Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Andre Giroux oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Andre Giroux: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Ruins in the Roman Campagna: 200 látogatás évente, ami 33% összes Andre Giroux kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi A Section of the Claudian Aqueduct, Rome (ca. (1826-29)) és Forest Interior with a Waterfall, Papigno. A festő oldala: 200 megtekintés. Festmények: 400. Összesen: 600. A legjobb hónap: Júl 2026, 500 látogatás. Lágy árnyékok (Fényerő) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 83%-át, a vásznalak 38%-ét.
A(z) Andre Giroux 4 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 4 Andre Giroux vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Andre Giroux oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
100
400
Aug 2026
100
0
Sze 2026
0
0
Okt 2026
0
0
Mikor nyitják meg a látogatók Andre Giroux vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Andre Giroux olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
33,3%
66,7%
Békés, nyugodt
33,3%
33,3%
Romantikus
33,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
33,3%
66,7%
Nyugodt
33,3%
33,3%
Drámai
33,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
15,4%
16,7%
Lágy árnyékok
38,5%
83,3%
Érezhető fényesség
30,8%
0,0%
Fényerék egyensúlya
7,7%
0,0%
Fényes
7,7%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
23,1%
0,0%
Finom színtónusú
53,8%
83,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
15,4%
16,7%
Egyértelmű színprészenység
7,7%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
77,8%
100,0%
Semleges tónusok
11,1%
0,0%
Pasztell színek
11,1%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
30,8%
16,7%
Egyensúlyos
61,5%
83,3%
Élénk
7,7%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott
38,5%
33,3%
Erőteljes kontrasztú
15,4%
33,3%
Kijelentés
46,2%
33,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
7,7%
0,0%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
53,8%
66,7%
Egységes színpaletta
38,5%
33,3%
Melyek Andre Giroux kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Ruins in the Roman Campagna
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Forest Interior with a Wate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apollo and Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A view of Rome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ruins on the Palatine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forest Interior with a Pain…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
View Taken in the French Al…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Path at Corpo di Casa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of the Bay of Naples f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape near Tivoli Aquap…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelven olvassák Andre Giroux műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Andre Giroux-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Andre Giroux kapcsán kérdeznek
Melyik Andre Giroux vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Ruins in the Roman Campagna első helyen: 200 megtekintés, ami a nézettségek 33%-ét teszi ki. 4 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Andre Giroux olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
600 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész oldalán, 400 a vászlakon.
Melyik vásznalapú művei Andre Giroux felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Lágy árnyékok (Fényerő) stílusú vásznalak a katalógus 38% részét öveklik, de a látogatások 83% százalékát teszik ki.