Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Adriaen van Ostade oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Adriaen van Ostade: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Peasant at a Window: 600 látogatás évente, ami 6% összes Adriaen van Ostade kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi The Schoolmaster és Drinking Figures And Crying Children. A festő oldala: 1 400 megtekintés. Festmények: 10 000. Összesen: 11 400. A látogatószám csökken: 50%-cal kevesebb látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 9 600 látogatás. A látogatók számítógépek (96%), telefonok (3%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek. Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 48%-át, a vásznalak 17%-ét.
A(z) Adriaen van Ostade 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Adriaen van Ostade vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Adriaen van Ostade oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
500
Júl 2026
1 300
8 300
Aug 2026
0
800
Sze 2026
0
400
Mikor nyitják meg a látogatók Adriaen van Ostade vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Adriaen van Ostade olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
66,7%
37,5%
Nyugodt
16,7%
45,8%
Klasszikus
0,0%
8,3%
Dramatikus
0,0%
4,2%
Természetes tónusú
16,7%
0,0%
Játékos
0,0%
4,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
16,7%
47,8%
Örömteli
33,3%
26,1%
Megnyugtató, melengető
33,3%
13,0%
Melankolikus
0,0%
8,7%
Energikus
16,7%
0,0%
Feszült hangulatú
0,0%
4,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
54,0%
65,7%
Lágy árnyékok
16,0%
13,9%
Érezhető fényesség
20,0%
9,3%
Fényerék egyensúlya
6,0%
8,3%
Fényes
4,0%
2,8%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
54,0%
41,7%
Finom színtónusú
30,0%
39,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
15,7%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
2,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
76,2%
75,8%
Semleges tónusok
19,1%
18,2%
Sötét tónusú
2,4%
5,1%
Monokróm
2,4%
1,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
74,0%
61,1%
Egyensúlyos
26,0%
36,1%
Élénk
0,0%
2,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
28,0%
33,3%
Lágy
20,0%
18,5%
Egyensúlyozott
12,0%
12,0%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
10,2%
Kijelentés
26,0%
25,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
0,9%
Lágyan kevert paletta
2,0%
3,7%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
5,6%
Erős színegyüntetés
56,0%
53,7%
Egységes színpaletta
34,0%
36,1%
Melyek Adriaen van Ostade kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Portrait of a Boy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Scholar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Peasant at a Window
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
0
In a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Merrymakers in an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of a Tavern
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Peasants in an Inn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Children Playing in a Barn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Room in an Inn with Peasant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of an Inn with Thr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Adriaen van Ostade műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
10 900
95,6%
telefonok
300
2,6%
tabletek
200
1,8%
Milyen nyelven olvassák Adriaen van Ostade műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
100
100,0%
Naponta hány látogatása van Adriaen van Ostade-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
300
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
200
Amit a látogatók Adriaen van Ostade kapcsán kérdeznek
Melyik Adriaen van Ostade vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Peasant at a Window első helyen: 600 megtekintés, ami a nézettségek 6%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Adriaen van Ostade olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
11 400 látogatás tizenkét hónapban: 1 400 a művész oldalán, 10 000 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Adriaen van Ostade olvasói?
számítógépek (96%), telefonok (3%) és tabletek (2%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 96%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Adriaen van Ostade felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 17% részét öveklik, de a látogatások 48% százalékát teszik ki.