Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Berthe Morisot oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Berthe Morisot: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: The Hydrangea: 1 500 látogatás évente, ami 3% összes Berthe Morisot kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi A Csecsemő és Psyche. A festő oldala: 18 600 megtekintés. Festmények: 52 000. Összesen: 70 600. A látogatószám növekszik: 244% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 40 900 látogatás. A olvasók Francia (41%), Német (12%) és Japán (10%) nyelven beszélnek. A czytók Franciaország (44%), Németország (18%) és Olaszország (10%) országokban élnek. A látogatók számítógépek (76%), telefonok (21%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 18%-át, a vásznalak 6%-ét.
A(z) Berthe Morisot 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Berthe Morisot vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Berthe Morisot oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
1 200
Júl 2026
3 600
37 300
Aug 2026
2 500
3 900
Sze 2026
12 400
9 600
Mikor nyitják meg a látogatók Berthe Morisot vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Berthe Morisot olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
47,1%
58,9%
Nyugodt
5,9%
12,6%
Romantikus
17,6%
11,5%
Éteri
5,9%
6,6%
Nosztalgikus
5,9%
5,8%
Elegáns
11,8%
4,1%
Játékos
5,9%
0,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
29,4%
39,5%
Nyugodt
35,3%
27,4%
Belső elmélyülést sugárzó
5,9%
18,2%
Nosztalgikus
0,0%
6,6%
Megnyugtató, melengető
5,9%
5,8%
Romantikus
5,9%
1,1%
Örömteli
5,9%
0,5%
Játékos
5,9%
0,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
4,8%
Lágy árnyékok
16,0%
15,7%
Érezhető fényesség
38,0%
46,6%
Fényerék egyensúlya
24,0%
26,3%
Fényes
12,0%
6,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
14,0%
13,0%
Finom színtónusú
44,0%
39,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
33,1%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
13,8%
Éles színűség
0,0%
0,9%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
45,2%
45,6%
Földszínek
42,9%
35,1%
Sötét tónusú
4,8%
15,8%
Pasztell színek
4,8%
2,9%
Monokróm
2,4%
0,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
14,0%
13,8%
Egyensúlyos
66,0%
59,4%
Élénk
20,0%
26,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
10,9%
Lágy
28,0%
23,7%
Egyensúlyozott
8,0%
13,8%
Erőteljes kontrasztú
26,0%
33,3%
Kijelentés
24,0%
18,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
16,0%
Lágyan kevert paletta
18,0%
16,0%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
9,7%
Erős színegyüntetés
44,0%
42,8%
Egységes színpaletta
14,0%
15,4%
Melyek Berthe Morisot kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Rózsaszegény Északi Közel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
400
A Csecsemő
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
900
Portrait of Madame Edma Pon…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Edma
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
A Woman and Child in a Gard…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
The Cherry Tree
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
The Garden at Bougival
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
300
Woman in Black
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Study, The Water's Edge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
300
Mother and Sister of the Ar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Milyen eszközökkel olvassák a Berthe Morisot műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
53 500
75,8%
telefonok
14 700
20,8%
tabletek
2 400
3,4%
Milyen nyelven olvassák Berthe Morisot műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
5 000
41,0%
Német
1 500
12,3%
Japán
1 200
9,8%
Olasz
1 100
9,0%
Angol
800
6,6%
Spanyol
700
5,7%
Orosz
500
4,1%
Koreai
400
3,3%
Szlovák
300
2,5%
Grúz
200
1,6%
Naponta hány látogatása van Berthe Morisot-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
1 600
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
1 500
hét 28 Sze
2 600
kedd 29 Sze
1 200
sze 30 Sze
1 000
csüt 1 Okt
1 700
pén 2 Okt
1 100
szo 3 Okt
1 100
vas 4 Okt
1 000
hét 5 Okt
800
kedd 6 Okt
1 100
sze 7 Okt
700
csüt 8 Okt
500
pén 9 Okt
1 000
szo 10 Okt
1 500
vas 11 Okt
1 100
hét 12 Okt
800
kedd 13 Okt
800
sze 14 Okt
900
csüt 15 Okt
700
pén 16 Okt (előrejelzés)
900
szo 17 Okt (előrejelzés)
700
vas 18 Okt (előrejelzés)
900
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 000
kedd 20 Okt (előrejelzés)
800
sze 21 Okt (előrejelzés)
600
csüt 22 Okt (előrejelzés)
700
pén 23 Okt (előrejelzés)
700
szo 24 Okt (előrejelzés)
500
vas 25 Okt (előrejelzés)
700
hét 26 Okt (előrejelzés)
800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
600
sze 28 Okt (előrejelzés)
500
csüt 29 Okt (előrejelzés)
600
pén 30 Okt (előrejelzés)
600
szo 31 Okt (előrejelzés)
400
vas 1 Nov (előrejelzés)
600
hét 2 Nov (előrejelzés)
700
kedd 3 Nov (előrejelzés)
500
sze 4 Nov (előrejelzés)
400
csüt 5 Nov (előrejelzés)
500
Amit a látogatók Berthe Morisot kapcsán kérdeznek
Melyik Berthe Morisot vászonát nyitják meg a legtöbbször?
The Hydrangea első helyen: 1 500 megtekintés, ami a nézettségek 3%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Berthe Morisot olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
70 600 látogatás tizenkét hónapban: 18 600 a művész oldalán, 52 000 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Berthe Morisot olvasói?
számítógépek (76%), telefonok (21%) és tabletek (3%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 76%-át teszik ki.
Milyen nyelveket beszélnek Berthe Morisot olvasói?
Francia (41%), Német (12%) és Japán (10%); a(z) Francia nyelv 41%-át teszi ki.
Melyik vásznalapú művei Berthe Morisot felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 6% részét öveklik, de a látogatások 18% százalékát teszik ki.