Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Antonio De Pereda oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Antonio De Pereda: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: St Dominic: 300 látogatás évente, ami 43% összes Antonio De Pereda kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Vanitas és St Anthony of Padua with Christ Child (detail). A festő oldala: 1 000 megtekintés. Festmények: 600. Összesen: 1 600. A látogatószám csökken: 67%-cal kevesebb látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 200 látogatás. Nyugodt (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 100%-át, a vásznalak 14%-ét.
A(z) Antonio De Pereda 4 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 4 Antonio De Pereda vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Antonio De Pereda oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
700
500
Aug 2026
300
0
Sze 2026
0
100
Mikor nyitják meg a látogatók Antonio De Pereda vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Antonio De Pereda olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
28,6%
100,0%
Elegáns
42,9%
0,0%
Dramatikus
28,6%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
42,9%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
28,6%
0,0%
Nyugodt
14,3%
100,0%
Rejtélyes
14,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
66,7%
42,9%
Lágy árnyékok
25,0%
57,1%
Érezhető fényesség
8,3%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
25,0%
14,3%
Finom színtónusú
50,0%
57,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,7%
28,6%
Egyértelmű színprészenység
8,3%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
50,0%
14,3%
Egyensúlyos
41,7%
85,7%
Élénk
8,3%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
25,0%
42,9%
Egyensúlyozott
16,7%
14,3%
Erőteljes kontrasztú
41,7%
28,6%
Kijelentés
16,7%
14,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,3%
0,0%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
25,0%
14,3%
Erős színegyüntetés
66,7%
85,7%
Egységes színpaletta
0,0%
0,0%
Melyek Antonio De Pereda kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
St Jerome
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St Anthony of Padua with Ch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still-Life with an Ebony Ch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Relief of Genoa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Liberation of St Peter…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Stiil-life with a Pendulum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still-Life with Fruit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Knight's Dream (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Vanitas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
The Holy Trinity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelven olvassák Antonio De Pereda műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Cseh
100
50,0%
Angol
100
50,0%
Naponta hány látogatása van Antonio De Pereda-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
500
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
200
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
Amit a látogatók Antonio De Pereda kapcsán kérdeznek
Melyik Antonio De Pereda vászonát nyitják meg a legtöbbször?
St Dominic első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 43%-ét teszi ki. 4 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Antonio De Pereda olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
1 600 látogatás tizenkét hónapban: 1 000 a művész oldalán, 600 a vászlakon.
Melyik vásznalapú művei Antonio De Pereda felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Nyugodt (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 14% részét öveklik, de a látogatások 100% százalékát teszik ki.