Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Clara Peeters oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Clara Peeters: mit mond egy év látogatási statisztikája
A legnézettebb vászon: Still Life with Nuts, Candy and Flowers: 500 látogatás évente, ami 16% összes Clara Peeters kapcsán olvasott tartalomból. Ezt követi A Vanitas Portrait Of A Lady és A Bouquet of Flowers. A festő oldala: 1 600 megtekintés. Festmények: 2 800. Összesen: 4 400. A látogatószám csökken: 88%-cal kevesebb látogatás Aug 2026 és Sze 2026 között. A legjobb hónap: Júl 2026, 3 400 látogatás. A látogatók számítógépek (95%) és telefonok (5%) eszközökön böngésznek. Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) választásával gyakrabban viselkednek, mint amit a katalógus sugall: a látogatások 35%-át, a vásznalak 21%-ét.
A(z) Clara Peeters 10 legnézettebb vászonműve
A TopImpressionists.com olvasói az elmúlt tizenkét hónapban a leggyakrabban megnyitott 10 Clara Peeters vászonművében, a látogatások sorrendjében.
Mikor látogatják el az olvasók a Clara Peeters oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
0
Júl 2026
1 300
2 100
Aug 2026
100
700
Sze 2026
100
0
Mikor nyitják meg a látogatók Clara Peeters vászait?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mit választanak Clara Peeters olvasói, a festő műveivel szemben?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
75,0%
83,3%
Békés, nyugodt
12,5%
11,1%
Nyugodt
12,5%
5,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
62,5%
66,7%
Belső elmélyülést sugárzó
25,0%
22,2%
Nosztalgikus
12,5%
11,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
69,0%
71,0%
Lágy árnyékok
27,6%
29,0%
Érezhető fényesség
3,5%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
20,7%
32,3%
Finom színtónusú
51,7%
41,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
10,3%
12,9%
Egyértelmű színprészenység
17,2%
12,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
51,7%
61,3%
Egyensúlyos
37,9%
38,7%
Élénk
10,3%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,3%
19,4%
Lágy
27,6%
6,5%
Egyensúlyozott
6,9%
12,9%
Erőteljes kontrasztú
31,0%
35,5%
Kijelentés
24,1%
25,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
3,5%
16,1%
Egyensúlyozott harmónia
20,7%
35,5%
Erős színegyüntetés
62,1%
41,9%
Egységes színpaletta
13,8%
6,5%
Melyek Clara Peeters kedvenc vászonművei, ha hónapról hónapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Table with Orange, Olives a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Nuts, Candy…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
A Bouquet of Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Still Life with Cheeses, Ar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Cheeses, Ar…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
Egy szüreti kompozíció virá…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Still-life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Still-Life with Flowers and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Still Life Of Fish And Cat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Still Life with Crab, Shrim…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel olvassák a Clara Peeters műveit a rajongók?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 200
95,5%
telefonok
200
4,5%
Milyen nyelven olvassák Clara Peeters műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
400
44,4%
Svéd
300
33,3%
Német
100
11,1%
Spanyol
100
11,1%
Naponta hány látogatása van Clara Peeters-nek, és mi a következő lépés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
vas 20 Sze
0
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
100
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
100
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
400
csüt 8 Okt
400
pén 9 Okt
2 000
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt (előrejelzés)
200
hét 12 Okt (előrejelzés)
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
200
sze 14 Okt (előrejelzés)
500
csüt 15 Okt (előrejelzés)
700
pén 16 Okt (előrejelzés)
2 500
szo 17 Okt (előrejelzés)
400
vas 18 Okt (előrejelzés)
300
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
300
sze 21 Okt (előrejelzés)
600
csüt 22 Okt (előrejelzés)
900
pén 23 Okt (előrejelzés)
3 100
szo 24 Okt (előrejelzés)
500
vas 25 Okt (előrejelzés)
400
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
400
sze 28 Okt (előrejelzés)
700
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 100
pén 30 Okt (előrejelzés)
3 600
szo 31 Okt (előrejelzés)
500
Amit a látogatók Clara Peeters kapcsán kérdeznek
Melyik Clara Peeters vászonát nyitják meg a legtöbbször?
Still Life with Nuts, Candy and Flowers első helyen: 500 megtekintés, ami a nézettségek 16%-ét teszi ki. 10 vászon rangsorolódik felette.
Mennyi a Clara Peeters olvasótábora a TopImpressionists.com platformon?
4 400 látogatás tizenkét hónapban: 1 600 a művész oldalán, 2 800 a vászlakon.
Milyen eszközöket használnak Clara Peeters olvasói?
számítógépek (95%) és telefonok (5%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszközök a látogatások 95%-át teszik ki.
Melyik vásznalapú művei Clara Peeters felelnek meg a látogatók ízléسének?
A(z) Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) stílusú vásznalak a katalógus 21% részét öveklik, de a látogatások 35% százalékát teszik ki.