Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Charles Demuth oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Charles Demuth és az olvasók
Tizenkét hónap alatt Charles Demuth legnézettebb vászonműve a TopImpressionists.com oldalán a Four male figures volt: 1 900 megtekintés, ami a festő összes megtekintésének 16%-ét teszi ki. Követik őket a Sail. In Two Movements és I saw the figure 5 in gold (Homage to William Carlos Williams) Charles Demuth összesen 12 300 látogatást generált: 1 300 a művész oldalán és 11 000 az egyes vásznalakon. A figyelem felé ګرځik: a látogatások 140%-val emelkedtek Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnévzetesebb hónap Júl 2026 volt, 10 000 látogatással. A látogatók számítógépek (96%), telefonok (3%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. A látogatók Karakteres (Hangulat) iránt érdeklődnek: a látogatások 40%-át, a művész katalógusának 0%-át teszi ki.
A(z) Charles Demuth legnépszerűbb 10 vászonműve, amely a legtöbb figyelmet vonja magára
A(z) TopImpressionists.com oldalán az elmúlt tizenkét hónap látogatási száma alapján: a(z) Charles Demuth 10 vászonműve, amelyeket az olvasók a leggyakrabban nyitják meg, a legnépszerűbbtől kezdve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Nézze meg a számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
500
Júl 2026
800
9 200
Aug 2026
100
400
Sze 2026
300
900
Hány gyakran nyitják meg Charles Demuth vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznalapokat választják Charles Demuth olvasói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Nézze meg a számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
50,0%
50,0%
Karakteres
0,0%
40,0%
Nyugodt
50,0%
0,0%
Elegáns
0,0%
10,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Energikus
0,0%
40,0%
Belső elmélyülést sugárzó
100,0%
20,0%
Nyugodt
0,0%
30,0%
Nyugodt
0,0%
10,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,9%
Lágy árnyékok
6,0%
0,9%
Érezhető fényesség
28,0%
10,3%
Fényerék egyensúlya
26,0%
44,4%
Fényes
40,0%
43,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
44,0%
17,9%
Finom színtónusú
20,0%
29,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
25,6%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
26,5%
Éles színűség
0,0%
0,9%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
53,2%
57,3%
Földszínek
23,4%
23,9%
Pasztell színek
12,8%
9,4%
Monokróm
6,4%
4,3%
Sötét tónusú
2,1%
5,1%
Fémfényű színek
2,1%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
24,0%
9,4%
Egyensúlyos
56,0%
46,2%
Élénk
20,0%
44,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
24,0%
18,8%
Lágy
26,0%
15,4%
Egyensúlyozott
8,0%
10,3%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
22,2%
Kijelentés
26,0%
33,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
11,1%
Lágyan kevert paletta
12,0%
23,1%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
8,6%
Erős színegyüntetés
32,0%
41,0%
Egységes színpaletta
24,0%
16,2%
Mely Charles Demuth vászonai vonzzák a legtöbb látogatást, hónapról hónapra?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Nézze meg a számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Buildings Abstraction, Lanc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Chimney and Water Tower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
I saw the figure 5 in gold…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
0
Chimney and Water Tower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Spoon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bathers Viewing the Sea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Pansies
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Modern Conveniences
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La prímula
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Buildings, Lancaste
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak az olvasók Charles Demuth követéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Nézze meg a számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
11 800
95,9%
telefonok
400
3,3%
tabletek
100
0,8%
Mely nyelveken olvassák Charles Demuth műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Nézze meg a számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Arab
200
66,7%
Francia
100
33,3%
Naponta hány látogatása van Charles Demuth-nek, és mi a várható szám?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Nézze meg a számokat
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt (előrejelzés)
100
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
Kérdések Charles Demuth kapcsán
Melyik Charles Demuth vászon a legnépszerűbb?
Four male figures az első helyen áll, 1 900 megtekintéssel (16% a(z) Charles Demuth megtekintéseinek), a fenti rangsor pedig a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan olvostak Charles Demuth nevű művészről a TopImpressionists.com oldalán?
12 300 látogatás tizenkét hónapban, melyekből 1 300 a művész oldalán és 11 000 az egyes vásznalapokon történt.
Milyen eszközökön követik Charles Demuth alkotásait az olvasók?
A látogatók számítógépek (96%), telefonok (3%) és tabletek (1%) eszközökön követik Charles Demuth-t; a számítógépek eszközök a látogatások 96%-át teszik ki.
Milyen vásznalapú műveket preferálnak az olvasók Charles Demuth esetében?
Karakteres (Hangulat): a látogatások 40%-át, a katalógus 0%-ával szemben.