Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Bunker, Dennis Miller Az olvasók és a vászonok

      1861 – 1890

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Bunker, Dennis Miller oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Bunker, Dennis Miller: mit mond egy év látogatási statisztikája

      A legnézettebb vászon: In the Greenhouse: 300 látogatás évente, ami 25% összes Bunker, Dennis Miller kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi The Fisher Girl, Nantucket és Anne Page. A festő oldala: 500 megtekintés. Festmények: 1 000. Összesen: 1 500. A látogatószám csökken: 50%-cal kevesebb látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 1 200 látogatás. Békés, nyugodt (Hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 50%-át, a vásznalak 25%-ét.

      A(z) Bunker, Dennis Miller 9 legnézettebb vászonműve

      A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 9 Bunker, Dennis Miller vászonművében, a látogatások sorrendjében.

      1. In the Greenhouse 1 In the Greenhouse 300 látogatás · 25,0%
      2. The Fisher Girl, Nantucket 2 The Fisher Girl, Nantucket, 1881 200 látogatás · 16,7%
      3. Anne Page 3 Anne Page, 1887 100 látogatás · 8,3%
      4. Roadside Cottage, Medfield, Mass. 4 Roadside Cottage, Medfield, Mass., 1890 100 látogatás · 8,3%
      5. Meadow Lands 5 Meadow Lands, 1890 100 látogatás · 8,3%
      6. Wild Asters 6 Wild Asters, 1889 100 látogatás · 8,3%
      7. Old Hulks 7 Old Hulks, 1887 100 látogatás · 8,3%
      8. The Shed 8 The Shed, 1880 100 látogatás · 8,3%
      9. Nets and Sails Drying 9 Nets and Sails Drying 100 látogatás · 8,3%

      Mikor látogatják el az olvasók a Bunker, Dennis Miller oldalát?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      A táblázatban szereplő adatok
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 2026500700
      Aug 20260200
      Sze 20260100

      Mikor nyitják meg a látogatók Bunker, Dennis Miller vászait?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Melyek Bunker, Dennis Miller kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      A táblázatban szereplő adatok
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      Eleanor Hardy Bunker000000000000
      Anne Page00000000010000
      The Pool, Medfield000000000000
      Roadside Cottage000000000000
      Meadow Lands00000000010000
      The Mirror000000000000
      Wild Asters, Study000000000000
      Midsummer Landscape with Ap…000000000000
      Roadside Cottage000000000000
      On the Banks of the Oise000000000000

      Milyen nyelven olvassák Bunker, Dennis Miller műveit?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      A táblázatban szereplő adatok
      NyelvLátogatásokMegosztás
      Görög100100,0%

      Naponta hány látogatása van Bunker, Dennis Miller-nek, és mi a következő lépés?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      A táblázatban szereplő adatok
      NapLátogatások
      hét 21 Sze0
      kedd 22 Sze0
      sze 23 Sze0
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt100
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt100
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt100
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt (előrejelzés)100
      kedd 13 Okt (előrejelzés)0
      sze 14 Okt (előrejelzés)100
      csüt 15 Okt (előrejelzés)100
      pén 16 Okt (előrejelzés)0
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)100
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)100
      csüt 22 Okt (előrejelzés)100
      pén 23 Okt (előrejelzés)0
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)100
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)100
      csüt 29 Okt (előrejelzés)100
      pén 30 Okt (előrejelzés)0
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)0

      Amit a látogatók Bunker, Dennis Miller kapcsán kérdeznek

      Melyik Bunker, Dennis Miller vászonát nyitják meg a legtöbbször?

      In the Greenhouse első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 25%-ét teszi ki. 9 vászon rangsorolódik felette.

      Mennyi a Bunker, Dennis Miller olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?

      1 500 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész oldalán, 1 000 a vászlakon.

      Melyik vásznalapú művei Bunker, Dennis Miller felelnek meg a látogatók ízléسének?

      A(z) Békés, nyugodt (Hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 25% részét öveklik, de a látogatások 50% százalékát teszik ki.