Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Adriaen Brouwer oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Adriaen Brouwer és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Adriaen Brouwer legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Feeling volt: 500 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 11%-ét teszi ki. Követik őket a The Smokers és In the Tavern Adriaen Brouwer összesen 5 200 látogatást generált: 1 000 a művész oldalán és 4 200 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 83%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 3 500 látogatással. A látogatók számítógépek (90%) és telefonok (10%) eszközökön böngésznek. A látogatók Dramatikus (Hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 55%-át, a művész katalógusának 39%-át teszi ki.
A(z) Adriaen Brouwer legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Adriaen Brouwer 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
800
2 700
Aug 2026
0
600
Sze 2026
200
900
Hány gyakran nyitják meg Adriaen Brouwer vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Adriaen Brouwer olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
38,9%
54,8%
Nyugodt
38,9%
22,6%
Békés, nyugodt
5,6%
16,1%
Nosztalgikus
11,1%
3,2%
Természetes tónusú
5,6%
0,0%
Elegáns
0,0%
3,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
22,2%
32,3%
Belső elmélyülést sugárzó
33,3%
22,6%
Nyugodt
11,1%
19,4%
Energikus
11,1%
6,5%
Játékos
11,1%
6,5%
Sötét és komoly
5,6%
9,7%
Drámai
0,0%
3,2%
Nyugodt
5,6%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
76,0%
70,2%
Lágy árnyékok
18,0%
23,4%
Érezhető fényesség
4,0%
4,3%
Fényerék egyensúlya
2,0%
2,1%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
24,0%
19,1%
Finom színtónusú
40,0%
38,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,0%
36,2%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
6,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
85,0%
80,6%
Sötét tónusú
10,0%
11,1%
Semleges tónusok
5,0%
8,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
46,0%
42,5%
Egyensúlyos
46,0%
48,9%
Élénk
8,0%
8,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
30,0%
17,0%
Lágy
30,0%
38,3%
Egyensúlyozott
24,0%
23,4%
Erőteljes kontrasztú
8,0%
4,3%
Kijelentés
8,0%
17,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
2,1%
Lágyan kevert paletta
6,0%
12,8%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
21,3%
Erős színegyüntetés
40,0%
46,8%
Egységes színpaletta
34,0%
17,0%
Mely Adriaen Brouwer vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Twilight Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
In the Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
Brawling Peasants
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Smoking Men
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In the Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of a Smoking Room
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Back Operation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Smokers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Interior of a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Peasants Smoking and Drinki…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Adriaen Brouwer követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 700
90,4%
telefonok
500
9,6%
Mely nyelveken olvassák Adriaen Brouwer műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Cseh
200
100,0%
Naponta hány látogatása van Adriaen Brouwer-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
100
sze 23 Sze
300
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt (előrejelzés)
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Adriaen Brouwer kapcsán
Melyik Adriaen Brouwer vászon a legnépszerűbb?
Feeling az első helyen áll, 500 megtekintéssel (11% a(z) Adriaen Brouwer megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Adriaen Brouwer nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
5 200 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 000 a művész oldalán és 4 200 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Adriaen Brouwer alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (90%) és telefonok (10%) eszközökön követik Adriaen Brouwer-t; a számítógépek eszközök a látogatások 90%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Adriaen Brouwer esetében?
Dramatikus (Hangulat): a látogatások 55%-át, a katalógus 39%-ával szemben.