Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Arshile Gorky oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Arshile Gorky: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: A Lejre a Kacsa Tollja: 3 600 látogatás évente, ami 37% összes Arshile Gorky kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Vízesés és Battle at Sunset with the God of Maize (Composition No. 1). A festő oldala: 1 300 megtekintés. Festmények: 7 600. Összesen: 8 900. A látogatószám növekszik: 40% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 5 300 látogatás. A látogatók számítógépek (62%), telefonok (34%) és tabletek (4%) eszközökön böngésznek. Melankolikus (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 85%-át, a vásznalak 25%-ét.
A(z) Arshile Gorky 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Arshile Gorky vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Arshile Gorky oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 200
4 100
Aug 2026
0
1 500
Sze 2026
100
2 000
Mikor nyitják meg a látogatók Arshile Gorky vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Arshile Gorky olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
75,0%
87,2%
Misztikus
0,0%
10,3%
Nosztalgikus
0,0%
2,6%
Nyugodt
25,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
25,0%
84,6%
Drámai
50,0%
14,1%
Belső elmélyülést sugárzó
25,0%
1,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
2,1%
Lágy árnyékok
26,0%
1,0%
Érezhető fényesség
24,0%
50,5%
Fényerék egyensúlya
36,0%
46,4%
Fényes
8,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
28,0%
34,0%
Finom színtónusú
32,0%
6,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
54,6%
Egyértelmű színprészenység
16,0%
4,1%
Éles színűség
2,0%
1,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
51,2%
50,0%
Földszínek
29,3%
50,0%
Sötét tónusú
9,8%
0,0%
Monokróm
4,9%
0,0%
Pasztell színek
4,9%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
26,0%
35,0%
Egyensúlyos
54,0%
49,5%
Élénk
20,0%
15,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
29,9%
Lágy
20,0%
4,1%
Egyensúlyozott
12,0%
4,1%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
42,3%
Kijelentés
30,0%
19,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,0%
1,0%
Lágyan kevert paletta
12,0%
32,0%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
43,3%
Erős színegyüntetés
34,0%
18,6%
Egységes színpaletta
28,0%
5,1%
Melyek Arshile Gorky kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Lejre a Kacsa Tollja
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
500
1 200
Egy év naplófűszerét
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
The Artist with His Mother
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Garden in Sochi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Agony
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Ahko
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Water of the Flowery Mill
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life of Flower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Waterfall
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Arshile Gorky műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
5 500
61,8%
telefonok
3 000
33,7%
tabletek
400
4,5%
Milyen nyelven olvassák Arshile Gorky műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
600
42,9%
Német
300
21,4%
Cseh
100
7,1%
Angol
100
7,1%
Olasz
100
7,1%
Holland
100
7,1%
Portugál
100
7,1%
Naponta hány látogatása van Arshile Gorky-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
200
hét 28 Sze
500
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
400
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
500
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
300
kedd 13 Okt
700
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
200
pén 16 Okt (előrejelzés)
300
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
300
hét 19 Okt (előrejelzés)
500
kedd 20 Okt (előrejelzés)
500
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
400
pén 23 Okt (előrejelzés)
400
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
300
hét 26 Okt (előrejelzés)
500
kedd 27 Okt (előrejelzés)
500
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
500
pén 30 Okt (előrejelzés)
400
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
300
hét 2 Nov (előrejelzés)
600
kedd 3 Nov (előrejelzés)
600
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
500
Amit a látogatók Arshile Gorky kapcsán kérdeznek
Melyik Arshile Gorky vászonát nyitják meg a legtöbbször?
A Lejre a Kacsa Tollja első helyen: 3 600 megtekintés, ami a nézettségek 37%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Arshile Gorky olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
8 900 látogatás tizenkét hónapban: 1 300 a művész oldalán, 7 600 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Arshile Gorky olvasói?
számítógépek (62%), telefonok (34%) és tabletek (4%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 62%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Arshile Gorky felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Melankolikus (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 25% részét öveklik, de a látogatások 85% százalékát teszik ki.