Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Barbara Hepworth oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Barbara Hepworth: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Észköz modell: 500 látogatás évente, ami 7% összes Barbara Hepworth kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Itea és Üveg Bélével Üreg alak. A festő oldala: 1 600 megtekintés. Festmények: 6 000. Összesen: 7 600. A látogatószám növekszik: 50% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 6 900 látogatás. A látogatók számítógépek (92%) és telefonok (8%) eszközökön böngésznek. Nyugodt (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 31%-át, a vásznalak 21%-ét.
A(z) Barbara Hepworth 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Barbara Hepworth vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Barbara Hepworth oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
0
Júl 2026
1 000
5 900
Aug 2026
100
100
Sze 2026
300
0
Mikor nyitják meg a látogatók Barbara Hepworth vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Barbara Hepworth olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
51,7%
48,1%
Békés, nyugodt
44,8%
50,0%
Minimalista
3,5%
0,0%
Romantikus
0,0%
1,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
67,9%
53,7%
Nyugodt
21,4%
31,5%
Nyugodt
10,7%
7,4%
Melankolikus
0,0%
7,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
1,4%
Lágy árnyékok
4,0%
10,8%
Érezhető fényesség
32,0%
32,4%
Fényerék egyensúlya
40,0%
35,1%
Fényes
24,0%
20,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
76,0%
73,0%
Finom színtónusú
8,0%
5,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,0%
9,5%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
8,1%
Éles színűség
0,0%
4,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
79,0%
60,8%
Monokróm
10,5%
9,8%
Földszínek
5,3%
9,8%
Meleg tónusú
0,0%
7,8%
Fémfényű színek
0,0%
5,9%
Pasztell színek
2,6%
3,9%
Sötét tónusú
2,6%
0,0%
Élénk
0,0%
2,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
64,0%
67,6%
Egyensúlyos
26,0%
20,3%
Élénk
10,0%
12,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
18,0%
21,6%
Lágy
14,0%
18,9%
Egyensúlyozott
6,0%
4,0%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
16,2%
Kijelentés
38,0%
39,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
17,6%
Lágyan kevert paletta
12,0%
8,1%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
23,0%
Erős színegyüntetés
34,0%
27,0%
Egységes színpaletta
22,0%
24,3%
Melyek Barbara Hepworth kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Three Forms
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Award board at Wakefield Gi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Single Form (Chûn Quoit)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
River Form
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Oval Form (Trezion)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A tó (Két figura)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Pierced Hemisphere I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Single Form (Antiphon)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Barbara Hepworth’s Contrapu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tavasz
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Barbara Hepworth műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
7 000
92,1%
telefonok
600
7,9%
Milyen nyelven olvassák Barbara Hepworth műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
700
38,9%
Holland
300
16,7%
Arab
200
11,1%
Német
200
11,1%
Angol
200
11,1%
Portugál
100
5,6%
Svéd
100
5,6%
Naponta hány látogatása van Barbara Hepworth-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
100
szo 3 Okt
400
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
500
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
500
szo 10 Okt
700
vas 11 Okt
800
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
600
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
700
szo 17 Okt
500
vas 18 Okt (előrejelzés)
600
hét 19 Okt (előrejelzés)
400
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
500
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
800
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 000
vas 25 Okt (előrejelzés)
800
hét 26 Okt (előrejelzés)
500
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
600
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 200
vas 1 Nov (előrejelzés)
900
hét 2 Nov (előrejelzés)
600
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
700
csüt 5 Nov (előrejelzés)
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 100
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 400
Amit a látogatók Barbara Hepworth kapcsán kérdeznek
Melyik Barbara Hepworth vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Észköz modell első helyen: 500 megtekintés, ami a nézettségek 7%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Barbara Hepworth olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
7 600 látogatás tizenkét hónapban: 1 600 a művész oldalán, 6 000 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Barbara Hepworth olvasói?
számítógépek (92%) és telefonok (8%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 92%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Barbara Hepworth felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Nyugodt (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 21% részét öveklik, de a látogatások 31% százalékát teszik ki.