Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Abbott Fuller Graves oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Abbott Fuller Graves: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Still Life with Roses: 200 látogatás évente, ami 12% összes Abbott Fuller Graves kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi The Chrysanthemum Show és Still Life with Flowers and Fan. A festő oldala: 3 000 megtekintés. Festmények: 1 500. Összesen: 4 500. A látogatószám növekszik: 1000% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 3 100 látogatás. A látogatók számítógépek (64%), telefonok (33%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek. Semleges tónusok (Színpaletta) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 46%-át, a vásznalak 31%-ét.
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Abbott Fuller Graves vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Abbott Fuller Graves oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
1 800
1 300
Aug 2026
100
0
Sze 2026
1 100
0
Mikor nyitják meg a látogatók Abbott Fuller Graves vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Abbott Fuller Graves olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
60,0%
33,3%
Romantikus
20,0%
33,3%
Nyugodt
20,0%
33,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,2%
0,0%
Lágy árnyékok
50,0%
43,8%
Érezhető fényesség
18,8%
18,8%
Fényerék egyensúlya
25,0%
37,5%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
25,0%
37,5%
Finom színtónusú
50,0%
37,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
6,2%
12,5%
Egyértelmű színprészenység
18,8%
12,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
53,8%
46,2%
Semleges tónusok
30,8%
46,2%
Sötét tónusú
15,4%
7,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
25,0%
31,2%
Egyensúlyos
62,5%
62,5%
Élénk
12,5%
6,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott
12,5%
18,8%
Erőteljes kontrasztú
37,5%
37,5%
Kijelentés
50,0%
43,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
43,8%
50,0%
Lágyan kevert paletta
25,0%
31,2%
Egyensúlyozott harmónia
25,0%
18,8%
Erős színegyüntetés
6,2%
0,0%
Egységes színpaletta
0,0%
0,0%
Melyek Abbott Fuller Graves kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Poppies
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
In a Field of Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Near Kennebunkport
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Floral Still Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Fishermen in Conversation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Picking Flowers by the Sea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eastern Point, Gloucester
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Chrysanthemum Show
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Peonies
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Spring Garden, Kennebunkport
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Abbott Fuller Graves műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 900
64,4%
telefonok
1 500
33,3%
tabletek
100
2,2%
Milyen nyelven olvassák Abbott Fuller Graves műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Japán
700
53,8%
Spanyol
300
23,1%
Angol
200
15,4%
Koreai
100
7,7%
Naponta hány látogatása van Abbott Fuller Graves-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
600
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Abbott Fuller Graves kapcsán kérdeznek
Melyik Abbott Fuller Graves vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Still Life with Roses első helyen: 200 megtekintés, ami a nézettségek 12%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Abbott Fuller Graves olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
4 500 látogatás tizenkét hónapban: 3 000 a művész oldalán, 1 500 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Abbott Fuller Graves olvasói?
számítógépek (64%), telefonok (33%) és tabletek (2%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 64%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Abbott Fuller Graves felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Semleges tónusok (Színpaletta) stílusú vásznalak a katalógus 31% részét öveklik, de a látogatások 46% százalékát teszik ki.