Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ceri Richards oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Ceri Richards: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Falling Forms: 300 látogatás évente, ami 25% összes Ceri Richards kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Two Musicians és Passing Train in a Landscape. A festő oldala: 900 megtekintés. Festmények: 1 200. Összesen: 2 100. A legjobb hónap: Júl 2026, 2 000 látogatás. Nyugodt (Érzelmi hangulat) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 50%-át, a vásznalak 20%-ét.
A(z) Ceri Richards 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Ceri Richards vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Ceri Richards oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
800
1 200
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
0
Mikor nyitják meg a látogatók Ceri Richards vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Ceri Richards olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
40,0%
50,0%
Békés, nyugodt
40,0%
50,0%
Nosztalgikus
20,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
50,0%
Szenvedélyes
20,0%
50,0%
Belső elmélyülést sugárzó
40,0%
0,0%
Drámai
20,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
24,3%
33,3%
Lágy árnyékok
32,4%
41,7%
Érezhető fényesség
37,8%
25,0%
Fényerék egyensúlya
5,4%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,4%
41,7%
Finom színtónusú
37,8%
33,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,2%
16,7%
Egyértelmű színprészenység
13,5%
8,3%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
68,0%
83,3%
Semleges tónusok
20,0%
16,7%
Sötét tónusú
12,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
35,1%
41,7%
Egyensúlyos
54,0%
50,0%
Élénk
10,8%
8,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,1%
8,3%
Lágy
37,8%
50,0%
Egyensúlyozott
8,1%
16,7%
Erőteljes kontrasztú
13,5%
0,0%
Kijelentés
32,4%
25,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
40,5%
33,3%
Lágyan kevert paletta
10,8%
8,3%
Egyensúlyozott harmónia
8,1%
33,3%
Erős színegyüntetés
32,4%
16,7%
Egységes színpaletta
8,1%
8,3%
Melyek Ceri Richards kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Székek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tulips
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Musicians
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Rape of the Sabines (Sa…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mother and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Girl at Piano
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Black and White Figure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Swimmers in Blue
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
White and Dark
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Girl at a Piano
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelven olvassák Ceri Richards műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
200
100,0%
Naponta hány látogatása van Ceri Richards-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
vas 20 Sze
0
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt (előrejelzés)
0
hét 12 Okt (előrejelzés)
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Ceri Richards kapcsán kérdeznek
Melyik Ceri Richards vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Falling Forms első helyen: 300 megtekintés, ami a nézettségek 25%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Ceri Richards olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
2 100 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész oldalán, 1 200 a vászlakon.
Melyik vásznalapú művei Ceri Richards felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Nyugodt (Érzelmi hangulat) stílusú vásznalak a katalógus 20% részét öveklik, de a látogatások 50% százalékát teszik ki.