Műterem — Ingyenes világszerte történő szállítás — Szállítás: 2–6 hét

      Charles Angrand Népszerűség és látogatói statisztikák

      1854 – 1926

      Mit tartalmaz ez az oldal?

      Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Charles Angrand oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

      A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

      Charles Angrand számokban

      The Harvesters az a vászon Charles Angrand műve, amelyet a látogatók a legtöbbször megnyitnak: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami a nézettségek 21%-át teszi ki. Aztán The Guardian Of Turkeys és Portrait Of The Artist's Mother Sewing. Összesen 1 700 látogatás esetén: 400 a festő oldalán, 1 300 a vásznalaknál. A csúcspont Júl 2026 volt: 1 400 látogatás. Egy preferenciát mutat: a Lágyan kevert paletta (Színharmónia) a katalógus 26% részének látogatásainak 50%-át teszi ki.

      Charles Angrand: a 9 legnézettebb vászon a olvasók részéről

      Ez a lista a TopImpressionists.com platformján, tizenkét hónap alatt valós látogatások alapján rangsorolja a műveket, nem pedig a katalógusi pontszám alapján. Az első helyen Charles Angrand leglátogatottabb vászonműve áll.

      1. The Harvesters 1 The Harvesters 300 látogatás · 21,4%
      2. The Guardian Of Turkeys 2 The Guardian Of Turkeys 200 látogatás · 14,3%
      3. Portrait Of The Artist's Mother Sewing 3 Portrait Of The Artist's Mother Sewing 200 látogatás · 14,3%
      4. Le Bucheron 4 Le Bucheron 200 látogatás · 14,3%
      5. Mother And Child 5 Mother And Child 100 látogatás · 7,1%
      6. Le Pont de Pierre, Rouen 6 Le Pont de Pierre, Rouen 100 látogatás · 7,1%
      7. Le Pont De Pierre In Rouen 7 Le Pont De Pierre In Rouen 100 látogatás · 7,1%
      8. My Mother, 8 My Mother, 100 látogatás · 7,1%
      9. Wheat 9 Wheat 100 látogatás · 7,1%

      Hogyan változik Charles Angrand olvasótábora hónapról hónapra?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

      Mutasd a számokat
      HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
      Okt 202500
      Nov 202500
      Dec 202500
      Jan 202600
      Feb 202600
      Már 202600
      Ápr 202600
      Máj 202600
      Jún 202600
      Júl 20264001 000
      Aug 202600
      Sze 20260300

      Hogyan alakul Charles Angrand vászonainak megtekintési száma az év folyamán?

      Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

      Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

      Hogyan alakulnak Charles Angrand kedvenc vászonművei az év folyamán?

      Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

      Mutasd a számokat
      MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
      My Mother,00000000000100
      A Couple In The Street000000000000
      The Seamstresses000000000000
      Le Pont de Pierre, Rouen00000000000100
      Self Portrait000000000000
      Portrait Of The Artist's Mo…00000000020000
      Le Pont De Pierre In Rouen00000000000100
      The Western Railway At Its…000000000000
      The Harvesters00000000030000
      The Harvest000000000000

      Mely nyelveket használják Charles Angrand olvasói?

      Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

      Hogyan alakulnak Charles Angrand napi látogatásai, és mi következik ezután?

      Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

      Mutasd a számokat
      NapLátogatások
      hét 21 Sze0
      kedd 22 Sze300
      sze 23 Sze0
      csüt 24 Sze0
      pén 25 Sze0
      szo 26 Sze0
      vas 27 Sze0
      hét 28 Sze0
      kedd 29 Sze0
      sze 30 Sze0
      csüt 1 Okt0
      pén 2 Okt0
      szo 3 Okt0
      vas 4 Okt0
      hét 5 Okt0
      kedd 6 Okt0
      sze 7 Okt0
      csüt 8 Okt0
      pén 9 Okt0
      szo 10 Okt0
      vas 11 Okt0
      hét 12 Okt (előrejelzés)0
      kedd 13 Okt (előrejelzés)0
      sze 14 Okt (előrejelzés)0
      csüt 15 Okt (előrejelzés)0
      pén 16 Okt (előrejelzés)0
      szo 17 Okt (előrejelzés)0
      vas 18 Okt (előrejelzés)0
      hét 19 Okt (előrejelzés)0
      kedd 20 Okt (előrejelzés)0
      sze 21 Okt (előrejelzés)0
      csüt 22 Okt (előrejelzés)0
      pén 23 Okt (előrejelzés)0
      szo 24 Okt (előrejelzés)0
      vas 25 Okt (előrejelzés)0
      hét 26 Okt (előrejelzés)0
      kedd 27 Okt (előrejelzés)0
      sze 28 Okt (előrejelzés)0
      csüt 29 Okt (előrejelzés)0
      pén 30 Okt (előrejelzés)0
      szo 31 Okt (előrejelzés)0
      vas 1 Nov (előrejelzés)0

      Charles Angrand: rövid válaszok

      Mi a legnéztesebb vászon Charles Angrand műveiből?

      The Harvesters: 300 látogatás, ami 21% a(z) Charles Angrand megtekintéseinek összegétől. A lista 9. helyezésig terjed.

      Hány látogatást ér el Charles Angrand?

      1 700 tizenkét hónap alatt (400 a művész oldalán, 1 300 a vásznalaknál).

      A látogatók kedvelik-e Charles Angrand egy bizonyos típusú vásznát?

      Igen, Lágyan kevert paletta (Színharmónia): a látogatások 50%-át teszi ki a 26% katalógusból.