Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Alexandre Cabanel oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Alexandre Cabanel és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Alexandre Cabanel legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a A Végzett Borzót volt: 38 400 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 72%-ét teszi ki. Követik őket a The Evening Angel és Paradise Lost (also known as The Expulsion of Adam and Eve from the Garden of Paradise) Alexandre Cabanel összesen 51 500 látogatást generált: 7 800 a művész oldalán és 43 700 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 29%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 19 100 látogatással. A látogatók Portugál (19%), Angol (15%) és Japán (14%) nyelven érkeznek. A látogatók számítógépek (50%), telefonok (45%) és tabletek (5%) eszközökön böngésznek. A látogatók Semleges tónusok (Színpaletta) iránt érdeklődnek: a látogatások 80%-át, a művész katalógusának 16%-át teszi ki.
A(z) Alexandre Cabanel legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Alexandre Cabanel 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
200
Júl 2026
1 900
17 200
Aug 2026
1 600
12 400
Sze 2026
4 100
13 900
Hány gyakran nyitják meg Alexandre Cabanel vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Alexandre Cabanel olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
24,0%
83,0%
Romantikus
20,0%
7,3%
Elegáns
44,0%
5,8%
Éteri
8,0%
3,1%
Nyugodt
4,0%
0,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
28,0%
82,5%
Drámai
16,0%
8,3%
Romantikus
32,0%
6,6%
Belső elmélyülést sugárzó
16,0%
1,4%
Örömteli
0,0%
0,6%
Nosztalgikus
4,0%
0,4%
Nyugodt
4,0%
0,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
44,0%
10,3%
Lágy árnyékok
28,0%
5,0%
Érezhető fényesség
22,0%
83,8%
Fényerék egyensúlya
4,0%
0,6%
Fényes
2,0%
0,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
30,0%
5,6%
Finom színtónusú
44,0%
83,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
11,2%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
15,6%
79,8%
Földszínek
75,0%
19,8%
Monokróm
3,1%
0,4%
Sötét tónusú
6,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
54,0%
9,3%
Egyensúlyos
44,0%
88,8%
Élénk
2,0%
1,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
0,4%
Lágy
26,0%
7,6%
Egyensúlyozott
4,0%
0,8%
Erőteljes kontrasztú
10,0%
2,1%
Kijelentés
56,0%
89,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
3,4%
Lágyan kevert paletta
20,0%
7,1%
Egyensúlyozott harmónia
22,0%
75,0%
Erős színegyüntetés
28,0%
12,9%
Egységes színpaletta
16,0%
1,7%
Mely Alexandre Cabanel vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Végzett Borzót
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 700
10 100
11 300
Fanny Clapp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Portrait of Victor Massé
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Death of Francesca da Rimin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Death of Francesca da R…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
Madame Carette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Envoys of the Senate Offer…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Triomphe de Flore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
John the Baptist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
La Chiaruccia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Alexandre Cabanel követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
25 700
49,9%
telefonok
23 400
45,4%
tabletek
2 400
4,7%
Mely nyelveken olvassák Alexandre Cabanel műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Portugál
1 400
19,2%
Angol
1 100
15,1%
Japán
1 000
13,7%
Spanyol
900
12,3%
Olasz
500
6,8%
Svéd
500
6,8%
Görög
300
4,1%
Francia
300
4,1%
Koreai
300
4,1%
Orosz
300
4,1%
Naponta hány látogatása van Alexandre Cabanel-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
800
szo 26 Sze
600
vas 27 Sze
1 300
hét 28 Sze
3 200
kedd 29 Sze
900
sze 30 Sze
1 100
csüt 1 Okt
1 700
pén 2 Okt
1 500
szo 3 Okt
1 400
vas 4 Okt
400
hét 5 Okt
1 900
kedd 6 Okt
1 100
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
1 800
pén 9 Okt
500
szo 10 Okt
2 400
vas 11 Okt
2 000
hét 12 Okt
1 100
kedd 13 Okt
1 700
sze 14 Okt
1 200
csüt 15 Okt
1 000
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 600
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 300
hét 19 Okt (előrejelzés)
2 200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 300
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 000
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 600
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 600
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 300
hét 26 Okt (előrejelzés)
2 200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 300
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 000
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 600
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 600
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 300
hét 2 Nov (előrejelzés)
2 200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 300
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 600
Kérdések Alexandre Cabanel kapcsán
Melyik Alexandre Cabanel vászon a legnépszerűbb?
A Végzett Borzót az első helyen áll, 38 400 megtekintéssel (72% a(z) Alexandre Cabanel megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Alexandre Cabanel nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
51 500 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 7 800 a művész oldalán és 43 700 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Alexandre Cabanel alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (50%), telefonok (45%) és tabletek (5%) eszközökön követik Alexandre Cabanel-t; a számítógépek eszközök a látogatások 50%-át teszik ki.
Mely nyelveken követik Alexandre Cabanel olvasói?
Portugál (19%), Angol (15%) és Japán (14%) nyelven. A legnépszerűbb nyelv: Portugál (19% arányban).
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Alexandre Cabanel esetében?
Semleges tónusok (Színpaletta): a látogatások 80%-át, a katalógus 16%-ával szemben.