Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Armand Schonberger Az olvasók és a vászonok

      1885 – 1974

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Armand Schonberger oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Armand Schonberger: mit mond egy év látogatási statisztikája

      A legnézettebb vászon: Black Ink And Charcoal: 300 látogatás évente, ami 12% összes Armand Schonberger kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Family és Houses. A festő oldala: 500 megtekintés. Festmények: 2 500. Összesen: 3 000. A látogatószám csökken: 100%-cal kevesebb látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 2 600 látogatás. A látogatók számítógépek (100%) eszközökön böngésznek. Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 46%-át, a vásznalak 24%-ét.

      A(z) Armand Schonberger 10 legnézettebb vászonműve

      A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Armand Schonberger vászonművében, a látogatások sorrendjében.

      1. Black Ink And Charcoal 1 Black Ink And Charcoal 300 látogatás · 11,5%
      2. Family 2 Family 200 látogatás · 7,7%
      3. Houses 3 Houses 200 látogatás · 7,7%
      4. Still-life With Fruit-dish 4 Still-life With Fruit-dish 200 látogatás · 7,7%
      5. Rush Out Of Everydays 5 Rush Out Of Everydays 200 látogatás · 7,7%
      6. Cabaret 6 Cabaret 100 látogatás · 3,8%
      7. Tempera 7 Tempera 100 látogatás · 3,8%
      8. Merry Go Round 8 Merry Go Round 100 látogatás · 3,8%
      9. At The Cofee Shop 9 At The Cofee Shop 100 látogatás · 3,8%
      10. Street scene 10 Street scene 100 látogatás · 3,8%

      Mikor látogatják el az olvasók a Armand Schonberger oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      A táblázatban szereplő adatok
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 20260200
      Júl 20265002 100
      Aug 20260200
      Sze 202600

      Mikor nyitják meg a látogatók Armand Schonberger vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Melyek Armand Schonberger kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      A táblázatban szereplő adatok
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Model In An Artist's Studio000000000000
      Hilly Landscape With Houses000000000000
      Merry Go Round00000000010000
      Railway Bridge000000000000
      Woman Portrait000000000000
      Untitled Figures000000000000
      At The Cofee Shop00000000100000
      Vera000000000000
      Mixed Technique000000000000
      Concert000000000000

      Milyen eszközökkel olvassák a Armand Schonberger műveit a rajongók?

      Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

      A táblázatban szereplő adatok
      EszközLátogatásokMegosztás
      számítógépek3 000100,0%

      Milyen nyelven olvassák Armand Schonberger műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Naponta hány látogatása van Armand Schonberger-nek, és mi a következő lépés?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      A táblázatban szereplő adatok
      NapLátogatások
      sze 23 Sze0
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt100
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt0
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt0
      kedd 13 Okt0
      sze 14 Okt (előrejelzés)0
      csüt 15 Okt (előrejelzés)0
      pén 16 Okt (előrejelzés)0
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)0
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)0
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)0
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)0
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)0
      hét 2 Nov (előrejelzés)0
      kedd 3 Nov (előrejelzés)0

      Amit a látogatók Armand Schonberger kapcsán kérdeznek

      Melyik Armand Schonberger vászonát nyitják meg a legtöbbször?

      Black Ink And Charcoal első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 12%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.

      Mennyi a Armand Schonberger olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?

      3 000 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán, 2 500 a vászlakon.

      Milyen eszközöket használnak Armand Schonberger olvasói?

      számítógépek (100%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 100%-át teszik ki.

      Melyik vásznalapú művei Armand Schonberger felelnek meg a látogatók ízléسének?

      A(z) Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) stílusú vásznalak a katalógus 24% részét öveklik, de a látogatások 46% százalékát teszik ki.