Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Vasnetsov Apollinári oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Vasnetsov Apollinári: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: The Moscow Kremlin under Ivan III: 400 látogatás évente, ami 14% összes Vasnetsov Apollinári kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Morning és The Mouth of the Neglinnaya River in Old Moscow. A festő oldala: 700 megtekintés. Festmények: 2 300. Összesen: 3 000. A látogatószám növekszik: 25% -cal több látogatás Sze 2026 és Okt 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 400 látogatás. A látogatók számítógépek (70%), telefonok (23%) és tabletek (7%) eszközökön böngésznek. Békés, nyugodt (Hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 57%-át, a vásznalak 25%-ét.
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Vasnetsov Apollinári vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Vasnetsov Apollinári oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
0
Júl 2026
200
1 200
Aug 2026
0
500
Sze 2026
0
400
Okt 2026
300
200
Mikor nyitják meg a látogatók Vasnetsov Apollinári vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Vasnetsov Apollinári olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
50,0%
42,9%
Békés, nyugodt
25,0%
57,1%
Dramatikus
25,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
25,0%
57,1%
Nosztalgikus
25,0%
28,6%
Belső elmélyülést sugárzó
25,0%
14,3%
Drámai
25,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,1%
3,5%
Lágy árnyékok
26,5%
27,6%
Érezhető fényesség
38,8%
34,5%
Fényerék egyensúlya
30,6%
34,5%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
30,6%
6,9%
Finom színtónusú
51,0%
75,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,3%
10,3%
Egyértelmű színprészenység
4,1%
6,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
59,4%
57,9%
Földszínek
31,2%
31,6%
Sötét tónusú
6,2%
10,5%
Pasztell színek
3,1%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
28,6%
17,2%
Egyensúlyos
63,3%
75,9%
Élénk
8,2%
6,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,2%
13,8%
Lágy
16,3%
31,0%
Egyensúlyozott
6,1%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
22,4%
17,2%
Kijelentés
46,9%
37,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,4%
13,8%
Lágyan kevert paletta
20,4%
27,6%
Egyensúlyozott harmónia
12,2%
17,2%
Erős színegyüntetés
40,8%
34,5%
Egységes színpaletta
8,2%
6,9%
Melyek Vasnetsov Apollinári kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Morning
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Elegy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Myasnitsky Gate in Mosc…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Moscow in the XVII Century
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Gulf of Finland
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Flowering Meadow
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Forest Path in Abramtsevo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Field
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Motherland
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moscow in the XVI Century
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Vasnetsov Apollinári műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
2 100
70,0%
telefonok
700
23,3%
tabletek
200
6,7%
Milyen nyelven olvassák Vasnetsov Apollinári műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
66,7%
Orosz
100
33,3%
Naponta hány látogatása van Vasnetsov Apollinári-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
100
pén 23 Okt
100
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
300
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
100
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
200
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
200
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
200
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
100
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
200
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
100
kedd 24 Nov (előrejelzés)
100
sze 25 Nov (előrejelzés)
300
csüt 26 Nov (előrejelzés)
100
pén 27 Nov (előrejelzés)
100
szo 28 Nov (előrejelzés)
100
Amit a látogatók Vasnetsov Apollinári kapcsán kérdeznek
Melyik Vasnetsov Apollinári vászonát nyitják meg a legtöbbször?
The Moscow Kremlin under Ivan III első helyen: 400 megtekintés, ami a nézettségek 14%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Vasnetsov Apollinári olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
3 000 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalán, 2 300 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Vasnetsov Apollinári olvasói?
számítógépek (70%), telefonok (23%) és tabletek (7%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 70%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Vasnetsov Apollinári felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Békés, nyugodt (Hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 25% részét öveklik, de a látogatások 57% százalékát teszik ki.