Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Andries Van Eertvelt oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Andries Van Eertvelt és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Andries Van Eertvelt legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Naval Battle of Guetaria in (1638) volt: 400 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 31%-ét teszi ki. Követik őket a Untitled (833) és Sea Battle Andries Van Eertvelt összesen 2 200 látogatást generált: 1 000 a művész oldalán és 1 200 az egyes vásznalakon. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 1 200 látogatással. A látogatók Lágy árnyékok (Fényerő) iránt érdeklődnek: a látogatások 69%-át, a művész katalógusának 37%-át teszi ki.
A(z) Andries Van Eertvelt legnépszerűbb 9 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Andries Van Eertvelt 9 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Hány olvasó látogatja é月に Andries Van Eertvelt oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
700
500
Aug 2026
200
500
Sze 2026
0
0
Okt 2026
100
200
Hány gyakran nyitják meg Andries Van Eertvelt vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Andries Van Eertvelt olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
85,7%
60,0%
Nyugodt
4,8%
20,0%
Békés, nyugodt
4,8%
20,0%
Klasszikus
4,8%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
90,5%
60,0%
Nyugodt
4,8%
20,0%
Belső elmélyülést sugárzó
4,8%
20,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
9,8%
15,4%
Lágy árnyékok
36,6%
69,2%
Érezhető fényesség
41,5%
7,7%
Fényerék egyensúlya
9,8%
0,0%
Fényes
2,4%
7,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
34,2%
38,5%
Finom színtónusú
26,8%
38,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
31,7%
15,4%
Egyértelmű színprészenység
7,3%
7,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
51,8%
50,0%
Semleges tónusok
33,3%
10,0%
Sötét tónusú
11,1%
20,0%
Monokróm
3,7%
20,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
39,0%
30,8%
Egyensúlyos
41,5%
53,8%
Élénk
19,5%
15,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,9%
15,4%
Lágy
19,5%
15,4%
Egyensúlyozott
4,9%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
19,5%
23,1%
Kijelentés
51,2%
46,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,9%
0,0%
Lágyan kevert paletta
9,8%
15,4%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
31,7%
30,8%
Egységes színpaletta
53,7%
53,8%
Mely Andries Van Eertvelt vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Two Ships at Anchor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Sea Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Seascape with Four Frigates
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Naval Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Battle of Lepanto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dutch Ships loading Timber…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shipping of a coastal town
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Battle of Gibraltar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Attack on San Salvador
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Daybreak after the bombardm…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Andries Van Eertvelt műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
100,0%
Naponta hány látogatása van Andries Van Eertvelt-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
200
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
100
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
100
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
100
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Andries Van Eertvelt kapcsán
Melyik Andries Van Eertvelt vászon a legnépszerűbb?
Naval Battle of Guetaria in (1638) az első helyen áll, 400 megtekintéssel (31% a(z) Andries Van Eertvelt megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 9 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Andries Van Eertvelt nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
2 200 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 000 a művész oldalán és 1 200 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Andries Van Eertvelt esetében?
Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 69%-át, a katalógus 37%-ával szemben.