Atelier — Besplatna dostava širom svijeta — Rok isporuke 2–6 tjedana

      Su Xin Ping Čitatelji i platna

      1954

      Što je ova stranica?

      Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Su Xin Ping na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

      Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

      Su Xin Ping: što nam govori godina posjeta

      Najviše otvoren plato je Tosting No.32: 100 posjeta u godini, što iznosi 17% svega što je pročitano o Su Xin Ping. Nakon toga slijedi Landscape No.5 i Tosting No.23. Stranica slikara: 600 posjeta. Platna: 300. Ukupno: 900. Broj čitatelja opada: 100% manje posjeta od Kol. 2026 do Ruj. 2026. Najbolji mjesec: Srp. 2026, 800 posjeta. Biraju Izjava (Kontrast više nego što katalog sugerira: 83% posjeta, 53% platna.)

      6 najgledanijih platnena djela umjetnika Su Xin Ping

      6 platnih slika umjetnika Su Xin Ping koje su čitatelji TopImpressionists.com najčešće otvarali u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano prema broju posjeta.

      1. Tosting No.32 1 Tosting No.32 100 posjeta · 16,7%
      2. Landscape No.5 2 Landscape No.5 100 posjeta · 16,7%
      3. Tosting No.23 3 Tosting No.23 100 posjeta · 16,7%
      4. Landscape No.12 4 Landscape No.12 100 posjeta · 16,7%
      5. The Rushing Man No.2 5 The Rushing Man No.2 100 posjeta · 16,7%
      6. Fluttering Clouds No.1 6 Fluttering Clouds No.1 100 posjeta · 16,7%

      Kada čitatelji posjećuju stranicu umjetnika Su Xin Ping?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

      Podaci u tablici
      MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
      Lis. 202500
      Stu. 202500
      Pro. 202500
      Sij. 202600
      Velj. 202600
      Ožu. 202600
      Tra. 202600
      Svi. 202600
      Lip. 202600
      Srp. 2026600200
      Kol. 20260100
      Ruj. 202600

      Kada čitatelji otvaraju platna umjetnika Su Xin Ping?

      Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

      Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

      Koji su omiljeni platna Su Xin Ping, mjesec po mjesec?

      Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

      Podaci u tablici
      UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
      Tosting No.25000000000000
      Landscape No.5000000000000
      Tosting No.3200000000010000
      Tosting No.2300000000010000
      Tosting No.27000000000000
      Tosting No.30000000000000
      Tosting No.26000000000000
      Landscape No.11000000000000
      Landscape No.1200000000001000
      Landscape No.9000000000000

      Na kojim se jezicima čita Su Xin Ping?

      Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

      Podaci u tablici
      JezikBroj posjetaPodijeli
      Danski100100,0%

      Koliko dnevno posjeta ima Su Xin Ping i što je sljedeće?

      Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

      Podaci u tablici
      DanBroj posjeta
      Pet 2 Lis.0
      Sub 3 Lis.0
      Ned 4 Lis.0
      Pon 5 Lis.0
      Uto 6 Lis.0
      Sri 7 Lis.0
      Čet 8 Lis.0
      Pet 9 Lis.0
      Sub 10 Lis.100
      Ned 11 Lis.0
      Pon 12 Lis.0
      Uto 13 Lis.0
      Sri 14 Lis.0
      Čet 15 Lis.0
      Pet 16 Lis.0
      Sub 17 Lis.0
      Ned 18 Lis.0
      Pon 19 Lis.0
      Uto 20 Lis.100
      Sri 21 Lis.0
      Čet 22 Lis.0
      Pet 23 Lis. (prognoza)0
      Sub 24 Lis. (prognoza)100
      Ned 25 Lis. (prognoza)0
      Pon 26 Lis. (prognoza)0
      Uto 27 Lis. (prognoza)100
      Sri 28 Lis. (prognoza)0
      Čet 29 Lis. (prognoza)0
      Pet 30 Lis. (prognoza)0
      Sub 31 Lis. (prognoza)100
      Ned 1 Stu. (prognoza)0
      Pon 2 Stu. (prognoza)0
      Uto 3 Stu. (prognoza)100
      Sri 4 Stu. (prognoza)0
      Čet 5 Stu. (prognoza)0
      Pet 6 Stu. (prognoza)0
      Sub 7 Stu. (prognoza)100
      Ned 8 Stu. (prognoza)0
      Pon 9 Stu. (prognoza)0
      Uto 10 Stu. (prognoza)100
      Sri 11 Stu. (prognoza)0
      Čet 12 Stu. (prognoza)0

      Što čitatelji pitaju o Su Xin Ping

      Koja su platna Su Xin Ping najčešće otvarana?

      Tosting No.32 prvi: 100 posjeta, 17% pregleda. 6 platna je rangirano iznad.

      Kolika je čitalačka publika umjetnika Su Xin Ping na TopImpressionists.com?

      900 posjeta u dvanaest mjeseci: 600 na stranici umjetnika, 300 na platnima.

      Koji platni radovi Su Xin Ping odgovaraju ukusu čitatelja?

      Platna koja se interpretiraju kao Izjava (Kontrast) čine 83% posjeta za 53% kataloga.