRESUMEE DE LA BATAILLE DE LA MONTAGNE BLANCHE PRES DE PRAGUE (1620) 200 posjeta · 15,4%
      3. A Cavalry Engagement 3 A Cavalry Engagement, 1618 200 posjeta · 15,4%
      4. A Wooded Landscape with Travellers 4 A Wooded Landscape with Travellers 100 posjeta · 7,7%
      5. Paysage avec gibets aux abords d'une ville 5 Paysage avec gibets aux abords d'une ville 100 posjeta · 7,7%
      6. Cavalry skirmish 6 Cavalry skirmish 100 posjeta · 7,7%
      7. The Battle of Kalloo 7 The Battle of Kalloo 100 posjeta · 7,7%
      8. The relief of Louvain, 24 June-4 July, 1639, by Ottavio Piccolomini 8 The relief of Louvain, 24 June-4 July, 1639, by Ottavio Piccolomini, 1639 100 posjeta · 7,7%
      9. The Battle of Thionville, 19 June 1639 between the Imperial forces under Piccolomini and the French 9 The Battle of Thionville, 19 June 1639 between the Imperial forces under Piccolomini and the French, 1644 100 posjeta · 7,7%

      Kada čitatelji posjećuju stranicu umjetnika Peter Snayers?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

      Podaci u tablici
      MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
      Stu. 202500
      Pro. 202500
      Sij. 202600
      Velj. 202600
      Ožu. 202600
      Tra. 202600
      Svi. 202600
      Lip. 202600
      Srp. 2026500700
      Kol. 202600
      Ruj. 202600
      Lis. 2026100200

      Kada čitatelji otvaraju platna umjetnika Peter Snayers?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

      Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

      Koji su omiljeni platna Peter Snayers, mjesec po mjesec?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

      Podaci u tablici
      UjeloStu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026Lis. 2026
      REPRESENTATION PRESUMEE DE…0000000010000100
      Philip IV hunting Deer000000000000
      Halt of Horsemen in a Forest00000000300000
      The crossing of the Somme000000000000
      El marques de Leganes on ho…000000000000
      A Cavalry Engagement00000000200000
      The defeat at Grancourt, 16…000000000000
      Soldiers Bivouacking000000000000
      Landscape with bandits over…000000000000
      Charles Bonaventure de Long…000000000000

      Na kojim se jezicima čita Peter Snayers?

      Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Podaci u tablici
      JezikBroj posjetaPodijeli
      Engleski100100,0%

      Koliko dnevno posjeta ima Peter Snayers i što je sljedeće?

      Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

      Podaci u tablici
      DanBroj posjeta
      Ned 11 Lis.0
      Pon 12 Lis.0
      Uto 13 Lis.0
      Sri 14 Lis.0
      Čet 15 Lis.100
      Pet 16 Lis.0
      Sub 17 Lis.0
      Ned 18 Lis.0
      Pon 19 Lis.100
      Uto 20 Lis.0
      Sri 21 Lis.100
      Čet 22 Lis.0
      Pet 23 Lis.0
      Sub 24 Lis.100
      Ned 25 Lis.0
      Pon 26 Lis.0
      Uto 27 Lis.200
      Sri 28 Lis.0
      Čet 29 Lis.0
      Pet 30 Lis.0
      Sub 31 Lis.0
      Ned 1 Stu. (prognoza)0
      Pon 2 Stu. (prognoza)0
      Uto 3 Stu. (prognoza)100
      Sri 4 Stu. (prognoza)0
      Čet 5 Stu. (prognoza)0
      Pet 6 Stu. (prognoza)0
      Sub 7 Stu. (prognoza)0
      Ned 8 Stu. (prognoza)0
      Pon 9 Stu. (prognoza)0
      Uto 10 Stu. (prognoza)100
      Sri 11 Stu. (prognoza)0
      Čet 12 Stu. (prognoza)0
      Pet 13 Stu. (prognoza)0
      Sub 14 Stu. (prognoza)0
      Ned 15 Stu. (prognoza)0
      Pon 16 Stu. (prognoza)100
      Uto 17 Stu. (prognoza)100
      Sri 18 Stu. (prognoza)100
      Čet 19 Stu. (prognoza)100
      Pet 20 Stu. (prognoza)0
      Sub 21 Stu. (prognoza)100

      Što čitatelji pitaju o Peter Snayers

      Koja su platna Peter Snayers najčešće otvarana?

      Halt of Horsemen in a Forest prvi: 300 posjeta, 23% pregleda. 9 platna je rangirano iznad.

      Kolika je čitalačka publika umjetnika Peter Snayers na TopImpressionists.com?

      1.500 posjeta u dvanaest mjeseci: 600 na stranici umjetnika, 900 na platnima.

      Koji platni radovi Peter Snayers odgovaraju ukusu čitatelja?

      Platna koja se interpretiraju kao Mirnoća (Atmosfera) čine 43% posjeta za 12% kataloga.