Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Charles Deas oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Charles Deas: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Long Jakes (also known as The Rocky Mountain Man): 700 látogatás évente, ami 16% összes Charles Deas kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi The Devil and Tom Walker és Wa-kon-cha-hi-re-ga/Rolling Thunder. A festő oldala: 400 megtekintés. Festmények: 3 900. Összesen: 4 300. A legjobb hónap: Júl 2026, 3 200 látogatás. A látogatók számítógépek (84%) és telefonok (16%) eszközökön böngésznek. Élénk (Színintenzitás) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 48%-át, a vásznalak 23%-ét.
A(z) Charles Deas 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Charles Deas vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Charles Deas oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
3 000
Aug 2026
0
100
Sze 2026
0
0
Okt 2026
200
800
Mikor nyitják meg a látogatók Charles Deas vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Charles Deas olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
78,3%
89,5%
Természetközeli
8,7%
5,3%
Nosztalgikus
8,7%
5,3%
Karakteres
4,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
50,0%
64,9%
Feszült hangulatú
13,6%
10,8%
Sötét és komoly
4,5%
10,8%
Nyugodt
9,1%
5,4%
Játékos
4,5%
5,4%
Nosztalgikus
4,5%
2,7%
Nyugodt
4,5%
0,0%
Energikus
4,5%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
41,9%
31,8%
Lágy árnyékok
16,1%
11,4%
Érezhető fényesség
22,6%
22,7%
Fényerék egyensúlya
16,1%
22,7%
Fényes
3,2%
11,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
12,9%
11,4%
Finom színtónusú
29,0%
20,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
35,5%
25,0%
Egyértelmű színprészenység
22,6%
43,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
79,3%
59,1%
Sötét tónusú
6,9%
18,2%
Semleges tónusok
10,3%
11,4%
Pasztell színek
3,5%
11,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
29,0%
13,6%
Egyensúlyos
48,4%
38,6%
Élénk
22,6%
47,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
22,6%
9,1%
Egyensúlyozott
9,7%
9,1%
Erőteljes kontrasztú
16,1%
13,6%
Kijelentés
51,6%
68,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
9,7%
22,7%
Lágyan kevert paletta
12,9%
27,3%
Egyensúlyozott harmónia
12,9%
13,6%
Erős színegyüntetés
32,3%
11,4%
Egységes színpaletta
32,3%
25,0%
Melyek Charles Deas kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Winnebagoes
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Walking the Chalk
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Long Jakes (copy by the art…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Voyageurs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Lieutenant Henr…
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
0
The Trooper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Robert Watts
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
0
The Devil and Tom Walker
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Dragoons Crossing River
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sho-ko-ne-ka/Little Hill
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Charles Deas műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 600
83,7%
telefonok
700
16,3%
Milyen nyelven olvassák Charles Deas műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
200
100,0%
Naponta hány látogatása van Charles Deas-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
300
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov
100
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
100
csüt 26 Nov (előrejelzés)
100
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
szo 28 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Charles Deas kapcsán kérdeznek
Melyik Charles Deas vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Long Jakes (also known as The Rocky Mountain Man) első helyen: 700 megtekintés, ami a nézettségek 16%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Charles Deas olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
4 300 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész oldalán, 3 900 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Charles Deas olvasói?
számítógépek (84%) és telefonok (16%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 84%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Charles Deas felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Élénk (Színintenzitás) stílusú vásznalak a katalógus 23% részét öveklik, de a látogatások 48% százalékát teszik ki.