Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Andrea Sacchi oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Andrea Sacchi és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Andrea Sacchi legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a The Vision of St Romuald volt: 200 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 25%-ét teszi ki. Követik őket a The Three Magdalenes és Saints Anthony Abbot and Francis of Assisi Andrea Sacchi összesen 1 100 látogatást generált: 500 a művész oldalán és 600 az egyes vásznalakon. A figyelem 100%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 700 látogatással. A látogatók Nyugodt (Érzelmi hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 40%-át, a művész katalógusának 9%-át teszi ki.
A(z) Andrea Sacchi legnépszerűbb 7 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Andrea Sacchi 7 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
100
600
Aug 2026
300
0
Sze 2026
0
0
Hány gyakran nyitják meg Andrea Sacchi vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Andrea Sacchi olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
45,5%
20,0%
Elegáns
27,3%
40,0%
Nyugodt
18,2%
20,0%
Klasszikus
9,1%
20,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
27,3%
20,0%
Nyugodt
9,1%
40,0%
Sötét és komoly
18,2%
20,0%
Melankolikus
9,1%
20,0%
Rejtélyes
9,1%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
9,1%
0,0%
Romantikus
9,1%
0,0%
Szellemi
9,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
55,6%
50,0%
Lágy árnyékok
25,9%
50,0%
Érezhető fényesség
18,5%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
44,4%
37,5%
Finom színtónusú
33,3%
25,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,2%
37,5%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
90,9%
100,0%
Sötét tónusú
4,5%
0,0%
Monokróm
4,5%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
74,1%
75,0%
Egyensúlyos
22,2%
25,0%
Élénk
3,7%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
25,9%
25,0%
Lágy
7,4%
12,5%
Egyensúlyozott
18,5%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
14,8%
0,0%
Kijelentés
33,3%
62,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
3,7%
0,0%
Lágyan kevert paletta
11,1%
25,0%
Egyensúlyozott harmónia
7,4%
25,0%
Erős színegyüntetés
66,7%
50,0%
Egységes színpaletta
11,1%
0,0%
Mely Andrea Sacchi vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Marcantonio Pasquilini Crow…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Venus at Rest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Monsignor Cleme…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Marcantonio Pasqualini (161…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Study of a Head
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crown with thorns
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Saint John the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St Francis Marrying Poverty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Vision of St Romuald
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hagar and Ismail in the Des…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Andrea Sacchi műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatása van Andrea Sacchi-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Andrea Sacchi kapcsán
Melyik Andrea Sacchi vászon a legnépszerűbb?
The Vision of St Romuald az első helyen áll, 200 megtekintéssel (25% a(z) Andrea Sacchi megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 7 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Andrea Sacchi nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
1 100 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 500 a művész oldalán és 600 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Andrea Sacchi esetében?
Nyugodt (Érzelmi hangulat): a látogatások 40%-át, a katalógus 9%-ával szemben.