Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Adriaen Van Utrecht Olvasók és legnézettebb vászlakok

      1599 – 1652

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Adriaen Van Utrecht oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Adriaen Van Utrecht és az olvasók

      Tizenkét hónap alatt Adriaen Van Utrecht legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a The Pantry volt: 400 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 21%-ét teszi ki. Követik őket a Still Life with Lovers és Still-Life with Grapes Adriaen Van Utrecht összesen 3 300 látogatást generált: 1 800 a művész oldalán és 1 500 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 267%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 1 800 látogatással. A látogatók számítógépek (88%), telefonok (9%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. A látogatók Nosztalgikus (Érzelmi hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 33%-át, a művész katalógusának 17%-át teszi ki.

      A(z) Adriaen Van Utrecht legnépszerűbb 8 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára

      A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Adriaen Van Utrecht 8 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.

      1. The Pantry 1 The Pantry, 1642 400 látogatás · 21,1%
      2. Still Life with Lovers 2 Still Life with Lovers, 1631 400 látogatás · 21,1%
      3. Still-Life with Grapes 3 Still-Life with Grapes, 1640 300 látogatás · 15,8%
      4. Old vegetable seller 4 Old vegetable seller 200 látogatás · 10,5%
      5. OISEAUX DE BASSE COUR 5 OISEAUX DE BASSE COUR 200 látogatás · 10,5%
      6. Fishmonger's Stall 6 Fishmonger's Stall 200 látogatás · 10,5%
      7. itas Still-Life with a Bouquet and a Skull 7 itas Still-Life with a Bouquet and a Skull 100 látogatás · 5,3%
      8. Basse cour 8 Basse cour 100 látogatás · 5,3%

      Hány olvasó látogatja é月に Adriaen Van Utrecht oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Nézze meg a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20261000
      Júl 20266001 200
      Aug 2026100200
      Sze 20261 000100

      Hány gyakran nyitják meg Adriaen Van Utrecht vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Mely Adriaen Van Utrecht vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Nézze meg a számokat
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Egy tányér és madarak csopo…000000000000
      Still-Life with Grapes0000000002000100
      The Pantry00000000020000
      OISEAUX DE BASSE COUR00000000020000
      NATURE MORTE FRUITS ET LEGU…000000000000
      Lobster és zöldségekből áll…000000000000
      Merchants game and vegetabl…000000000000
      Banquet still life000000000000
      Fishmonger's Stall00000000020000
      Chicken run with peacock tu…000000000000

      Milyen eszközöket használnak az olvasók Adriaen Van Utrecht követéséhez?

      Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

      Nézze meg a számokat
      EszközLátogatásokMegosztás
      számítógépek2 90087,9%
      telefonok3009,1%
      tabletek1003,0%

      Mely nyelveken olvassák Adriaen Van Utrecht műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Nézze meg a számokat
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Angol30037,5%
      Dán20025,0%
      Német20025,0%
      Olasz10012,5%

      Naponta hány látogatása van Adriaen Van Utrecht-nek, és mi a várható szám?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Nézze meg a számokat
      NapLátogatások
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt100
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt100
      kedd 6 Okt200
      sze 7 Okt0
      csüt 8 Okt300
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt0
      kedd 13 Okt0
      sze 14 Okt0
      csüt 15 Okt (előrejelzés)200
      pén 16 Okt (előrejelzés)0
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)100
      kedd 20 Okt (előrejelzés)100
      sze 21 Okt (előrejelzés)0
      csüt 22 Okt (előrejelzés)300
      pén 23 Okt (előrejelzés)0
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)100
      kedd 27 Okt (előrejelzés)200
      sze 28 Okt (előrejelzés)0
      csüt 29 Okt (előrejelzés)400
      pén 30 Okt (előrejelzés)0
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)0
      hét 2 Nov (előrejelzés)100
      kedd 3 Nov (előrejelzés)200
      sze 4 Nov (előrejelzés)0

      Kérdések Adriaen Van Utrecht kapcsán

      Melyik Adriaen Van Utrecht vászon a legnépszerűbb?

      The Pantry az első helyen áll, 400 megtekintéssel (21% a(z) Adriaen Van Utrecht megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 8 legnépszerűbb művet sorolja fel.

      Hányan olvostak Adriaen Van Utrecht nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?

      3 300 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 800 a művész oldalán és 1 500 az egyes vásznalapokon történt.

      Milyen eszközökön követik Adriaen Van Utrecht alkotásait az olvasók?

      A látogatók számítógépek (88%), telefonok (9%) és tabletek (3%) eszközökön követik Adriaen Van Utrecht-t; a számítógépek eszközök a látogatások 88%-át teszik ki.

      Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Adriaen Van Utrecht esetében?

      Nosztalgikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 33%-át, a katalógus 17%-ával szemben.