Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Bernardino Luini oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Bernardino Luini: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Salome with the Head of St John the Baptist: 700 látogatás évente, ami 9% összes Bernardino Luini kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi LE SILENCE és Madonna with Child and the Young St John. A festő oldala: 2 600 megtekintés. Festmények: 6 600. Összesen: 9 200. A látogatószám növekszik: 367% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 7 400 látogatás. A látogatók számítógépek (76%), telefonok (22%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek. Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 36%-át, a vásznalak 20%-ét.
A(z) Bernardino Luini 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Bernardino Luini vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Bernardino Luini oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
1 800
5 600
Aug 2026
200
100
Sze 2026
600
800
Mikor nyitják meg a látogatók Bernardino Luini vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Bernardino Luini olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
31,0%
33,9%
Dramatikus
17,2%
32,3%
Elegáns
17,2%
12,9%
Békés, nyugodt
13,8%
8,1%
Romantikus
6,9%
4,8%
Klasszikus
3,5%
3,2%
Éteri
6,9%
1,6%
Misztikus
3,5%
3,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
24,1%
25,8%
Nyugodt
24,1%
16,1%
Nyugodt
17,2%
12,9%
Melankolikus
6,9%
16,1%
Szellemi
10,3%
6,5%
Drámai
6,9%
6,5%
Rejtélyes
0,0%
8,1%
Nosztalgikus
3,5%
4,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
54,0%
50,6%
Lágy árnyékok
24,0%
13,0%
Érezhető fényesség
16,0%
24,7%
Fényerék egyensúlya
6,0%
11,7%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
14,0%
23,4%
Finom színtónusú
40,0%
39,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
20,8%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
16,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
84,4%
83,6%
Sötét tónusú
11,1%
11,0%
Semleges tónusok
4,4%
5,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
30,0%
31,2%
Egyensúlyos
56,0%
46,8%
Élénk
14,0%
22,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
1,3%
Lágy
18,0%
24,7%
Egyensúlyozott
24,0%
10,4%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
36,4%
Kijelentés
34,0%
27,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
5,2%
Lágyan kevert paletta
10,0%
19,5%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
13,0%
Erős színegyüntetés
48,0%
46,8%
Egységes színpaletta
16,0%
15,6%
Melyek Bernardino Luini kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Keresztmetszés
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Le Christ bénissant, sauveu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The infant Jesus with a Lamb
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Virgin Holding the Slee…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA VIERGE A L'ENFANT AVEC U…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna in the Rose Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Madonna and Child with Sts…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
A Megaláldott Szt. Jéremyá
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Salomé recevant la tête de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Holy Family with Saints…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Bernardino Luini műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
7 000
76,1%
telefonok
2 000
21,7%
tabletek
200
2,2%
Milyen nyelven olvassák Bernardino Luini műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
1 000
83,3%
Francia
100
8,3%
Koreai
100
8,3%
Naponta hány látogatása van Bernardino Luini-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
500
pén 25 Sze
100
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
300
kedd 29 Sze
400
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
400
szo 3 Okt
600
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
300
hét 12 Okt
300
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
300
pén 16 Okt (előrejelzés)
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
300
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
300
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
300
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
300
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
Amit a látogatók Bernardino Luini kapcsán kérdeznek
Melyik Bernardino Luini vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Salome with the Head of St John the Baptist első helyen: 700 megtekintés, ami a nézettségek 9%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Bernardino Luini olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
9 200 látogatás tizenkét hónapban: 2 600 a művész oldalán, 6 600 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Bernardino Luini olvasói?
számítógépek (76%), telefonok (22%) és tabletek (2%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 76%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Bernardino Luini felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) stílusú vásznalak a katalógus 20% részét öveklik, de a látogatások 36% százalékát teszik ki.