Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg André Lhote oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
André Lhote számokban
Rugby az a vászon André Lhote műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 900 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 35%-át teszi ki. Aztán War: The Attack és Seville. Összesen 3 200 látogatás esetén: 1 500 a festő oldalán, 1 700 a vásznalaknál. A látogatások száma kissé csökkent: 25%%-kal kevesebb látogatás Sze 2026-ban, mint Aug 2026-ben. A csúcspont Júl 2026 volt: 2 500 látogatás. Az olvasók eszközei: számítógépek (62%), tabletek (25%) és telefonok (12%). Egy preferenciát mutat: a Lágyan kevert paletta (Színharmónia) a katalógus 22% részének látogatásainak 42%-át teszi ki.
André Lhote: a 10 legnézettebb vászon a olvasók részéről
Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen André Lhote leglátogatottabb vászonműve áll.
Hogyan változik André Lhote olvasótábora hónapról hónapra?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 000
1 500
Aug 2026
300
100
Sze 2026
200
100
Hogyan alakul André Lhote vászonainak megtekintési száma az év folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak a olvasók André Lhote vászonai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Karakteres
42,9%
55,6%
Elegáns
28,6%
22,2%
Természetközeli
14,3%
11,1%
Nosztalgikus
14,3%
11,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Energikus
42,9%
55,6%
Nyugodt
28,6%
33,3%
Melankolikus
14,3%
11,1%
Belső elmélyülést sugárzó
14,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,3%
0,0%
Lágy árnyékok
43,5%
50,0%
Érezhető fényesség
43,5%
42,3%
Fényerék egyensúlya
8,7%
7,7%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
0,0%
0,0%
Finom színtónusú
17,4%
15,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
52,2%
61,5%
Egyértelmű színprészenység
30,4%
23,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
47,1%
48,0%
Sötét tónusú
35,3%
48,0%
Semleges tónusok
17,6%
4,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
4,3%
0,0%
Egyensúlyos
65,2%
73,1%
Élénk
30,4%
26,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott
13,0%
7,7%
Erőteljes kontrasztú
21,7%
11,5%
Kijelentés
65,2%
80,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
52,2%
26,9%
Lágyan kevert paletta
21,7%
42,3%
Egyensúlyozott harmónia
8,7%
0,0%
Erős színegyüntetés
13,0%
23,1%
Egységes színpaletta
4,3%
7,7%
Hogyan alakulnak André Lhote kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Two Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Femina arcképe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Roof Tops of Bordeaux in th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Procession
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still LIfe with Chicken
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Scottish Hat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Trees at Avignon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Seville
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Woman in a Bonnet, Sulking
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Quarry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonok, tabletek vagy számítógépek: hogyan jelenik meg André Lhote?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 000
62,5%
tabletek
800
25,0%
telefonok
400
12,5%
Mely nyelveket használják André Lhote olvasói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
300
42,9%
Francia
200
28,6%
Német
100
14,3%
Japán
100
14,3%
Hogyan alakulnak André Lhote napi látogatásai, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd a számokat
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
300
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt (előrejelzés)
100
kedd 13 Okt (előrejelzés)
200
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
300
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
300
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
André Lhote: rövid válaszok
Mi a legnéztesebb vászon André Lhote műveiből?
Rugby: 900 látogatás, ami 35% a(z) André Lhote megtekintéseinek összegétől. A lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el André Lhote?
3 200 tizenkét hónap alatt (1 500 a művész oldalán, 1 700 a vásznalaknál).
A látogatók André Lhote oldalát telefonon vagy számítógépen nyitják meg?
Mindkettőnél: számítógépek (62%), tabletek (25%) és telefonok (12%); a vezető számítógépek 62% arányal.
A látogatók kedvelik-e André Lhote egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Lágyan kevert paletta (Színharmónia): a látogatások 42%-át teszi ki a 22% katalógusból.