Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Cimabue oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Cimabue: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Krisztus: 4 100 látogatás évente, ami 27% összes Cimabue kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi Assziszi Szent Áronc (részlet) és The Madonna in Majesty (Maestà). A festő oldala: 25 600 megtekintés. Festmények: 14 000. Összesen: 39 600. A látogatószám növekszik: 53% -cal több látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 15 700 látogatás. A olvasók Koreai (24%), Angol (20%) és Olasz (17%) nyelven beszélnek. A látogatók számítógépek (68%), telefonok (25%) és tabletek (7%) eszközökön böngésznek. Egyensúlyos (Színintenzitás) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 70%-át, a vásznalak 42%-ét.
A(z) Cimabue 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Cimabue vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
400
Júl 2026
7 000
8 700
Aug 2026
7 400
1 900
Sze 2026
11 200
3 000
Mikor nyitják meg a látogatók Cimabue vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Cimabue olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
26,5%
51,0%
Nyugodt
8,8%
23,2%
Dramatikus
23,5%
14,6%
Elegáns
26,5%
9,3%
Éteri
8,8%
2,0%
Romantikus
5,9%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
38,2%
41,1%
Belső elmélyülést sugárzó
8,8%
23,2%
Melankolikus
17,6%
11,3%
Nyugodt
14,7%
11,3%
Nyugodt
11,8%
7,3%
Romantikus
5,9%
2,6%
Sötét és komoly
2,9%
3,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,3%
26,0%
Lágy árnyékok
36,1%
27,3%
Érezhető fényesség
36,1%
13,6%
Fényerék egyensúlya
13,9%
5,8%
Fényes
5,6%
27,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
2,8%
0,7%
Finom színtónusú
11,1%
31,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
33,3%
42,2%
Egyértelmű színprészenység
50,0%
22,7%
Éles színűség
2,8%
3,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
50,0%
42,9%
Sötét tónusú
38,9%
26,0%
Semleges tónusok
11,1%
31,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
2,8%
0,0%
Egyensúlyos
41,7%
70,1%
Élénk
55,6%
29,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
13,9%
9,1%
Lágy
33,3%
30,5%
Egyensúlyozott
13,9%
4,5%
Erőteljes kontrasztú
13,9%
8,4%
Kijelentés
25,0%
47,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
5,6%
3,9%
Egyensúlyozott harmónia
5,6%
2,6%
Erős színegyüntetés
63,9%
75,3%
Egységes színpaletta
25,0%
18,2%
Melyek Cimabue kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Krisztus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 600
300
1 000
Crucifix
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
0
A Bárva a Királynőn
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
The Madonna in Majesty (det…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Madonna dicsősége (részle…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
The Madonna in Majesty (Mae…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
100
Assziszi Szent Áronc (részl…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
1 300
900
Virgin Enthroned with Angels
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
0
200
Madonna Enthroned with the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Madonna Enthroned with the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Cimabue műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
27 100
68,4%
telefonok
9 800
24,7%
tabletek
2 700
6,8%
Milyen nyelven olvassák Cimabue műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Koreai
2 700
23,7%
Angol
2 300
20,2%
Olasz
1 900
16,7%
Spanyol
1 600
14,0%
Orosz
1 000
8,8%
Német
700
6,1%
Dán
400
3,5%
Portugál
300
2,6%
Görög
100
0,9%
Észt
100
0,9%
Naponta hány látogatása van Cimabue-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
1 100
csüt 24 Sze
400
pén 25 Sze
300
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
500
hét 28 Sze
800
kedd 29 Sze
700
sze 30 Sze
400
csüt 1 Okt
500
pén 2 Okt
400
szo 3 Okt
700
vas 4 Okt
1 600
hét 5 Okt
1 300
kedd 6 Okt
500
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
400
pén 9 Okt
1 800
szo 10 Okt
1 300
vas 11 Okt
400
hét 12 Okt
1 400
kedd 13 Okt
800
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 000
csüt 15 Okt (előrejelzés)
600
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 200
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 000
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 200
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 700
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 000
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
700
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 400
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 200
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 400
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 900
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 100
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
800
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 500
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 300
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 500
hét 2 Nov (előrejelzés)
2 100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 200
Amit a látogatók Cimabue kapcsán kérdeznek
Melyik Cimabue vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Krisztus első helyen: 4 100 megtekintés, ami a nézettségek 27%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Cimabue olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
39 600 látogatás tizenkét hónapban: 25 600 a művész oldalán, 14 000 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Cimabue olvasói?
számítógépek (68%), telefonok (25%) és tabletek (7%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 68%-át teszik ki.
Milyen nyelveket beszélnek Cimabue olvasói?
Koreai (24%), Angol (20%) és Olasz (17%); a(z) Koreai nyelv 24%-át teszi ki.
Melyik vásznalapú művei Cimabue felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Egyensúlyos (Színintenzitás) stílusú vásznalak a katalógus 42% részét öveklik, de a látogatások 70% százalékát teszik ki.