Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Artemisia Gentileschi oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Artemisia Gentileschi és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Artemisia Gentileschi legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Judit Holofernés lefejezése - (199x162.5) volt: 16 800 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 32%-ét teszi ki. Követik őket a Susanna és az öregségek és Júdith Holofernes fejedelem agyagát vágja le Artemisia Gentileschi összesen 80 300 látogatást generált: 31 400 a művész oldalán és 48 900 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 4%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 33 500 látogatással. A látogatók Angol (28%), Olasz (27%) és Spanyol (15%) nyelven érkeznek. Az olvasók Olaszország (43%), Spanyolország (6%) és Portugália (6%) települményekről látogatnak el. A látogatók telefonok (49%), számítógépek (47%) és tabletek (5%) eszközökön böngésznek. A látogatók Egyensúlyos (Színintenzitás) iránt érdeklődnek: a látogatások 60%-át, a művész katalógusának 30%-át teszi ki.
A(z) Artemisia Gentileschi legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Artemisia Gentileschi 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
8 500
25 000
Aug 2026
8 800
14 000
Sze 2026
14 100
9 700
Hány gyakran nyitják meg Artemisia Gentileschi vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Artemisia Gentileschi olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
96,0%
94,9%
Misztikus
0,0%
2,3%
Romantikus
0,0%
1,5%
Békés, nyugodt
2,0%
1,3%
Luksusú
2,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
58,0%
55,8%
Erőteljes presence
18,0%
26,2%
Melankolikus
4,0%
4,5%
Rejtélyes
0,0%
4,9%
Feszült hangulatú
6,0%
2,9%
Szellemi
2,0%
2,3%
Romantikus
2,0%
1,5%
Nyugodt
2,0%
1,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
76,0%
84,2%
Lágy árnyékok
22,0%
15,8%
Érezhető fényesség
2,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
21,4%
Finom színtónusú
46,0%
63,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
14,2%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
1,3%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
95,7%
98,6%
Sötét tónusú
2,1%
1,5%
Semleges tónusok
2,1%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
68,0%
38,9%
Egyensúlyos
30,0%
59,8%
Élénk
2,0%
1,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
1,5%
Lágy
18,0%
12,7%
Egyensúlyozott
14,0%
8,5%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
42,7%
Kijelentés
42,0%
34,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
4,0%
Lágyan kevert paletta
18,0%
45,7%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
12,1%
Erős színegyüntetés
64,0%
34,5%
Egységes színpaletta
8,0%
3,6%
Mely Artemisia Gentileschi vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Susanna és az öregségek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
600
1 500
Mária Magdolna extázisában
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
400
300
Jael and Sisera
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
300
Artemisia Gentileschi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
200
200
Önportréto mint Alexandráia…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
700
Önarckép a festészet allegó…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
200
600
Judith and Her Maidservant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
200
100
Danaë
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
Judith Beheading Holofernes
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
Önismeret a festőnő alegóri…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
500
600
Milyen eszközöket használnak az olvasók Artemisia Gentileschi követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
telefonok
39 000
48,6%
számítógépek
37 600
46,8%
tabletek
3 700
4,6%
Mely nyelveken olvassák Artemisia Gentileschi műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 900
28,2%
Olasz
2 800
27,2%
Spanyol
1 500
14,6%
Orosz
800
7,8%
Portugál
400
3,9%
Francia
300
2,9%
Svéd
300
2,9%
Ukrán
300
2,9%
Német
200
1,9%
Szlovák
200
1,9%
Naponta hány látogatása van Artemisia Gentileschi-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
600
hét 28 Sze
1 000
kedd 29 Sze
300
sze 30 Sze
500
csüt 1 Okt
1 300
pén 2 Okt
600
szo 3 Okt
400
vas 4 Okt
1 300
hét 5 Okt
1 300
kedd 6 Okt
1 100
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
600
pén 9 Okt
800
szo 10 Okt
1 100
vas 11 Okt
800
hét 12 Okt
300
kedd 13 Okt
1 000
sze 14 Okt
1 200
csüt 15 Okt
1 000
pén 16 Okt
1 500
szo 17 Okt
1 700
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 200
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 100
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 300
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 300
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 500
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 400
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 200
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 500
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 500
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 600
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 500
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 400
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 300
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 300
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 600
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 600
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 800
Kérdések Artemisia Gentileschi kapcsán
Melyik Artemisia Gentileschi vászon a legnépszerűbb?
Judit Holofernés lefejezése - (199x162.5) az első helyen áll, 16 800 megtekintéssel (32% a(z) Artemisia Gentileschi megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Artemisia Gentileschi nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
80 300 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 31 400 a művész oldalán és 48 900 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Artemisia Gentileschi alkotásait az olvasók?
A látogatók telefonok (49%), számítógépek (47%) és tabletek (5%) eszközökön követik Artemisia Gentileschi-t; a telefonok eszközök a látogatások 49%-át teszik ki.
Mely nyelveken követik Artemisia Gentileschi olvasói?
Angol (28%), Olasz (27%) és Spanyol (15%) nyelven. A legnépszerűbb nyelv: Angol (28% arányban).
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Artemisia Gentileschi esetében?
Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 60%-át, a katalógus 30%-ával szemben.