Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Kiefer Anselm oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Tizenkét hónap alatt Kiefer Anselm legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Athanor volt: 3 300 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 33%-ét teszi ki. Követik őket a Böhmen liegt am Meer (Bohemia Lies by the Sea) és Die meistersinger, (290 Kb)_ Oil, emulsion, a (1982) Kiefer Anselm összesen 8 400 látogatást generált: 2 700 a művész oldalán és 5 700 az egyes vásznalakon. A figyelem 50%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Aug 2026 volt, 4 000 látogatással. A látogatók telefonok (62%), számítógépek (35%) és tabletek (4%) eszközökön böngésznek. A látogatók Lágy árnyékok (Fényerő) iránt érdeklődnek: a látogatások 76%-át, a művész katalógusának 29%-át teszi ki.
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Kiefer Anselm 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 700 | 1 600 |
| Aug 2026 | 300 | 3 700 |
| Sze 2026 | 1 700 | 300 |
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Dramatikus | 60,0% | 92,1% |
| Misztikus | 20,0% | 7,9% |
| Természetes tónusú | 20,0% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 10,5% | 6,0% |
| Lágy árnyékok | 28,9% | 76,0% |
| Érezhető fényesség | 26,3% | 13,0% |
| Fényerék egyensúlya | 18,4% | 4,0% |
| Fényes | 15,8% | 1,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 47,4% | 71,0% |
| Finom színtónusú | 34,2% | 18,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,4% | 11,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 50,0% | 77,0% |
| Egyensúlyos | 44,7% | 22,0% |
| Élénk | 5,3% | 1,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 15,8% | 9,0% |
| Lágy | 13,2% | 2,0% |
| Egyensúlyozott | 15,8% | 4,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 23,7% | 68,0% |
| Kijelentés | 31,6% | 17,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 7,9% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 5,3% | 4,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,4% | 14,0% |
| Erős színegyüntetés | 42,1% | 73,0% |
| Egységes színpaletta | 26,3% | 9,0% |
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Athanor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 200 | 0 |
| For Robert Fludd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fertile Crescent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Glaube, Hoffnung, Liebe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Only with Wind, Time, and S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Seraphim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gilgamesh and Enkidu in the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (210) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Jerusalem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Sternenfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| telefonok | 5 200 | 61,9% |
| számítógépek | 2 900 | 34,5% |
| tabletek | 300 | 3,6% |
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 800 | 66,7% |
| Koreai | 200 | 16,7% |
| Bolgár | 100 | 8,3% |
| Török | 100 | 8,3% |
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 700 |
| hét 28 Sze | 200 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 200 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 200 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 300 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 300 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 300 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 400 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 400 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 400 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |