Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Antonio Bellucci oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Antonio Bellucci: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Cimon and Pero (Roman Charity): 300 látogatás évente, ami 23% összes Antonio Bellucci kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Self portrait és Antiochus és Stratonice. A festő oldala: 300 megtekintés. Festmények: 1 300. Összesen: 1 600. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 100 látogatás. Egységes színpaletta (Színharmónia) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 23%-át, a vásznalak 7%-ét.
A(z) Antonio Bellucci 9 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 9 Antonio Bellucci vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Antonio Bellucci oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
100
1 000
Aug 2026
0
200
Sze 2026
200
0
Mikor nyitják meg a látogatók Antonio Bellucci vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Antonio Bellucci olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
42,9%
40,0%
Elegáns
28,6%
30,0%
Romantikus
28,6%
30,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
28,6%
40,0%
Drámai
28,6%
30,0%
Belső elmélyülést sugárzó
14,3%
20,0%
Romantikus
28,6%
10,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
57,1%
53,8%
Lágy árnyékok
35,7%
30,8%
Érezhető fényesség
0,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
7,1%
15,4%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
28,6%
38,5%
Finom színtónusú
42,9%
46,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,6%
15,4%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
85,7%
76,9%
Semleges tónusok
7,1%
15,4%
Sötét tónusú
7,1%
7,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
50,0%
46,2%
Egyensúlyos
50,0%
53,8%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
7,1%
0,0%
Egyensúlyozott
7,1%
7,7%
Erőteljes kontrasztú
42,9%
46,2%
Kijelentés
42,9%
46,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
7,1%
7,7%
Egyensúlyozott harmónia
21,4%
7,7%
Erős színegyüntetés
64,3%
61,5%
Egységes színpaletta
7,1%
23,1%
Melyek Antonio Bellucci kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Cimon and Pero (Roman Chari…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Danaë
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Herkules az Omphale palotáb…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Antiochus és Stratonice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Antiochus és Stratonice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Family of Darius before…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
St sebastian
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Rinaldo and Armida
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Minerva, Mercury and Plutus…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen nyelven olvassák Antonio Bellucci műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Chinese
100
100,0%
Naponta hány látogatása van Antonio Bellucci-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Antonio Bellucci kapcsán kérdeznek
Melyik Antonio Bellucci vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Cimon and Pero (Roman Charity) első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 23%-ét teszi ki. 9 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Antonio Bellucci olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
1 600 látogatás tizenkét hónapban: 300 a művész oldalán, 1 300 a vászlakon.
Melyik vásznalapú művei Antonio Bellucci felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Egységes színpaletta (Színharmónia) stílusú vásznalak a katalógus 7% részét öveklik, de a látogatások 23% százalékát teszik ki.