Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Andrea Mantegna oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Andrea Mantegna és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Andrea Mantegna legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Siratóének a halott Krisztusról volt: 30 000 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 29%-ét teszi ki. Követik őket a after1471 - A halott Krisztus gyászolata és A keresztényítés Andrea Mantegna összesen 111 800 látogatást generált: 14 800 a művész oldalán és 97 000 az egyes vásznalakon. A figyelem 41%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 73 900 látogatással. A látogatók Angol (44%), Olasz (14%) és Spanyol (12%) nyelven érkeznek. A látogatók számítógépek (62%), telefonok (35%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. A látogatók Egységes színpaletta (Színharmónia) iránt érdeklődnek: a látogatások 41%-át, a művész katalógusának 14%-át teszi ki.
A(z) Andrea Mantegna legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Andrea Mantegna 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に Andrea Mantegna oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
2 900
Júl 2026
6 200
67 700
Aug 2026
3 300
18 600
Sze 2026
5 100
7 800
Hány gyakran nyitják meg Andrea Mantegna vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Andrea Mantegna olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
34,0%
54,2%
Elegáns
42,5%
31,4%
Békés, nyugodt
6,4%
5,8%
Klasszikus
10,6%
4,0%
Nyugodt
2,1%
3,1%
Éteri
2,1%
1,0%
Romantikus
0,0%
0,6%
Természetes tónusú
2,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Sötét és komoly
10,6%
31,6%
Melankolikus
17,0%
16,1%
Nyugodt
17,0%
12,4%
Belső elmélyülést sugárzó
25,5%
10,6%
Szellemi
6,4%
10,1%
Drámai
4,3%
5,8%
Erőteljes presence
8,5%
4,7%
Romantikus
2,1%
4,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
18,0%
17,0%
Lágy árnyékok
56,0%
63,0%
Érezhető fényesség
22,0%
15,5%
Fényerék egyensúlya
4,0%
4,0%
Fényes
0,0%
0,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
10,0%
9,1%
Finom színtónusú
24,0%
23,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
46,0%
58,5%
Egyértelmű színprészenység
20,0%
9,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
69,6%
53,5%
Sötét tónusú
23,9%
41,6%
Semleges tónusok
6,5%
3,9%
Monokróm
0,0%
0,6%
Pasztell színek
0,0%
0,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
16,0%
12,7%
Egyensúlyos
68,0%
78,1%
Élénk
16,0%
9,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
3,3%
Lágy
22,0%
11,4%
Egyensúlyozott
10,0%
9,7%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
47,7%
Kijelentés
42,0%
28,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
3,9%
Lágyan kevert paletta
2,0%
2,0%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
13,2%
Erős színegyüntetés
60,0%
40,3%
Egységes színpaletta
14,0%
40,5%
Mely Andrea Mantegna vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Parnaszius: Mars és Vénusz
0
0
0
0
0
0
0
0
200
600
0
500
Pallas Expelling the Vices…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
200
Madonna és Alsóvágyú Gyermek
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
300
300
The Triumphs of Caesar: Tru…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
300
A Szüz Mária Halála
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
0
A Szent Jézus Születése
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
A szenvedés a kertben
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A győzelem Szűzese (A Madon…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
LE CALVAIRE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
Jézus circumcisziója, részl…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Milyen eszközöket használnak az olvasók Andrea Mantegna követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
69 400
62,1%
telefonok
39 600
35,4%
tabletek
2 800
2,5%
Mely nyelveken olvassák Andrea Mantegna műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 200
44,4%
Olasz
1 000
13,9%
Spanyol
900
12,5%
Koreai
500
6,9%
Orosz
400
5,6%
Portugál
300
4,2%
Francia
200
2,8%
Német
100
1,4%
Japán
100
1,4%
Holland
100
1,4%
Naponta hány látogatása van Andrea Mantegna-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
1 700
csüt 24 Sze
700
pén 25 Sze
700
szo 26 Sze
1 200
vas 27 Sze
1 500
hét 28 Sze
1 000
kedd 29 Sze
300
sze 30 Sze
1 100
csüt 1 Okt
1 800
pén 2 Okt
1 100
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
1 200
hét 5 Okt
700
kedd 6 Okt
1 100
sze 7 Okt
700
csüt 8 Okt
2 400
pén 9 Okt
900
szo 10 Okt
800
vas 11 Okt
1 300
hét 12 Okt
1 300
kedd 13 Okt
800
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 400
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 900
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 17 Okt (előrejelzés)
800
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 500
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
900
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
2 000
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 100
szo 24 Okt (előrejelzés)
800
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 600
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
900
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 500
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 100
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 100
szo 31 Okt (előrejelzés)
900
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 700
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 300
kedd 3 Nov (előrejelzés)
900
Kérdések Andrea Mantegna kapcsán
Melyik Andrea Mantegna vászon a legnépszerűbb?
Siratóének a halott Krisztusról az első helyen áll, 30 000 megtekintéssel (29% a(z) Andrea Mantegna megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Andrea Mantegna nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
111 800 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 14 800 a művész oldalán és 97 000 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Andrea Mantegna alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (62%), telefonok (35%) és tabletek (3%) eszközökön követik Andrea Mantegna-t; a számítógépek eszközök a látogatások 62%-át teszik ki.
Mely nyelveken követik Andrea Mantegna olvasói?
Angol (44%), Olasz (14%) és Spanyol (12%) nyelven. A legnépszerűbb nyelv: Angol (44% arányban).
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Andrea Mantegna esetében?
Egységes színpaletta (Színharmónia): a látogatások 41%-át, a katalógus 14%-ával szemben.