Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Anthony Oberman Az olvasók és a vászonok

      1781 – 1845

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Anthony Oberman oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Anthony Oberman: mit mond egy év látogatási statisztikája

      A legnézettebb vászon: Still Life with Flowers and Nuts, Anthony Oberman, c. 1830: 200 látogatás évente, ami 40% összes Anthony Oberman kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Adriaan van der Hoop’s Trotter ‘De Vlugge’ (The Fast One) in a Meadow, Anthony Oberman, 1828 és Adriaan van der Hoop’s Trotter ‘De Rot’ at the Coach House, Anthony Oberman, 1828. A festő oldala: 500 megtekintés. Festmények: 400. Összesen: 900. A látogatószám csökken: 100%-cal kevesebb látogatás Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 500 látogatás. Finom színtónusú (Színelnyomás) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 60%-át, a vásznalak 25%-ét.

      A(z) Anthony Oberman 4 legnézettebb vászonműve

      A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 4 Anthony Oberman vászonművében, a látogatások sorrendjében.

      1. Still Life with Flowers and Nuts, Anthony Oberman, c. 1830 1 Still Life with Flowers and Nuts, Anthony Oberman, c. 1830, 1830 200 látogatás · 40,0%
      2. Adriaan van der Hoop’s Trotter ‘De Vlugge’ (The Fast One) in a Meadow, Anthony Oberman, 1828 2 Adriaan van der Hoop’s Trotter ‘De Vlugge’ (The Fast One) in a Meadow, Anthony Oberman, 1828, 1828 100 látogatás · 20,0%
      3. Adriaan van der Hoop’s Trotter ‘De Rot’ at the Coach House, Anthony Oberman, 1828 3 Adriaan van der Hoop’s Trotter ‘De Rot’ at the Coach House, Anthony Oberman, 1828, 1828 100 látogatás · 20,0%
      4. Two Riders in a Landscape, Anthony Oberman, 1817 4 Two Riders in a Landscape, Anthony Oberman, 1817, 1817 100 látogatás · 20,0%

      Mikor látogatják el az olvasók a Anthony Oberman oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      A táblázatban szereplő adatok
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20261000
      Júl 2026300200
      Aug 2026100100
      Sze 20260100
      Okt 202600

      Mikor nyitják meg a látogatók Anthony Oberman vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Melyek Anthony Oberman kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      A táblázatban szereplő adatok
      MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
      Still Life with Flowers and…0000000001001000
      Still Life with Flowers in…000000000000
      Stable Interior000000000000
      Two Riders in a Landscape,…00000000100000
      The Artist at his Studio, A…000000000000
      Adriaan van der Hoop’s Trot…000000000000
      Adriaan van der Hoop’s Trot…00000000100000
      Still Life with Fruit in a…000000000000

      Milyen nyelven olvassák Anthony Oberman műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Naponta hány látogatása van Anthony Oberman-nek, és mi a következő lépés?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      A táblázatban szereplő adatok
      NapLátogatások
      szo 17 Okt0
      vas 18 Okt0
      hét 19 Okt0
      kedd 20 Okt0
      sze 21 Okt0
      csüt 22 Okt0
      pén 23 Okt0
      szo 24 Okt0
      vas 25 Okt0
      hét 26 Okt0
      kedd 27 Okt0
      sze 28 Okt0
      csüt 29 Okt0
      pén 30 Okt0
      szo 31 Okt0
      vas 1 Nov0
      hét 2 Nov0
      kedd 3 Nov400
      sze 4 Nov0
      csüt 5 Nov0
      pén 6 Nov0
      szo 7 Nov (előrejelzés)0
      vas 8 Nov (előrejelzés)0
      hét 9 Nov (előrejelzés)0
      kedd 10 Nov (előrejelzés)600
      sze 11 Nov (előrejelzés)0
      csüt 12 Nov (előrejelzés)0
      pén 13 Nov (előrejelzés)0
      szo 14 Nov (előrejelzés)0
      vas 15 Nov (előrejelzés)0
      hét 16 Nov (előrejelzés)0
      kedd 17 Nov (előrejelzés)700
      sze 18 Nov (előrejelzés)0
      csüt 19 Nov (előrejelzés)0
      pén 20 Nov (előrejelzés)0
      szo 21 Nov (előrejelzés)0
      vas 22 Nov (előrejelzés)0
      hét 23 Nov (előrejelzés)0
      kedd 24 Nov (előrejelzés)800
      sze 25 Nov (előrejelzés)0
      csüt 26 Nov (előrejelzés)0
      pén 27 Nov (előrejelzés)0

      Amit a látogatók Anthony Oberman kapcsán kérdeznek

      Melyik Anthony Oberman vászonát nyitják meg a legtöbbször?

      Still Life with Flowers and Nuts, Anthony Oberman, c. 1830 első helyen: 200 megtekintés, ami a nézettségek 40%-ét teszi ki. 4 vászon rangsorolódik felette.

      Mennyi a Anthony Oberman olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?

      900 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán, 400 a vászlakon.

      Melyik vásznalapú művei Anthony Oberman felelnek meg a látogatók ízléسének?

      A(z) Finom színtónusú (Színelnyomás) stílusú vásznalak a katalógus 25% részét öveklik, de a látogatások 60% százalékát teszik ki.